głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika arpap0l

Tak jakbyś mnie kochał a moje imię zostałoby usunięte. Tak jakbym kiedyś była Ci pisana a Twoje pióro skreśliłoby mnie. Jakby Twoje ciało miało usuniętą całą pamięć. Jeśli przekroczysz drzwi bez Ciebie życie się skończy. Kto Cię ze mnie uleczył i upoił Cię znieczuleniem tak jakbyś miał amnezję...?  Anahi  Amnesia.

nadgryziona_x3 dodano: dziś o 00:54

Tak jakbyś mnie kochał, a moje imię zostałoby usunięte. Tak jakbym kiedyś była Ci pisana, a Twoje pióro skreśliłoby mnie. Jakby Twoje ciało miało usuniętą całą pamięć. Jeśli przekroczysz drzwi, bez Ciebie życie się skończy. Kto Cię ze mnie uleczył i upoił Cię znieczuleniem, tak, jakbyś miał amnezję...? | Anahi - Amnesia.

Nieoczekiwanie pojawiłeś się Ty  jak cud jak światło. Niespodziewanie nieoczekiwanie. ♥  Anahi  Inesperado.

nadgryziona_x3 dodano: dziś o 00:51

Nieoczekiwanie pojawiłeś się Ty - jak cud, jak światło. Niespodziewanie, nieoczekiwanie. ♥ | Anahi - Inesperado.

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie  absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania chęci powiedzenia wszystkiego  było to takie dziwne coś czego nie da się zapomnieć nigdy.

jednorazowagra dodano: dziś o 00:45

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie - absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne "coś" czego nie da się zapomnieć nigdy.

 Wiem że nie warto czekać aż się kogoś straci żeby zobaczyć jaki był dla nas ważny. Mamy mówić dzisiaj że Cię kocham że martwię się o Ciebie że chcę się z Tobą zobaczyć porozmawiać przytulić pocałować. Nie odkładajmy tego na kiedyś na później jak będziemy zdrowsi w lepszej kondycji bogatsi albo odważniejsi. Bo czas na miłość jest tylko dzisiaj.

zdezelowana dodano: wczoraj o 22:31

"Wiem, że nie warto czekać, aż się kogoś straci żeby zobaczyć, jaki był dla nas ważny. Mamy mówić dzisiaj, że Cię kocham, że martwię się o Ciebie, że chcę się z Tobą zobaczyć, porozmawiać, przytulić, pocałować. Nie odkładajmy tego na kiedyś, na później, jak będziemy zdrowsi, w lepszej kondycji, bogatsi, albo odważniejsi. Bo czas na miłość jest tylko dzisiaj."

Zwłaszcza jeśli się z kimś było blisko a już nigdy go się potem nie widziało to chciałoby się go odnaleźć nawet w kimś obcym.

damulki.pl dodano: wczoraj o 21:48

Zwłaszcza jeśli się z kimś było blisko, a już nigdy go się potem nie widziało, to chciałoby się go odnaleźć nawet w kimś obcym.

Umrzeć przyjdzie gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością.

nadgryziona_x3 dodano: wczoraj o 21:37

Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością.

móc wzruszać się Twoją obecnością to największe dobro jakie mogło mnie spotkać.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:51

móc wzruszać się Twoją obecnością, to największe dobro, jakie mogło mnie spotkać.

“Zna­lezienie właści­wej oso­by jest tak sa­mo ważne jak by­cie właściwą osobą.”

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:31

“Zna­lezienie właści­wej oso­by jest tak sa­mo ważne, jak by­cie właściwą osobą.”

kiedyś pisało się przeciwko sobie przeciwko Tobie przeciwko światu. dzisiaj jestem pisana Tobie i mówiąc to nie krzyżuję palców za plecami.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:24

kiedyś pisało się przeciwko sobie, przeciwko Tobie, przeciwko światu. dzisiaj jestem pisana Tobie i mówiąc to, nie krzyżuję palców za plecami.

momenty w których okazuje się że jednak istnieją ludzie niezastąpieni sprawiają że pobyt w domu zaczyna smakować jak czytane w nieskończoność słowo  widzisz litery które tworzą pustkę. stajesz się wnętrznościami bebechami wyprutymi na białą pościel kolorowym bełtem składasz się z punktów zapalnych.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:22

momenty, w których okazuje się, że jednak istnieją ludzie niezastąpieni sprawiają, że pobyt w domu zaczyna smakować jak czytane w nieskończoność słowo - widzisz litery, które tworzą pustkę. stajesz się wnętrznościami, bebechami wyprutymi na białą pościel, kolorowym bełtem, składasz się z punktów zapalnych.

Może to czego człowiek pragnie najbardziej to nie tyle być kochanym ile rozumianym.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:21

Może to, czego człowiek pragnie najbardziej, to nie tyle być kochanym, ile rozumianym.

Są chwile kiedy myślę że nie pasuję do jakiejkolwiek relacji międzyludzkiej.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:20

Są chwile, kiedy myślę, że nie pasuję do jakiejkolwiek relacji międzyludzkiej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV