głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika arinyas

Nie wykorzystać swojej szansy musi być smutno. Polska Wersja

zuzaalala dodano: 4 dni temu

Nie wykorzystać swojej szansy musi być smutno.-Polska Wersja

Mówisz że jesteś ofiarą losu męcząc innych.

zuzaalala dodano: 4 dni temu

Mówisz, że jesteś ofiarą losu męcząc innych.

Wiesz co masz za duże ego.

zuzaalala dodano: 4 dni temu

Wiesz co, masz za duże ego.

“Dla niej przyjaciele to byli ludzie którzy pytają jak minął Ci dzień którzy podają Ci paczkę chusteczek gdy płaczesz którzy o północy wpuszczają Cię do swojego mieszkania piją z Tobą wódkę a potem ścielą dla Ciebie łóżko na nocleg którzy przed podróżą mówią Ci: „Uważaj na siebie” którzy o drugiej nad ranem podnoszą słuchawkę telefonu i przez godzinę słuchają jak przeklinasz życie.”  Janusz Leon Wiśniewski

zuzaalala dodano: 4 dni temu

“Dla niej przyjaciele to byli ludzie, którzy pytają, jak minął Ci dzień, którzy podają Ci paczkę chusteczek, gdy płaczesz, którzy o północy wpuszczają Cię do swojego mieszkania, piją z Tobą wódkę, a potem ścielą dla Ciebie łóżko na nocleg, którzy przed podróżą mówią Ci: „Uważaj na siebie”, którzy o drugiej nad ranem podnoszą słuchawkę telefonu i przez godzinę słuchają, jak przeklinasz życie.” ~ Janusz Leon Wiśniewski

 Mogę być suką mogę grać dziwkę lub twoją wyśnioną księżniczkę .

zuzaalala dodano: 4 dni temu

"Mogę być suką, mogę grać dziwkę lub twoją wyśnioną księżniczkę".

Psycholodzy to idioci. Mało co wiedzą mało co widzą mało co rozumieją.

zuzaalala dodano: 5 dni temu

Psycholodzy to idioci. Mało co wiedzą, mało co widzą, mało co rozumieją.

Gdy piszę z ludźmi którzy mają głęboką depresje nie wiem co im powiedzieć. Nigdy nie uważałam że jest to proste ale myślałam że cokolwiek wiem.

zuzaalala dodano: 5 dni temu

Gdy piszę z ludźmi, którzy mają głęboką depresje nie wiem co im powiedzieć. Nigdy nie uważałam, że jest to proste ale myślałam, że cokolwiek wiem.

Ci ludzie są tak bardzo smutni. O tym jak rozwiązać ich problemy nie przeczytasz w mądrych książkach ani internecie. Oni sami muszą myśleć próbować jak sobie pomóc. Muszą radzić sobie sami nawet jak nie chcą. Ludzie nie lubią mieszać się w cudze problemy a co dopiero je rozwiązywać. Najgorzej jest gdy przestaną mieć siły na kolejne próby.

zuzaalala dodano: 5 dni temu

Ci ludzie są tak bardzo smutni. O tym, jak rozwiązać ich problemy nie przeczytasz w "mądrych" książkach ani internecie. Oni sami muszą myśleć, próbować jak sobie pomóc. Muszą radzić sobie sami, nawet jak nie chcą. Ludzie nie lubią mieszać się w cudze problemy a co dopiero je rozwiązywać. Najgorzej jest, gdy przestaną mieć siły na kolejne próby.

Nie umiem być na ciebie zła dłużej niż 5 minut. To chyba dlatego że mam jedynie ciebie. Nie mam nikogo innego i po prostu nie mogę ciebie stracić.

zuzaalala dodano: 5 dni temu

Nie umiem być na ciebie zła dłużej niż 5 minut. To chyba dlatego, że mam jedynie ciebie. Nie mam nikogo innego i po prostu nie mogę ciebie stracić.

Sama nie wiem czy kocham żyć czy nienawidzę. Chyba sama w sobie się pogubiłam.

zuzaalala dodano: 5 dni temu

Sama nie wiem czy kocham żyć, czy nienawidzę. Chyba sama w sobie się pogubiłam.

To wszystko stało się takie neutralne. Nie mogę znaleźć w niczym sensu. Brak weny tak bardzo mi kurwa przeszkadza. Kiedyś jak patrzyłam na zachodzące słońce miałam miliony pomysłów na rysunki i teksty kiedyś patrząc na sufit wiedziałam co powiedzieć. A teraz siedzę i myślę.

zuzaalala dodano: 1 tydzień temu

To wszystko stało się takie neutralne. Nie mogę znaleźć w niczym sensu. Brak weny tak bardzo mi kurwa przeszkadza. Kiedyś jak patrzyłam na zachodzące słońce miałam miliony pomysłów na rysunki i teksty, kiedyś patrząc na sufit wiedziałam co powiedzieć. A teraz siedzę i myślę.

 Wybacz ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam nieczynna jestem chyba też trochę nie żyję. Może jutro.

zuzaalala dodano: 1 tydzień temu

"Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyję. Może jutro."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV