głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika anotherme

Niejeden wspólny oddech zapamiętam do końca...

chcenajamajke dodano: 16 stycznia 2016

Niejeden wspólny oddech zapamiętam do końca...

Granica między Nami była tak cienka że przekroczyliśmy ją w przeciągu zaledwie kilku oddechów. Połączyła Nas samotność serc i głód miłości do której jak się okazało nie byliśmy zdolni. Nie wzięliśmy pod uwagę faktu jak szybko upadniemy i jak łatwo siebie nawzajem zniszczymy.

chcenajamajke dodano: 16 stycznia 2016

Granica między Nami była tak cienka, że przekroczyliśmy ją w przeciągu zaledwie kilku oddechów. Połączyła Nas samotność serc i głód miłości, do której jak się okazało, nie byliśmy zdolni. Nie wzięliśmy pod uwagę faktu, jak szybko upadniemy i jak łatwo siebie nawzajem zniszczymy.

Co więcej miałabym Ci dać żebyś chciał tu być?

chcenajamajke dodano: 16 stycznia 2016

Co więcej miałabym Ci dać, żebyś chciał tu być?

Tęsknotę za Tobą do dzisiaj chowam w swojej dłoni skuloną jak pisklę o skrzydłach zbyt wątłych by odfrunąć. Nie karmię jej już nadzieją. Nie głaszczę zapewniając że niedługo wrócisz i uśmierzysz ją swoim dotykiem. Czekam aż sama zobojętnieje i zamrozi serce które wciąż krwawi.

chcenajamajke dodano: 16 stycznia 2016

Tęsknotę za Tobą do dzisiaj chowam w swojej dłoni, skuloną jak pisklę o skrzydłach zbyt wątłych by odfrunąć. Nie karmię jej już nadzieją. Nie głaszczę zapewniając, że niedługo wrócisz i uśmierzysz ją swoim dotykiem. Czekam aż sama zobojętnieje i zamrozi serce, które wciąż krwawi.

Jedyne co mogłem wtedy zrobić aby Cię przed sobą chronić to zniknąć z Twojego życia na zawsze. I nawet nie proszę byś mi wybaczyła. Tego co zrobiłem nie można wybaczyć. To można tylko zapomnieć. Więc zapomnij.

chcenajamajke dodano: 16 stycznia 2016

Jedyne co mogłem wtedy zrobić, aby Cię przed sobą chronić, to zniknąć z Twojego życia na zawsze. I nawet nie proszę byś mi wybaczyła. Tego, co zrobiłem nie można wybaczyć. To można tylko zapomnieć. Więc zapomnij.

Jak długo można się obwiniać za to że za bardzo chciało się kochać drugiego człowieka? Że chciało się z nim stworzyć coś bezpiecznego i trwałego? Jak długo można odczuwać wstyd? Wstyd odrzucenia wstyd popełnionych błędów wstyd swoich słabości? Jak długo można tęsknić? Tęsknotą która nie pozwala sercu normalnie bić i wciąż każe mu wybijać rytm niepowetowanej straty?

chcenajamajke dodano: 16 stycznia 2016

Jak długo można się obwiniać za to, że za bardzo chciało się kochać drugiego człowieka? Że chciało się z nim stworzyć coś bezpiecznego i trwałego? Jak długo można odczuwać wstyd? Wstyd odrzucenia, wstyd popełnionych błędów, wstyd swoich słabości? Jak długo można tęsknić? Tęsknotą, która nie pozwala sercu normalnie bić i wciąż każe mu wybijać rytm niepowetowanej straty?

Od tamtej pory nie pocałowałam innych ust. Nie napawałam się ciepłem innego ciała. Nie muskałam wargami innego policzka. Nie zachwycałam się delikatnością innej skóry. Nie byłam noszona na innych rękach ani tulona w innych ramionach. Nie pozwoliłam sobie na zbytnią bliskość innego mężczyzny ani z żadnym nie milczałam o miłości tak jak z Tobą.  A Ty ile razy już zapominałeś o mnie oddając swój oddech innej?

chcenajamajke dodano: 16 stycznia 2016

Od tamtej pory nie pocałowałam innych ust. Nie napawałam się ciepłem innego ciała. Nie muskałam wargami innego policzka. Nie zachwycałam się delikatnością innej skóry. Nie byłam noszona na innych rękach, ani tulona w innych ramionach. Nie pozwoliłam sobie na zbytnią bliskość innego mężczyzny, ani z żadnym nie milczałam o miłości, tak jak z Tobą. A Ty, ile razy już zapominałeś o mnie, oddając swój oddech innej?

Tak łatwo nam wychodzi to niszczenie się nawzajem.

jachcenajamaice dodano: 11 września 2015

Tak łatwo nam wychodzi to niszczenie się nawzajem.

Wódka wlewa obojętność w żyły.

jachcenajamaice dodano: 11 września 2015

Wódka wlewa obojętność w żyły.

Nienawiść do kogoś kogo się kocha jest strasznie męcząca.

jachcenajamaice dodano: 11 września 2015

Nienawiść do kogoś, kogo się kocha, jest strasznie męcząca.

Nie wmawiaj sobie że był idealny tylko dlatego że się zakochałaś. Nie wmawiaj sobie tego pod żadnym pozorem. Bo gdyby tak rzeczywiście było gdyby posiadał chociaż namiastkę tych cech które mu przypisujesz  siedziałby teraz przy Tobie. Nigdy nie pozwoliłby Ci odejść.

jachcenajamaice dodano: 11 września 2015

Nie wmawiaj sobie, że był idealny tylko dlatego, że się zakochałaś. Nie wmawiaj sobie tego pod żadnym pozorem. Bo gdyby tak rzeczywiście było, gdyby posiadał chociaż namiastkę tych cech, które mu przypisujesz - siedziałby teraz przy Tobie. Nigdy nie pozwoliłby Ci odejść.

Znowu siedzisz w mojej głowie i robisz totalny rozpierdol.  twoj.na.zawsze

jachcenajamaice dodano: 26 sierpnia 2015

Znowu siedzisz w mojej głowie i robisz totalny rozpierdol. / twoj.na.zawsze

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV