głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika arpap0l

“Po pewnych słowach przestaje się już czekać.”

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 20:43

“Po pewnych słowach przestaje się już czekać.”

Nigdy nie wiesz kto poszerzy Twoje źrenice i nasyci barwą tęczówki.

nadgryziona_x3 dodano: przedwczoraj o 18:26

Nigdy nie wiesz, kto poszerzy Twoje źrenice i nasyci barwą tęczówki.

 Kobiety nie mają litości nad mężczyznami których nie kochają .

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 17:21

"Kobiety nie mają litości nad mężczyznami, których nie kochają".

zatop nas Boże bo jeśli tego nie zrobisz będziemy biegać tutaj w kółko zderzać się ze sobą uderzać w ściany które sami postawiliśmy będziemy wściekle szarpać tę brudną tekturę z której to wszystko jest zrobione by wydusić z niej cokolwiek. niech lunie i niech pada. Boże Przenajświętszy niech pada.

mistrzhehe dodano: przedwczoraj o 15:56

zatop nas, Boże, bo jeśli tego nie zrobisz, będziemy biegać tutaj w kółko, zderzać się ze sobą, uderzać w ściany, które sami postawiliśmy, będziemy wściekle szarpać tę brudną tekturę, z której to wszystko jest zrobione, by wydusić z niej cokolwiek. niech lunie i niech pada. Boże Przenajświętszy, niech pada.

Nigdy nie robię rzeczy skazanych na niepowodzenie. To obniżyłoby moją wartość.

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 00:25

Nigdy nie robię rzeczy skazanych na niepowodzenie. To obniżyłoby moją wartość.

Puszczałam się trochę na wyjazdach ale czułam takie obrzydzenie do siebie ze rzygałam po tych akcjach jak kot nie z powodów moralnych to się wiązało z ostrym piciem. Na trzeźwo nie mogę kotłować się z byle kim.

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 00:23

Puszczałam się trochę na wyjazdach, ale czułam takie obrzydzenie do siebie, ze rzygałam po tych akcjach jak kot, nie z powodów moralnych, to się wiązało z ostrym piciem. Na trzeźwo nie mogę kotłować się z byle kim.

Wierzyła że może być dla niego wsparciem jednak wątpiła czy on mógłby jej pomóc.

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 00:18

Wierzyła, że może być dla niego wsparciem, jednak wątpiła, czy on mógłby jej pomóc.

W NY czuła się tak dobrze być może dlatego że była obca nierozpoznawalna rzadko spotykała kogoś znajomego.

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 00:17

W NY czuła się tak dobrze, być może dlatego, że była obca, nierozpoznawalna, rzadko spotykała kogoś znajomego.

Juz później nigdy nie udało się osiągnąć tego rodzaju pełni. Z nikim. Mimo wymysłów perwersji brutalności na które się decydowała żeby zapomnieć. Jedynie się ogłaszała. Często ... kochali się w dzień albo w nocy kochali się w lesie w domu w ogrodzie już natychmiast tutaj gdziekolwiek byli namiętność nieznosząca sprzeciwu. ... Myślała wtedy że znalazła coś na zawsze  coś czego inni przez całe życie szukają i nie mogą znaleźć.

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 00:14

Juz później nigdy nie udało się osiągnąć tego rodzaju pełni. Z nikim. Mimo wymysłów, perwersji, brutalności, na które się decydowała, żeby zapomnieć. Jedynie się ogłaszała. Często (...) kochali się, w dzień albo w nocy, kochali się w lesie, w domu, w ogrodzie; już, natychmiast, tutaj, gdziekolwiek byli, namiętność nieznosząca sprzeciwu. (...) Myślała wtedy, że znalazła coś "na zawsze", coś, czego inni przez całe życie szukają i nie mogą znaleźć.

„Pachniało mi dziś Tobą. Twoją obecnością. Tym że jesteś i nie znikałeś. O starych dniach kiedy byłeś tylko Ty. Pachniało mi dziś Tobą. Może to ten szampon. Mój lub Twój. Byliśmy tylko My. Pachniało mi dzisiaj Tobą. Pachniało mi dzisiaj Nami.”

zdezelowana dodano: 2 dni temu

„Pachniało mi dziś Tobą. Twoją obecnością. Tym, że jesteś i nie znikałeś. O starych dniach, kiedy byłeś tylko Ty. Pachniało mi dziś Tobą. Może to ten szampon. Mój lub Twój. Byliśmy tylko My. Pachniało mi dzisiaj Tobą. Pachniało mi dzisiaj Nami.”

napisz balladę mordercy.   mroczną miłosną opowieść. o tym jak między palcami trzymałeś jej duszę. o tym jak ciało swoje i zapach w twoje złożyła dłonie.   i o tym jak skrępowałeś jej czułość. jak żyły przerwałeś tęsknocie.  tylko tyle jesteś jej winny. i tylko tyle już możesz. napisz to.   krótką mordercy spowiedź.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

napisz balladę mordercy. mroczną miłosną opowieść. o tym jak między palcami trzymałeś jej duszę. o tym jak ciało swoje i zapach w twoje złożyła dłonie. i o tym jak skrępowałeś jej czułość. jak żyły przerwałeś tęsknocie. tylko tyle jesteś jej winny. i tylko tyle już możesz. napisz to. krótką mordercy spowiedź.

serca wyrwane.  wbrew ludziom. wbrew sobie. wbrew Bogu.   i miłość ukrzyżowana.  i czułość.  wydarta. wydrapana z nałogu.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

serca wyrwane. wbrew ludziom. wbrew sobie. wbrew Bogu. i miłość ukrzyżowana. i czułość. wydarta. wydrapana z nałogu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV