 |
|
Ilekroć słyszę z Twoich ust 'Ej mała musisz o mnie zapomnieć' po czym mnie całujesz robi mi się trudniej wiesz ale mam nadal nadzieje!
|
|
 |
|
zapytałam się Go czy pójdzie ze mną na koniec siata tylko za buziaka po chwili namysłu powiedział tak kochanie ale będę Ci pewnie narzekał, że tak daleko idziemy bo wiesz, że nie lobię chodzić.. po czym bez uzasadnienia odszedł ale sam..;(( a ja mu wierzyłam..
|
|
 |
|
To straszne, że spoglądam na zegar i widzę 11:11; 22:22 i myślę, że może to właśnie On o mnie myśli a gdy już sobie to wmówię to potem uświadamiam sobie, że to na pewno nie On o mnie myśli i robi mi się tak cholernie smutno... i tak co dnia..
|
|
 |
|
Jesteś mój... ...lecz tylko na zdjęciu, obok..
|
|
 |
|
... zupełnie zniknął z jej życia... musi zacząć myśleć o życiu bez niego...nie da się.
|
|
 |
|
Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie.
|
|
 |
|
(...) cierpienie to stan wewnętrznej samotności, w którym nie może pomóc nic z zewnątrz.
|
|
 |
|
Ten pociąg nie pojedzie póki Ty w nim nie będziesz!
|
|
 |
|
"Banalny słońca wschód, przewidywalny zachód, poranki nie cieszą mnie, rozczarowują noce (...) Już wiem, że nigdy nie będziesz mój" " K. Nosowska, Z rejestru strasznych snów
|
|
 |
|
Nie chcesz nic ode mnie, a ja tyle umiem dać. Jak Ci się zamarzy możesz na mnie grać
|
|
 |
|
" dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz, dzisiaj mnie pragniesz, jutro sie wstydzisz... "
|
|
 |
|
"Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone."
|
|
|
|