 |
|
gdy znajdziesz powód dla którego warto
żyć, to śmierć nie przyjdzie tak szybko.
|
|
 |
|
i jeżeli uśmiecham się jak głupia do monitoru,
czy wyświetlacza komórki, to właśnie znak, że piszę z Nim.
|
|
 |
|
szkoda, że nie widzisz jak na Ciebie patrzę
|
|
 |
|
nie mogę powiedzieć, że żyje.
|
|
 |
|
Idę bo muszę przeżyć życie.
|
|
 |
|
Jeżeli nerwica ma polegać na tym, ze człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczający mi się nawzajem pragnieniami.
|
|
 |
|
jedno kłamstwo i tracisz wszystko.
|
|
 |
|
nie warto się narzucać, kiedy druga osoba ma Cię gdzieś. nawet, jeśli serce miałoby metaforycznie pękać.
|
|
 |
|
Silna dziewczyna to taka która może płakać przed snem i obudzić się rano z uśmiechem na twarzy.
|
|
 |
|
Jest choć jej o to nie proszę. Jest i znosi moje humory, moje irracjonalne zachowanie. Nie wiadomo czemu tak po porostu jak pstryknięcie palca nasz kontakt sie zerwał. Po latach powrócił równie dziwnie jak skończył. Da sie stęsknić za tą wariatką. Niby dziwną dla mnie normalną, która już zawsze zostanie moja małą siostrą. Nie kochanie wariatki biegnącej z drugiego końca centrum handlowego to zbrodnia.
|
|
 |
|
Cholerne pierdolone uczucie! Nienawidzę mieć przeczuć. Zazwyczaj są złe. I zazwyczaj się sprawdzają. I błagam, żeby chociaż raz była to moja wyobraźnia. Wybujała wyobraźnia. Błagam.
|
|
 |
|
tak jakoś chcę mi się płakać. tak jakoś.
|
|
|
|