 |
|
do twarzy ci z moim błyszczykiem na policzku.
|
|
 |
|
jak wiadomo, początki bywają trudne, nawet dla tych którzy pragną nowych doznań albo ich potrzebują. mimo, że temu zaprzeczają, w głębi duszy czują strach. wszechogarniający i trudny do pokonania. jednak z czasem to uczucie mija, ustępując miejsca innym, związanym z nowymi przyjaźniami, zawodami miłosnymi czy dążeniem do określonego wcześniej celu. początki są nam potrzebne, ponieważ uczą nas życia, wzbogacają o nowe doświadczenia życiowe i urozmaicają nam je , a przede wszystkim, dzięki nim dojrzewamy.
|
|
 |
|
nie mam zamiaru leczyć się z Ciebie całymi miesiącami, a później w ciągu kilku minut zmarnować tego, nad czym tak mocno pracowałam.
|
|
 |
|
wiedział, że dla niej jest jak tlen, że może ją tak cholernie zranić nawet jednym słowem. wykorzystał to tamtego wieczoru, gdy żegnał się na zawsze, delikatnie całując ją w usta szeptał, że dla niego była całym światem, że kochał, uświadamiając przy tym fakt, że to uczucie łączące ich serca, już po prostu zostało przerwane.
|
|
 |
|
Osobę mądrą poznasz po tym, że gdy ty wytkniesz jej błędy, ona zaśmieje się i przyzna ci rację.
|
|
 |
|
Nigdy nie walcz o przyjaźń. O prawdziwą nie trzeba, a o fałszywą nie warto.
|
|
 |
|
Każdy chce mieć przyjaciela, a nikt nie myśli, co robić, aby nim być.
|
|
 |
|
Kiedyś jak się kogoś nie lubiło to się spychało go ze schodów teraz wystarczy usunąć z listy znajomych na naszej-klasie albo Facebooku.
|
|
 |
|
Umiej być przyjacielem, a znajdziesz przyjaciela.
|
|
 |
|
Przyjaciel to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaką jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu.
|
|
 |
|
Chodź, idziemy kraść powietrze.! ;D
Weź parasol , czekoladę z rodzynkami ! podbijemy świat ! :]
|
|
 |
|
- Chodź pomogę Ci. Podaj rękę.
- Ale..
- No dalej, zaufaj mi.
- Ale jak coś pójdzie nie tak, Ty też..
- To spadniemy razem.
|
|
|
|