głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika arpap0l

Brzmisz jak nie mój problem.

mikela dodano: 3 godziny temu

Brzmisz jak nie mój problem.

Przestań dawać ludziom władzę nad Twoim uśmiechem poczuciem wartości i nastawieniem do życia. — Mandy Hale

damulki.pl dodano: wczoraj o 23:54

Przestań dawać ludziom władzę nad Twoim uśmiechem, poczuciem wartości i nastawieniem do życia. — Mandy Hale

jak będziesz odchodził to jebnij tak drzwiami żebym miała pewność że już nie wrócisz.

mikela dodano: wczoraj o 23:12

jak będziesz odchodził to jebnij tak drzwiami, żebym miała pewność, że już nie wrócisz.

“Kobiety wchodzą w związki z setek różnorodnych powodów ale jeśli odchodzą to tylko z dwóch  odchodzą od mężczyzn bez przyszłości albo od tych w których przyszłości nie ma dla nich miejsca.”

damulki.pl dodano: wczoraj o 23:06

“Kobiety wchodzą w związki z setek różnorodnych powodów, ale jeśli odchodzą to tylko z dwóch - odchodzą od mężczyzn bez przyszłości albo od tych, w których przyszłości nie ma dla nich miejsca.”

Jesteś wyjątkowa więc pamiętaj że zasługujesz na wszystko co najlepsze. Na spełnienie marzeń miłość do utraty tchu i świat mniej brutalny niż ten który znałaś do tej pory.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:26

Jesteś wyjątkowa więc pamiętaj, że zasługujesz na wszystko co najlepsze. Na spełnienie marzeń, miłość do utraty tchu i świat mniej brutalny niż ten, który znałaś do tej pory.

Odchodziłam od wielu ludzi wiele razy. Chciałabym spotkać kogoś przy kim będę chciała zostać. Nie odejść i ewentualnie wrócić. Zostać i czuć się na tyle bezpiecznie żeby przestać uciekać.

mikela dodano: przedwczoraj o 13:00

Odchodziłam od wielu ludzi, wiele razy. Chciałabym spotkać kogoś, przy kim będę chciała zostać. Nie odejść i ewentualnie wrócić. Zostać i czuć się na tyle bezpiecznie, żeby przestać uciekać.

Szukałam Cię przez moje całe cholerne życie. ♥

nadgryziona_x3 dodano: 2 dni temu

Szukałam Cię przez moje całe cholerne życie. ♥

Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: jesteś taka jakbym chciał .  onaa56.

xes dodano: 2 dni temu

Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: "jesteś taka, jakbym chciał". / onaa56.

Jeżeli nerwica ma polegać na tym że człowiek pragnie dwóch zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz to owszem w takim razie jestem wariatką! Wiem że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi wykluczającymi się nawzajem pragnieniami.

mikela dodano: 3 dni temu

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami.

Chciałbym umieć wierzyć w lojalność innych osób względem nas samych ale nie zawsze możemy sobie pozwolić na zaufanie do otaczającego nas Świata. Dlatego uważam że najprościej jest otoczyć się ludźmi którzy nigdy nas nie zawiedli. Pamiętajcie tylko najlepsi i najbardziej lojalni chcą nam pomóc reszta jest tylko ciekawa ilu porażek bądź sukcesów doświadczymy w życiu.

mikela dodano: 3 dni temu

Chciałbym umieć wierzyć w lojalność innych osób względem nas samych, ale nie zawsze możemy sobie pozwolić na zaufanie do otaczającego nas Świata. Dlatego uważam, że najprościej jest otoczyć się ludźmi, którzy nigdy nas nie zawiedli. Pamiętajcie, tylko najlepsi i najbardziej lojalni chcą nam pomóc, reszta jest tylko ciekawa ilu porażek bądź sukcesów doświadczymy w życiu.

W życiu jest tak że czasami musisz się zderzyć ze ścianą. Musisz nabić sobie potwornego guza. I wtedy ktoś prawdopodobnie jebnie cię jeszcze prosto w brzuch. Wówczas sobie przypomnisz jak fantastycznie jest mieć płuca.  Jak cudowny jest każdy bezproblemowy oddech.  Jak cudowny jest krzyk. A później? Później musisz wstać oprzytomnieć i rozwalić tę ścianę albo ją obejść. Wstań więc. Ja próbuję.

mikela dodano: 3 dni temu

W życiu jest tak, że czasami musisz się zderzyć ze ścianą. Musisz nabić sobie potwornego guza. I wtedy ktoś, prawdopodobnie, jebnie cię jeszcze prosto w brzuch. Wówczas sobie przypomnisz, jak fantastycznie jest mieć płuca. Jak cudowny jest każdy bezproblemowy oddech. Jak cudowny jest krzyk. A później? Później musisz wstać, oprzytomnieć i rozwalić tę ścianę, albo ją obejść. Wstań, więc. Ja próbuję.

 40. Zanikasz powoli z pierwszych stron najczęstszych wyszukań. Z pamięci ksiąg. Przygasa chaos. Unosi się cisza. Gasną wspomnienia. Skończył się nieład.

xes dodano: 3 dni temu

#40. Zanikasz powoli, z pierwszych stron najczęstszych wyszukań. Z pamięci ksiąg. Przygasa chaos. Unosi się cisza. Gasną wspomnienia. Skończył się nieład.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV