głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika arpap0l

“Należy przestać łamać sobie serca próbując reanimować relacje które umarły. Nie da się nikogo zmusić do troski o nas. Nie da się zmusić by był kimś kogo potrzebujemy. Powiem szczerze! Czasem ten kogo chcemy widzieć obok siebie najbardziej na świecie jest tą samą osobą bez której nasze życie stanie się lepsze. Można nie rozumieć dlaczego tak się dzieje ale obiecuję że przyszłość przyniesie odpowiedź na pytanie dlaczego te relacje nie mogły się udać.”

damulki.pl dodano: 1 godzinę temu

“Należy przestać łamać sobie serca próbując reanimować relacje, które umarły. Nie da się nikogo zmusić do troski o nas. Nie da się zmusić, by był kimś kogo potrzebujemy. Powiem szczerze! Czasem ten, kogo chcemy widzieć obok siebie najbardziej na świecie jest tą samą osobą bez, której nasze życie stanie się lepsze. Można nie rozumieć dlaczego tak się dzieje, ale obiecuję, że przyszłość przyniesie odpowiedź na pytanie dlaczego te relacje nie mogły się udać.”

“Za kogo warto wyjść za mąż? Za przyjaciela. Za faceta z którym płacze się ze śmiechu. Za kogoś kto w razie potrzeby i herbatę zrobi i tyłek podetrze. Za mężczyznę przy którym bycie słabą chorą i nieatrakcyjną to nie wstyd. Za kogoś kto gra do jednej bramki ma podobne marzenia a jak nie ma – to wspiera. Za mądrego człowieka któremu się ufa. Ale chyba najważniejsze bo ważniejsze nawet od seksu jest to by się po prostu szalenie lubić. By lubić spędzać ze sobą czas. Takiego męża Wam życzę dziewczyny! Jeśli podczas przysięgi małżeńskiej chce Ci się płakać bo Twoje życie się kończy – wiej!”

damulki.pl dodano: 1 godzinę temu

“Za kogo warto wyjść za mąż? Za przyjaciela. Za faceta, z którym płacze się ze śmiechu. Za kogoś, kto w razie potrzeby i herbatę zrobi i tyłek podetrze. Za mężczyznę, przy którym bycie słabą, chorą i nieatrakcyjną to nie wstyd. Za kogoś, kto gra do jednej bramki, ma podobne marzenia, a jak nie ma – to wspiera. Za mądrego człowieka, któremu się ufa. Ale chyba najważniejsze, bo ważniejsze nawet od seksu, jest to, by się po prostu szalenie lubić. By lubić spędzać ze sobą czas. Takiego męża Wam życzę, dziewczyny! Jeśli podczas przysięgi małżeńskiej chce Ci się płakać, bo Twoje życie się kończy – wiej!”

Stoję na wieżowcu zmarłych nadziei i marzeń. Z butelką Jacka Danielsa pluję w twarz wszystkim przyjaciołom  Piję kolejny łyk z dedykacją dla niego. I tylko jeszcze ostatni raz zadzwonię do niego by usłyszec jego oddech. I zakończę ten potok nieprzespanych nocy zjebanych dni martwych poranków.

mikela dodano: 1 godzinę temu

Stoję na wieżowcu zmarłych nadziei i marzeń. Z butelką Jacka Danielsa pluję w twarz wszystkim `przyjaciołom`, Piję kolejny łyk z dedykacją dla niego. I tylko jeszcze ostatni raz zadzwonię do niego by usłyszec jego oddech. I zakończę ten potok nieprzespanych nocy, zjebanych dni, martwych poranków.

Chciałabym za kilkanaście lat usiąść z tobą przy dobrej kawie i powspominać te chwile szczęścia jakie przeżyliśmy. Bez jakichkolwiek pretensji bez smutku żalu.. Po prostu cieszyć się że mogliśmy to przeżyć od tak.

mikela dodano: wczoraj o 22:15

Chciałabym za kilkanaście lat usiąść z tobą przy dobrej kawie i powspominać te chwile szczęścia jakie przeżyliśmy. Bez jakichkolwiek pretensji, bez smutku, żalu.. Po prostu cieszyć się, że mogliśmy to przeżyć, od tak.

 A Ty  do tej pory nie wiesz że oddałabym za Ciebie każdy swój oddech.  Aleksandra Steć

damulki.pl dodano: wczoraj o 22:02

"A Ty - do tej pory nie wiesz,że oddałabym za Ciebie każdy swój oddech." ~ Aleksandra Steć

Ile razy czułeś że do dna masz centymetry?

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Ile razy czułeś, że do dna masz centymetry?

Zasady są proste albo płyniesz albo toniesz..

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Zasady są proste,albo płyniesz albo toniesz..

Odpowiedz mu że tak powiedziała jej Choćbyś umierała ze strachu choćbyś później miała tego żałować przez całe życie bo i tak będziesz żałować przez całe życie jeśli mu  powiesz nie. Miłość w czasach Zarazy

zdezelowana dodano: 4 dni temu

Odpowiedz mu,że tak-powiedziała jej-Choćbyś umierała ze strachu,choćbyś później miała tego żałować przez całe życie,bo i tak będziesz żałować przez całe życie, jeśli mu powiesz nie. "Miłość w czasach Zarazy"

Kobieta która już raz poszła do łóżka z mężczyzną będzie z nim szła za każdym razem kiedy mężczyzna zechce o ile potrafi ją za każdym razem przekonać do tego swą czułością.  Miłość w czasach zarazy

zdezelowana dodano: 4 dni temu

Kobieta, która już raz poszła do łóżka z mężczyzną, będzie z nim szła za każdym razem, kiedy mężczyzna zechce, o ile potrafi ją za każdym razem przekonać do tego swą czułością. - "Miłość w czasach zarazy"

Za to kiedy kobieta postanawia przespać się z jakimś mężczyzną nie ma takiego parkanu którego by nie przeskoczyła fortecy której by nie zdobyła ani jakiejkolwiek normy moralnej której nie byłaby gotowa złamać i nie ma takiego Boga który by ją powstrzymał.  Miłość w czasach zarazy

zdezelowana dodano: 4 dni temu

Za to, kiedy kobieta postanawia przespać się z jakimś mężczyzną, nie ma takiego parkanu, którego by nie przeskoczyła, fortecy, której by nie zdobyła, ani jakiejkolwiek normy moralnej, której nie byłaby gotowa złamać; i nie ma takiego Boga, który by ją powstrzymał. "Miłość w czasach zarazy"

Nigdy nie powiedział że będzie dobrze lecz był przy mnie czuwał. Każdego dnia mogłam otrzeć łzy o jego rękawie trzymał moją dłoń na tyle mocno że wiedziałam. Wiedziałam że ze wszystkim dam radę bo mam jego.

mikela dodano: 4 dni temu

Nigdy nie powiedział, że będzie dobrze, lecz był przy mnie, czuwał. Każdego dnia mogłam otrzeć łzy o jego rękawie, trzymał moją dłoń na tyle mocno, że wiedziałam. Wiedziałam, że ze wszystkim dam radę, bo mam jego.

Przysięgam. Zatęsknisz zapłaczesz zapragniesz mnie spowrotem.. i do końca swoich marnie sztucznych dni będziesz żałował nie spojrzysz w lustro nie będziesz na tyle silny by zobaczyć twarz człowieka który zniszczył prawdziwe szczęście... miłość

mikela dodano: 4 dni temu

Przysięgam. Zatęsknisz, zapłaczesz, zapragniesz mnie spowrotem.. i do końca swoich marnie sztucznych dni będziesz żałował, nie spojrzysz w lustro, nie będziesz na tyle silny by zobaczyć twarz człowieka który zniszczył prawdziwe szczęście... miłość

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV