głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bajabooongo

bo jak jest mi przykro to kurwa sobie płacze   proste.

smutnaona dodano: 17 grudnia 2012

bo jak jest mi przykro to kurwa sobie płacze - proste.
Autor cytatu: kinia10107

 Przyjaciół się nie dostaje   nawet nie zawsze się ich wybiera. Przyjaciół się znajduje  jak skarb  jak talizman  jak czterolistną koniczynę. Często myślę  jak to dobrze  że można kochać więcej niż jedną osobę naraz i jak różne są tej miłości piętra i poziomy. Ale trudno jest o tej miłości opowiadać   czasem po prostu się do niej przyznać. Łatwo pamiętać o zmarłych  trudniej o żywych   zbyt często się zmieniają i nie zawsze są tacy  jakimi chcemy ich widzieć. Ale dobrze jest czasem powiedzieć 'dziękuję'. I nie wiadomo  czy im  czy nam bardziej tego potrzeba.    fragment felietonu Romy Ligockiej

truskaweczka99 dodano: 16 grudnia 2012

"Przyjaciół się nie dostaje - nawet nie zawsze się ich wybiera. Przyjaciół się znajduje, jak skarb, jak talizman, jak czterolistną koniczynę. Często myślę, jak to dobrze, że można kochać więcej niż jedną osobę naraz i jak różne są tej miłości piętra i poziomy. Ale trudno jest o tej miłości opowiadać - czasem po prostu się do niej przyznać. Łatwo pamiętać o zmarłych, trudniej o żywych - zbyt często się zmieniają i nie zawsze są tacy, jakimi chcemy ich widzieć. Ale dobrze jest czasem powiedzieć 'dziękuję'. I nie wiadomo, czy im, czy nam bardziej tego potrzeba." -fragment felietonu Romy Ligockiej

 Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę  żebyś wciąż trzymał mnie w ramionach  nie przestawał całować moich ust  włosów i głowy. Nie potrzebuję żebyś z każdym krokiem wyznawał mi uczucia  byś zapominał jak oddychać patrząc na mnie  czuwał przy mnie kiedy zamknę oczy znużona snem. Chcę tylko móc powiedzieć Ci wszystko  wyszeptać do Twojego ucha te paranoje rodzące się w mojej głowie i wiedzieć  że choć znów myślę jak dziecko  jestem w Twoich oczach tą samą dziewczyną  którą byłam przed momentem. Chcę wiedzieć  że mimo wszystko będziesz szedł ze mną przez piekło  trzymając mnie za rękę. Żeby Twój uśmiech był lekarstwem na moje lęki i żebyś mimo wszystko mnie kochał  to tak za pamięci.

truskaweczka99 dodano: 16 grudnia 2012

"Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę, żebyś wciąż trzymał mnie w ramionach, nie przestawał całować moich ust, włosów i głowy. Nie potrzebuję żebyś z każdym krokiem wyznawał mi uczucia, byś zapominał jak oddychać patrząc na mnie, czuwał przy mnie kiedy zamknę oczy znużona snem. Chcę tylko móc powiedzieć Ci wszystko, wyszeptać do Twojego ucha te paranoje rodzące się w mojej głowie i wiedzieć, że choć znów myślę jak dziecko, jestem w Twoich oczach tą samą dziewczyną, którą byłam przed momentem. Chcę wiedzieć, że mimo wszystko będziesz szedł ze mną przez piekło, trzymając mnie za rękę. Żeby Twój uśmiech był lekarstwem na moje lęki i żebyś mimo wszystko mnie kochał, to tak za pamięci."

prawda !  d teksty elwira12345 dodał komentarz: prawda ! ;d do wpisu 16 grudnia 2012
   teksty elwira12345 dodał komentarz: ;) do wpisu 16 grudnia 2012
pierdolnijcie się z tym KOŃCEM ŚWIATA 21 razy w ryj 12 razy w dupę i 2012 razy w łeb xD!!!

elwira12345 dodano: 16 grudnia 2012

pierdolnijcie się z tym KOŃCEM ŚWIATA 21 razy w ryj 12 razy w dupę i 2012 razy w łeb xD!!!

Ludzie zawsze odchodzą  pamiętaj. Nawet nie myśl  że wrócą. Nigdy nie wrócą. Oni tylko mówią  Niedługo będę   ale to kłamstwo. Stajesz się samotny a oni zapominają Cię. Oni zawsze odchodzą.

smutnaona dodano: 16 grudnia 2012

Ludzie zawsze odchodzą, pamiętaj. Nawet nie myśl, że wrócą. Nigdy nie wrócą. Oni tylko mówią "Niedługo będę", ale to kłamstwo. Stajesz się samotny a oni zapominają Cię. Oni zawsze odchodzą.
Autor cytatu: kinia10107

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadna wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu  ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

smutnaona dodano: 16 grudnia 2012

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadna wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.
Autor cytatu: kinia10107

Możemy się nie widzieć miesiącami  możemy o sobie  zapomnieć  na chwilę lub dwie  możemy mieć kogoś w międzyczasie. Ale proszę powiedz mi  jak to jest  że za każdym razem  kiedy znajdziemy się w pobliżu siebie jakaś niewidoczna siła pcha nas ku sobie?

smutnaona dodano: 16 grudnia 2012

Możemy się nie widzieć miesiącami, możemy o sobie "zapomnieć" na chwilę lub dwie, możemy mieć kogoś w międzyczasie. Ale proszę powiedz mi, jak to jest, że za każdym razem, kiedy znajdziemy się w pobliżu siebie jakaś niewidoczna siła pcha nas ku sobie?
Autor cytatu: kinia10107

przyznaję  zniszczyłam sobie włosy  codziennym prostowaniem i suszeniem ich  zniszczyłam sobie rzęsy  przez nakładanie za dużej ilości tuszu  skórę też zniszczyłam  bo zimą nie używałam kremu nawilżającego  tak  życie też sobie zniszczyłam   poznając Ciebie.

smutnaona dodano: 16 grudnia 2012

przyznaję, zniszczyłam sobie włosy, codziennym prostowaniem i suszeniem ich, zniszczyłam sobie rzęsy, przez nakładanie za dużej ilości tuszu, skórę też zniszczyłam, bo zimą nie używałam kremu nawilżającego, tak, życie też sobie zniszczyłam - poznając Ciebie.
Autor cytatu: kinia10107

też chciałabym mieć to wszystko w dupie  uwierz.

smutnaona dodano: 16 grudnia 2012

też chciałabym mieć to wszystko w dupie, uwierz.
Autor cytatu: kinia10107

Niewytłumaczalnie darzę Cię czymś  co ktoś nazwał miłością.

zakochanawnim dodano: 16 grudnia 2012

Niewytłumaczalnie darzę Cię czymś, co ktoś nazwał miłością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć