głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika awoczachdwapromykima

: Drogi pamiętniku : jestem na łóżku w szpitalu. lekarz mówi  że będą mnie operować  i mogę tego nie przeżyć. potrzebuję nowego serca. potrzebuję również kogoś kto mógłby mnie wesprzeć w tych trudnych chwilach  ale mój chłopak jeszcze nie przyszedł. drogi pamiętniku : operacja skończona. doktorzy mówią  że wszystko wyszło zgodnie z planem  ale Jego jeszcze nie ma. drogi pamiętniku : minął już tydzień. wyszłam ze szpitala. wszystko ze mną w porządku. mój chłopak nadal nie przyszedł więc postanowiłam do Niego pójść. bardzo się tym przejmuję. drogi pamiętniku : byłam u Niego. waliłam w drzwi  ale nie było nikogo. weszłam do środka  drzwi były otwarte i na stole leżała kartka papieru : Kochanie  wybacz  że nie mogłem Cie wesprzeć w tych trudnych chwilach  a wiem  że tak tego potrzebowałaś. Chciałem Ci zrobić prezent. Moje serce już dla mnie nie bije  ale jestem szczęśliwy  że mogłem Ci je dać.

niunciaa93 dodano: 14 lipca 2011

: Drogi pamiętniku : jestem na łóżku w szpitalu. lekarz mówi, że będą mnie operować, i mogę tego nie przeżyć. potrzebuję nowego serca. potrzebuję również kogoś kto mógłby mnie wesprzeć w tych trudnych chwilach, ale mój chłopak jeszcze nie przyszedł. drogi pamiętniku : operacja skończona. doktorzy mówią, że wszystko wyszło zgodnie z planem, ale Jego jeszcze nie ma. drogi pamiętniku : minął już tydzień. wyszłam ze szpitala. wszystko ze mną w porządku. mój chłopak nadal nie przyszedł więc postanowiłam do Niego pójść. bardzo się tym przejmuję. drogi pamiętniku : byłam u Niego. waliłam w drzwi, ale nie było nikogo. weszłam do środka, drzwi były otwarte i na stole leżała kartka papieru : Kochanie, wybacz, że nie mogłem Cie wesprzeć w tych trudnych chwilach, a wiem, że tak tego potrzebowałaś. Chciałem Ci zrobić prezent. Moje serce już dla mnie nie bije, ale jestem szczęśliwy, że mogłem Ci je dać.

wiesz ile razy czytałam nasze skromne rozmowy na gg ? ile razy otwierałam okienko żeby napisać. ? wiesz po ile razy analizowałam treść sms które od Ciebie dostawałam? ile razy próbowałam napisać do Ciebie zwykłe  cześć co tam. ? wiesz jak bardzo bolało mnie gdy widziałam jak na korytarzu patrzysz na mnie Twoimi tęczówkami? wiesz ile mnie kosztował widok twojego zdjęcia w moim portfelu? wiesz jak bardzo chciałam pozbyć się Twojego zapachu leczy i tak co wieczór przytulałam go do serca.? wiesz jak bardzo boli Twoje imię wypowiadane? czy Ty wogóle wiesz jak ja kurwa tęsknie?

niunciaa93 dodano: 14 lipca 2011

wiesz ile razy czytałam nasze skromne rozmowy na gg ? ile razy otwierałam okienko żeby napisać. ? wiesz po ile razy analizowałam treść sms które od Ciebie dostawałam? ile razy próbowałam napisać do Ciebie zwykłe "cześć co tam."? wiesz jak bardzo bolało mnie gdy widziałam jak na korytarzu patrzysz na mnie Twoimi tęczówkami? wiesz ile mnie kosztował widok twojego zdjęcia w moim portfelu? wiesz jak bardzo chciałam pozbyć się Twojego zapachu leczy i tak co wieczór przytulałam go do serca.? wiesz jak bardzo boli Twoje imię wypowiadane? czy Ty wogóle wiesz jak ja kurwa tęsknie?

Ona jest trudna  ale jeśli będziesz się starał  będziesz jej wart.

ihope dodano: 14 lipca 2011

Ona jest trudna, ale jeśli będziesz się starał, będziesz jej wart.
Autor cytatu: whitedove

To nie przechodzi boli z każdą chwilą  sekundą coraz bardziej. Rozpierdala od środka.  i love lollipops

i_love_lollipops dodano: 14 lipca 2011

To nie przechodzi boli z każdą chwilą, sekundą coraz bardziej. Rozpierdala od środka. /i_love_lollipops

Dzieci JP przechodzą w dzieci PJ  palimy jointa

i_love_lollipops dodano: 14 lipca 2011

Dzieci JP przechodzą w dzieci PJ( palimy jointa)

na poziomie   ziomie   bo inaczej nie wypada ♥

wedelkaaa dodano: 13 lipca 2011

na poziomie , ziomie , bo inaczej nie wypada ♥

zamknij się i posłuchaj! dasz radę  masz siłę  dużo siły  jesteś kobietą! to Ty masz cudowne oczy i najpiękniejszy uśmiech  którym możesz zdobyć każdego. to On traci na tym   że Cię zostawił  nie Ty! nie poddawaj się!   motywuje  nie? i pomyśleć   że mówi to ta  która się poddała.

wedelkaaa dodano: 13 lipca 2011

zamknij się i posłuchaj! dasz radę, masz siłę, dużo siły, jesteś kobietą! to Ty masz cudowne oczy i najpiękniejszy uśmiech, którym możesz zdobyć każdego. to On traci na tym , że Cię zostawił, nie Ty! nie poddawaj się! - motywuje, nie? i pomyśleć , że mówi to ta, która się poddała.

Błogosławieni szurnięci   albowiem już tu   na ziemi są w raju. Joł :D

wedelkaaa dodano: 13 lipca 2011

Błogosławieni szurnięci , albowiem już tu , na ziemi są w raju. Joł :D

Funkcjonuję. To dobre słowo na obecny stan rzeczy. Chodzę  mówię  oddycham  staram się nie płakać  a czasami nawet próbuję się uśmiechać..

wedelkaaa dodano: 13 lipca 2011

Funkcjonuję. To dobre słowo na obecny stan rzeczy. Chodzę, mówię, oddycham, staram się nie płakać, a czasami nawet próbuję się uśmiechać..

  Jak się czujesz ?    Jak biedronka  której zabrali wszystkie kropki

wedelkaaa dodano: 13 lipca 2011

- Jak się czujesz ? - Jak biedronka, której zabrali wszystkie kropki

Ale wiem  Ja również mogę zawieść  I wiem  Byłeś dokładnie taki sam jak ja  Z kimś kto rozczarował się tobą

wedelkaaa dodano: 13 lipca 2011

Ale wiem Ja również mogę zawieść I wiem Byłeś dokładnie taki sam jak ja Z kimś kto rozczarował się tobą

W trakcie rozmowy z nim dość często pisała  Zw . Bez skutku czekała  aż zorientuje się  że tu wcale nie chodziło o  zaraz wracam  tylko  zostań wiecznie .A gdy on pisał Ok. Płakała ze szczęścia . chodź wiedziała   że on nie wie co tak naprawdę dla niej to znaczyło. A znaczyło Bardzo Dużo.

niunciaa93 dodano: 13 lipca 2011

W trakcie rozmowy z nim dość często pisała "Zw". Bez skutku czekała, aż zorientuje się, że tu wcale nie chodziło o "zaraz wracam" tylko "zostań wiecznie".A gdy on pisał Ok. Płakała ze szczęścia . chodź wiedziała , że on nie wie co tak naprawdę dla niej to znaczyło. A znaczyło Bardzo Dużo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć