głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika arpap0l

Wolałabym być w piekle niż bez Ciebie w niebie.

nadgryziona_x3 dodano: dziś o 02:46

Wolałabym być w piekle, niż bez Ciebie w niebie.

Okazuje się że tydzień mogę bez Ciebie wytrzymać od biedy dwa ale potem to już zaczynają mnie boleć te wszystkie miejsca którymi Cię nie czuję.

nadgryziona_x3 dodano: dziś o 02:45

Okazuje się, że tydzień mogę bez Ciebie wytrzymać, od biedy dwa, ale potem to już zaczynają mnie boleć te wszystkie miejsca, którymi Cię nie czuję.

Co rano trzeba wstać a co wieczór zapomnieć.

nadgryziona_x3 dodano: dziś o 02:44

Co rano trzeba wstać, a co wieczór zapomnieć.

Zbyt często odwracam głowę od teraźniejszości zbyt intensywnie wracam myślami wstecz.  Nie chcę bez Niego swojej przyszłości jednak wiem że znów nie mogę Go mieć.

xes dodano: wczoraj o 15:39

Zbyt często odwracam głowę od teraźniejszości, zbyt intensywnie wracam myślami wstecz. Nie chcę bez Niego swojej przyszłości, jednak wiem, że znów nie mogę Go mieć.

Nie powiem że nie chcę bez Ciebie żyć. Bo to nieprawda. Kocham Cię więc chcę żyć. By słuchać z daleka czy wszystko u Ciebie dobrze. Czy spełniasz swoje marzenia. Spoglądać ukradkiem czy się uśmiechasz. Czy Ci źle. Czy życie Cię nie oszczędza. Chcę żyć. By być z Tobą myślami. By modlić się za Ciebie. By Cię kochać. Z daleka. Nie na wyciągnięcie ręki. Nie na wyczuwalność Twojej skóry. Nie na dosłyszalność szeptu.

xes dodano: wczoraj o 15:33

Nie powiem, że nie chcę bez Ciebie żyć. Bo to nieprawda. Kocham Cię, więc chcę żyć. By słuchać z daleka, czy wszystko u Ciebie dobrze. Czy spełniasz swoje marzenia. Spoglądać ukradkiem, czy się uśmiechasz. Czy Ci źle. Czy życie Cię nie oszczędza. Chcę żyć. By być z Tobą myślami. By modlić się za Ciebie. By Cię kochać. Z daleka. Nie na wyciągnięcie ręki. Nie na wyczuwalność Twojej skóry. Nie na dosłyszalność szeptu.

I tak bardzo próbujesz wcisnąć się w te ramiona mimo że czujesz że już nie pasujesz.. że kształt ich nie ogarnia Cię jak kiedyś.. że nie oddają tyle ciepła jak jeszcze wczoraj.. że nawet ta niewielka cząstka przeznaczona Tobie już nie Twoja.. że przecież nigdy Twoja nie była.. że odchodzisz.. że nie czujesz już że twoje to miejsce. Ale obejrzysz się jeszcze raz za siebie. Ostatni. Czy aby nie czekają rozpostarte.  Ewa Grzywacz.

xes dodano: wczoraj o 15:32

I tak bardzo próbujesz wcisnąć się w te ramiona, mimo, że czujesz, że już nie pasujesz.. że kształt ich nie ogarnia Cię, jak kiedyś.. że nie oddają tyle ciepła, jak jeszcze wczoraj.. że nawet ta niewielka cząstka, przeznaczona Tobie, już nie Twoja.. że przecież nigdy Twoja nie była.. że odchodzisz.. że nie czujesz już, że twoje to miejsce. Ale obejrzysz się jeszcze raz za siebie. Ostatni. Czy aby nie czekają rozpostarte. / Ewa Grzywacz.

Zawsze będę małą wojowniczką. Bo nigdy nie przestanę walczyć o Twój uśmiech. Choćbym miała widywać go tylko kiedy zamykam oczy. Obiecuję.  Ewa Grzywacz.

xes dodano: wczoraj o 15:28

Zawsze będę małą wojowniczką. Bo nigdy nie przestanę walczyć o Twój uśmiech. Choćbym miała widywać go tylko, kiedy zamykam oczy. Obiecuję. / Ewa Grzywacz.

Nie pal nie pij nie przeklinaj? A może przede wszystkim nie bądź wredny podły nieludzki fałszywy dwulicowy krnąbrny zazdrosny zawistny i egoistyczny?

xes dodano: wczoraj o 15:22

Nie pal, nie pij, nie przeklinaj? A może przede wszystkim nie bądź wredny, podły, nieludzki, fałszywy, dwulicowy, krnąbrny, zazdrosny, zawistny i egoistyczny?

Często się mówi że o miłość trzeba dbać jak o roślinę podlewać uczuciem i odżywiać niespodziankami. Ja dodam jeszcze jedno trzeba bardzo uważać by tej miłości nie zdeptać jednym nieuważnym krokiem.  .xeS.

xes dodano: wczoraj o 14:00

Często się mówi, że o miłość trzeba dbać jak o roślinę- podlewać uczuciem i odżywiać niespodziankami. Ja dodam jeszcze jedno- trzeba bardzo uważać, by tej miłości nie zdeptać jednym nieuważnym krokiem. / .xeS.

Zanim wydasz krzywdzące innych osądy upewnij się że dobrze przekręciłeś kluczyk a z szafy nie wysypią się trupy wprost na podwaliny Twojej własnej opinii.. Pamiętaj nigdy pochopnie ale zawsze po czynach.  Michał Kellen.

xes dodano: przedwczoraj o 22:14

Zanim wydasz krzywdzące innych osądy, upewnij się, że dobrze przekręciłeś kluczyk, a z szafy nie wysypią się trupy wprost na podwaliny Twojej własnej opinii.. Pamiętaj- nigdy pochopnie, ale zawsze po czynach. / Michał Kellen.

Idąc wciąż po omacku upity brakiem sensu na uboczu ciągłości wciąż szepczę Twoje imię. Słowa lekkie niczym wiatr dudniące sensu pustką. Przestrzeń pozbawiona kształtów w naczyniu myśli przeszłych. Już dawno nie słyszę trzepotu Twoich skrzydeł. Jednak nadal czuję woń wypowiedzianych słów.  Michał Kellen.

xes dodano: przedwczoraj o 22:13

Idąc wciąż po omacku, upity brakiem sensu, na uboczu ciągłości wciąż szepczę Twoje imię. Słowa lekkie niczym wiatr, dudniące sensu pustką. Przestrzeń pozbawiona kształtów w naczyniu myśli przeszłych. Już dawno nie słyszę trzepotu Twoich skrzydeł. Jednak nadal czuję woń wypowiedzianych słów. / Michał Kellen.

Byliśmy jak ptaki z złotej klatce. Nie ma nic gorszego.  .xeS.

xes dodano: przedwczoraj o 21:54

Byliśmy jak ptaki z złotej klatce. Nie ma nic gorszego. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV