głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika as123456789

Przykro mi jeśli nie spełniam waszych oczekiwań ale moje są dla mnie ważniejsze.

eldoo dodano: dziś o 11:23

Przykro mi, jeśli nie spełniam waszych oczekiwań, ale moje są dla mnie ważniejsze.

 Dopóki tu jestem i serce mi bije.

eldoo dodano: dziś o 11:22

"Dopóki tu jestem i serce mi bije."

Czasami marzenia się spełniają za późno. Wtedy nie są już dla nas tak ważne.

eldoo dodano: przedwczoraj o 00:40

Czasami marzenia się spełniają za późno. Wtedy nie są już dla nas tak ważne.

Człowieku co ty ze mną robisz? Wystarczy jedno zdanie a mięknę. Nie potrafię cię nienawidzić a powinnam. Lizzie

lizzie dodano: 3 dni temu

Człowieku, co ty ze mną robisz? Wystarczy jedno zdanie, a mięknę. Nie potrafię cię nienawidzić, a powinnam./Lizzie

 Masz 24 godziny. Codziennie. Zanim powiesz że to i tak za mało przypomnij sobie pewne mądre motto: Ten kto nie chce zawsze znajdzie powód. Ten kto chce zawsze znajdzie sposób.  Joanna Pachla

eldoo dodano: 6 dni temu

"Masz 24 godziny. Codziennie. Zanim powiesz, że to i tak za mało, przypomnij sobie pewne mądre motto: Ten, kto nie chce, zawsze znajdzie powód. Ten, kto chce, zawsze znajdzie sposób." / Joanna Pachla

Jak nie dasz rady to znaczy że nie dasz rady. A nie że kończy się świat. Jeśli się nie wyrobisz to znaczy że się nie wyrobisz. A nie że nie można na Ciebie liczyć. Kiedy nie zadowolisz wszystkich to znaczy że nie wszyscy będą zadowoleni. A nie że jesteś bezwartościowy. Kiedy poniesiesz porażkę to znaczy że poniesiesz porażkę. A nie że jesteś porażką.

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

Jak nie dasz rady, to znaczy, że nie dasz rady. A nie, że kończy się świat. Jeśli się nie wyrobisz, to znaczy, że się nie wyrobisz. A nie, że nie można na Ciebie liczyć. Kiedy nie zadowolisz wszystkich, to znaczy, że nie wszyscy będą zadowoleni. A nie, że jesteś bezwartościowy. Kiedy poniesiesz porażkę, to znaczy, że poniesiesz porażkę. A nie, że jesteś porażką.

Miliard wspomnień milion błędów i pomyłek. Chwile załamania i powrotu. Upadki i powstania. Chwile zwątpienia łzy radość emocje. Taka jest ta moja SIATKÓWKA  ukochana ale i wredna.

eldoo dodano: 30 października 2018

Miliard wspomnień, milion błędów i pomyłek. Chwile załamania i powrotu. Upadki i powstania. Chwile zwątpienia, łzy, radość, emocje. Taka jest ta moja SIATKÓWKA - ukochana, ale i wredna.

 Walcz bo ja nie mam już szans.  Sarius Powiedział mi ktoś

eldoo dodano: 30 października 2018

"Walcz, bo ja nie mam już szans." / Sarius "Powiedział mi ktoś"

 Nie poddawaj się. Nawet jeśli przez chwilę wydaje ci się że stoisz w miejscu. Nie rezygnuj z tego co kochasz i z tego co daje ci siłę. Jest w tobie tyle cudów ile wymarzyć może sobie książka o miłości. Weź nadzieję i wiarę we włosy i jeszcze wiatr. Próbuj wolno stopień po stopniu zakręt po zakręcie przezwyciężać swoje słabości. A kiedy przyjdzie kolejna burza zacznie walić deszcz w oczy to walcz. Nawet nie wiesz ile masz w sobie siły. Ile zła możesz pokonać ile dobra możesz spotkać na świecie.  Kaja Kowalewska Siedem grzechów głuchych

eldoo dodano: 30 października 2018

"Nie poddawaj się. Nawet jeśli przez chwilę wydaje ci się, że stoisz w miejscu. Nie rezygnuj z tego, co kochasz i z tego, co daje ci siłę. Jest w tobie tyle cudów, ile wymarzyć może sobie książka o miłości. Weź nadzieję i wiarę we włosy, i jeszcze wiatr. Próbuj wolno, stopień po stopniu, zakręt po zakręcie, przezwyciężać swoje słabości. A kiedy przyjdzie kolejna burza, zacznie walić deszcz w oczy, to walcz. Nawet nie wiesz, ile masz w sobie siły. Ile zła możesz pokonać, ile dobra możesz spotkać na świecie." / Kaja Kowalewska "Siedem grzechów głuchych"

To miłość a nie kawa powinna budzić nas każdego dnia.

eldoo dodano: 30 października 2018

To miłość, a nie kawa, powinna budzić nas każdego dnia.

Too young to know too old to admit.

eldoo dodano: 30 października 2018

Too young to know, too old to admit.

2. Teraz rozumiem jak ważne zyć w zgodzie ze samym sobą bez tego okropieństwa ludzi za których dałbyś sobie rękę uciąć. Dziś nie muszę nic udowadniać tylko mogę być szczęśliwa bez żadnego ale .

estate dodano: 28 października 2018

2. Teraz rozumiem, jak ważne zyć w zgodzie ze samym sobą, bez tego okropieństwa ludzi, za których dałbyś sobie rękę uciąć. Dziś nie muszę nic udowadniać, tylko mogę być szczęśliwa, bez żadnego "ale".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV