 |
pamiętam każdą naszą rozmowę, każdy dzień który spędziliśmy razem. pamiętam gdy opowiadałeś mi, że gdy miałeś 8 lat upadłeś i rozciąłeś sobie głowę o krawężnik-dlatego ta blizna na czole. pamiętam każde twoje słowo, twój zapach, twoje ulubione slipki, twój ulubiony podkoszulek. pamiętam datę i godzinę kiedy wsiadałeś do tego przeklętego auta. pamiętam pisk opon, i głośny huk. pamiętam wszystko. a teraz stoję w twojej koszuli i płacząc patrzę się w niebo, prosząc gwiazdy by oddały mi ciebie.
|
|
 |
|
Urodzeni do imprezowania, zmuszeni do nauki.
|
|
 |
skazani na niepowodzenie.[s]
|
|
 |
to nie faceci są beznadziejni. to nie oni dają nam złudne nadzieje. to my. to my-kobiety- wyobrażamy sobie za dużo, wtedy gdy oni z nami tylko rozmawiają, czy całują nas na pożegnanie w policzek. myślimy sobie, że to ten jedyny, że na pewno coś z tego będzie. a facet tak po prostu myśli sobie 'spoko kumpela.'
|
|
 |
Daj mi miłość ja jej nie zaniedbam .
|
|
 |
Nie potrafię zapamiętać 10 słówek na angielski . A każdy twój dotyk , gest , słowo znam na pamięć . [ dzyndzel ]
|
|
 |
Po co nam uczucia skoro mamy nienawiść ?
|
|
 |
Mogliśmy albo zostać parą , albo przestać się spotykać raz na zawsze , a decyzja należała wyłącznie do niego . Z mojej strony klamka zapadła już dawno , jeszcze zanim podjęłam świadomy wybór . "Zmierzch"
|
|
 |
nie wiem dlaczego , ale zaczynasz mnie mocno wkurwiać [ dzyndzel ]
|
|
 |
śmierć przychodzi tak cicho i nieoczekiwanie. nikt nie słyszał dźwięku śmierci. jest jak zjebany ninja. przychodzi, zrobi rozróbę i znika.
|
|
 |
Szlachta nie popija cytrynówki . Szlachta popija wódkę cytrynówką . [ dzyndzel ]
|
|
|
|