głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika anucha22

 Tak naprawdę trudno było zdefiniować naszą relację. Nie byliśmy parą ale trzymaliśmy się razem. Byliśmy gdzieś pomiędzy.

damulki.pl dodano: dziś o 12:42

"Tak naprawdę trudno było zdefiniować naszą relację. Nie byliśmy parą, ale trzymaliśmy się razem. Byliśmy gdzieś pomiędzy."

“I wciąż nie daje mi zasnąć chociaż śpi z innym...”

damulki.pl dodano: dziś o 12:34

“I wciąż nie daje mi zasnąć, chociaż śpi z innym...”

Ktoś Cię krzywdzi a Ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

Ktoś Cię krzywdzi, a Ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

Jak nie masz przy sobie kogoś bliskiego to trudno walczyć o cokolwiek.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

Jak nie masz przy sobie kogoś bliskiego to trudno walczyć o cokolwiek.

: Na naszej planecie żyje pięć miliardów ludzi tymczasem człowiek zakochuje siew jakiejś jednej osobie i nie wiadomo dlaczego nie chce jej zmieniać na żadną inną.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

: Na naszej planecie żyje pięć miliardów ludzi, tymczasem człowiek zakochuje siew jakiejś jednej osobie i nie wiadomo dlaczego nie chce jej zmieniać na żadną inną.

Są tacy mężczyźni których spotykasz i wiesz że są w stanie Cię uszczęśliwić. Ci mężczyźni to barmani.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

Są tacy mężczyźni, których spotykasz i wiesz, że są w stanie Cię uszczęśliwić. Ci mężczyźni to barmani.

“Nigdy nie pozwól na to żeby opuściła Cię dobra i kochająca Cię kobieta bo będziesz musiał znieść widok jak ona kocha i jest dobra dla innego mężczyzny i to Cię zabije...”

damulki.pl dodano: 6 lipca 2017

“Nigdy nie pozwól na to, żeby opuściła Cię dobra i kochająca Cię kobieta, bo będziesz musiał znieść widok, jak ona kocha i jest dobra dla innego mężczyzny i to Cię zabije...”

“To przypadek tworzy najpiękniejsze historie o miłości. Uczucie rodzi się w miejscach po których się tego nie spodziewamy w czasie w którym o tym nie marzymy w ludziach którzy jeszcze do niedawna się nawet nie znali. Wciąż zachwycam się tą chemią przypadku nazywaną przez niektórych przeznaczeniem.”

damulki.pl dodano: 6 lipca 2017

“To przypadek tworzy najpiękniejsze historie o miłości. Uczucie rodzi się w miejscach po których się tego nie spodziewamy, w czasie w którym o tym nie marzymy, w ludziach którzy jeszcze do niedawna się nawet nie znali. Wciąż zachwycam się tą chemią przypadku, nazywaną przez niektórych przeznaczeniem.”

'Wpierdalamy się w związki które nie mają racji bytu. Sypiamy w łóżkach osób z którymi nie chcemy mieć nic wspólnego. Nad ranem nie chcemy mieć nic wspólnego nawet ze sobą. Całujemy się nie dając od siebie nic więcej poza gęstą śliną. Dokładnie to samo otrzymujemy w zamian. Piszemy że tęsknimy choć sami nie wiemy za czym i czy tęsknimy naprawdę. Nie mamy nic więcej ale wcale nie przeszkadza nam to we wmawianiu sobie że to wszystko nosi metkę “Miłość”. A potem zrywamy nienawidzimy i chcemy zapomnieć.   Na wszystkim co zdawało się być tak prawdziwe zaczynają pojawiać się odrosty. “Co ja w niej widziałem?” “jaaa jeeebię gdzie ja miałam oczy…“. Nie znam nikogo kto choć raz nie wypowiedziałby tych słów.'

mam_wyjebane_lol dodano: 6 lipca 2017

'Wpierdalamy się w związki, które nie mają racji bytu. Sypiamy w łóżkach osób, z którymi nie chcemy mieć nic wspólnego. Nad ranem nie chcemy mieć nic wspólnego nawet ze sobą. Całujemy się, nie dając od siebie nic więcej poza gęstą śliną. Dokładnie to samo otrzymujemy w zamian. Piszemy, że tęsknimy, choć sami nie wiemy, za czym i czy tęsknimy naprawdę. Nie mamy nic więcej, ale wcale nie przeszkadza nam to we wmawianiu sobie, że to wszystko nosi metkę “Miłość”. A potem zrywamy, nienawidzimy i chcemy zapomnieć. Na wszystkim, co zdawało się być tak prawdziwe zaczynają pojawiać się odrosty. “Co ja w niej widziałem?”, “jaaa jeeebię, gdzie ja miałam oczy…“. Nie znam nikogo, kto choć raz nie wypowiedziałby tych słów.'

Czasem nie trzeba siły by przy czymś trwać czasem trzeba siły by to puścić. — J.C. Watts

damulki.pl dodano: 2 lipca 2017

Czasem nie trzeba siły by przy czymś trwać, czasem trzeba siły by to puścić. — J.C. Watts

Co ty wiesz o kobietach? Jeśli one już kogoś kochają to nie ma na nie siły. — Marek Hłasko

damulki.pl dodano: 26 czerwca 2017

Co ty wiesz o kobietach? Jeśli one już kogoś kochają, to nie ma na nie siły. — Marek Hłasko

Bo jak z Tobą rozmawiam to czasami mnie denerwujesz ale jak z Tobą nie rozmawiam to mnie denerwują wszyscy inni.

mam_wyjebane_lol dodano: 23 czerwca 2017

Bo jak z Tobą rozmawiam to czasami mnie denerwujesz, ale jak z Tobą nie rozmawiam to mnie denerwują wszyscy inni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV