głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika arpap0l

 Ten który kocha powinien dzielić los tego kogo kocha.

jednorazowagra dodano: 1 minutę temu

"Ten, który kocha, powinien dzielić los tego, kogo kocha."

Nie ryzykując ryzykujesz jeszcze bardziej.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 23:27

Nie ryzykując, ryzykujesz jeszcze bardziej.

Jeśli mnie pytasz co złego jest w miłości to ci powiem  boję się że lada moment zostaniesz tą cząstką tlenu bez której nie będę mógł oddychać.

zdezelowana dodano: wczoraj o 22:29

Jeśli mnie pytasz, co złego jest w miłości, to ci powiem - boję się, że lada moment zostaniesz tą cząstką tlenu, bez której nie będę mógł oddychać.

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania ujrzałam w końcu te dłonie usta i oczy które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem że to Ty.

zdezelowana dodano: wczoraj o 22:29

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania, ujrzałam w końcu te dłonie, usta i oczy, które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem, że to Ty.

“  Unikasz mnie od jakichś 8 lat.  Tak zwłaszcza pierwsze 4 lata unikałem Cię jak pierwszych dni wakacji.  Ty i te Twoje epitety.   Nie remontuje się domu koparką . Znasz takie powiedzenie? Mam ułożone życie spotkanie z Tobą to byłby wjazd koparki.  Chcę tylko iść na kawę.  Byłem już z Tobą na kawie i wyłem potem 4 lata z tęsknoty... a nie byłaś wtedy nawet w 1 3 tak dojrzała i intensywna jak teraz.  Każdy jest na coś uczulony od czegoś się uzależnia. Ja od Ciebie. ”

zdezelowana dodano: wczoraj o 22:28

“ - Unikasz mnie od jakichś 8 lat. - Tak, zwłaszcza pierwsze 4 lata unikałem Cię jak pierwszych dni wakacji. - Ty i te Twoje epitety. - "Nie remontuje się domu koparką". Znasz takie powiedzenie? Mam ułożone życie, spotkanie z Tobą to byłby wjazd koparki. - Chcę tylko iść na kawę. - Byłem już z Tobą na kawie i wyłem potem 4 lata z tęsknoty... a nie byłaś wtedy nawet w 1/3 tak dojrzała i intensywna jak teraz. Każdy jest na coś uczulony, od czegoś się uzależnia. Ja od Ciebie. ”

 Gdzie ja jestem? Gdzie się podziewam?

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:37

"Gdzie ja jestem? Gdzie się podziewam?"

“ ... Coś we mnie pierdoli geometrię czasu. Coś we mnie odpierdala szopkę pod tytułem: tęsknię.”

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:37

“(...) Coś we mnie pierdoli geometrię czasu. Coś we mnie odpierdala szopkę pod tytułem: tęsknię.”

”Hu­mor nie pot­rze­buje rek­la­my bo jest reklamą samą w sobie.”

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:35

”Hu­mor nie pot­rze­buje rek­la­my, bo jest reklamą samą w sobie.”

”Coś co rodzi się z wyob­raźni może od­mienić rzeczy­wis­tość.”

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:34

”Coś, co rodzi się z wyob­raźni, może od­mienić rzeczy­wis­tość.”

“Nalej sobie drinka nałóż trochę szminki i weź się w garść.”

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:34

“Nalej sobie drinka, nałóż trochę szminki i weź się w garść.”

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda że nie możemy cofnąć się w czasie aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie próbowałem ale nie mogę zapomnieć o miłości którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Straciłem zbyt wiele czasu starając przekonać się że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę cokolwiek zrobię wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem które mówię każdą czynnością którą robię. Po prostu za każdym razem gdy tylko zamykam oczy to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

przypadkowy dodano: wczoraj o 21:30

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia, które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda, że nie możemy cofnąć się w czasie, aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko, aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie, próbowałem, ale nie mogę zapomnieć o miłości, którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc, nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Straciłem zbyt wiele czasu starając przekonać się, że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę, cokolwiek zrobię, wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę, nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem, które mówię, każdą czynnością, którą robię. Po prostu, za każdym razem, gdy tylko zamykam oczy, to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

 Tak silną mam nieraz potrzebę samotności że na samą myśl spotkania się z kimś prawie dostaję szału.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:06

"Tak silną mam nieraz potrzebę samotności, że na samą myśl spotkania się z kimś prawie dostaję szału."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV