 |
|
Tak cholernie Cię potrzebuję, że nie jestem w stanie wyrazić tego żadnymi słowami.
|
|
 |
|
Dziękuję, że mnie kochasz. Bo robisz to idealnie.
|
|
 |
|
" Naucz mnie szanować, wszystko co dziś mam. "
|
|
 |
|
" Za każdy dzień, za piękny sen, nawet za łzy. Za to co mam, że nadal trwam, Dziękuję dziś.. "
|
|
 |
|
tylko pstryk i już nie ma mnie. czasem tylko tego chcę.
|
|
 |
|
Ostatnimi czasy zbyt często sięgam po piwo, gdy powinnam sobie radzić, ostatnio też zbyt wiele palę papierosów gdy palone powinny być nadzieje.
|
|
 |
|
Widzę w Tobie to, czego Ty nie widzisz we mnie.
|
|
 |
|
Nie wiem dlaczego, ale kręcą mnie tacy kolesie, przed którymi ostrzegała mnie mama.
|
|
 |
|
Te momenty kiedy wtulam się w twoją ciepło klatkę piersiową, czuję twoje perfumy, których zapach tak kocham. Na czole czuje twój oddech który chłodzi mi skórę, po czym słodko czuję twoje usta na moim policzku. | Jamaica ♥
|
|
 |
|
Uwielbiam kiedy po naszych spotkaniach, moja skóra nadal pachnie twoimi perfumami. | Jamaica ♥
|
|
 |
|
mówiłeś, że możesz odwrócić się plecami do świata jeśli tylko ja z tobą będę, a wybrałeś świat kiedy to ja musiałam odwrócić się od niego, mówiłeś, że pomożesz mi się poskładać, a zamiast tego roztrzaskałeś mnie na jeszcze mniejsze kawałki, rzucając uczuciami o podłogę, mówiłeś jeszcze coś, ale na szczęście miałam to w dupie i nie słuchałam, dobrze, przynajmniej nie rozczarowałam się po raz kolejny.
|
|
 |
|
Jego delikatny dotyk, ciepły oddech, silne ramiona, niebieskie oczy. | Jamaica ♥
|
|
|
|