głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika aniteensan

w każdej naszej piosence w każdym mężczyźnie w każdych zielonych oczach szukam Ciebie. każdym zmysłem przy jednorazowym dotknięciu Twoich dłoni  w każdym Twoim spojrzeniu szukam nas  jakiegoś okruszka elementu. znaku który powie mi że jednak byłam tego warta że Ty też oddał byś wiele by jeszcze raz się przytulić. po prostu. i odejść. po cichu. nikomu nie wadząc.  HB.

hibitch dodano: 3 dni temu

w każdej naszej piosence, w każdym mężczyźnie, w każdych zielonych oczach szukam Ciebie. każdym zmysłem, przy jednorazowym dotknięciu Twoich dłoni , w każdym Twoim spojrzeniu szukam nas , jakiegoś okruszka, elementu. znaku który powie mi, że jednak byłam tego warta, że Ty też oddał byś wiele by jeszcze raz się przytulić. po prostu. i odejść. po cichu. nikomu nie wadząc. | HB.

 I ta świadomość że nie chcesz już innych ramion  innych ust innych słów innych snów. Ta pewność że nie chcesz innego uśmiechu o poranku. Kiedy już wiesz że chcesz czekać tylko na jego powrót nikogo innego tylko w niego wtulona chcesz spokojnie zasnąć. Chcesz tylko jego .

black-inside dodano: 5 dni temu

"I ta świadomość, że nie chcesz już innych ramion, innych ust, innych słów, innych snów. Ta pewność, że nie chcesz innego uśmiechu o poranku. Kiedy już wiesz, że chcesz czekać tylko na jego powrót, nikogo innego, tylko w niego wtulona chcesz spokojnie zasnąć. Chcesz tylko jego".

TYLKO TY WIESZ JAK TO BYŁO.

hibitch dodano: 1 tydzień temu

TYLKO TY WIESZ JAK TO BYŁO.

'' Skąd mogłam wiedzieć że się nie liczy to jak patrzymy na siebie w ciszy? Skąd mogłam wiedzieć że mnie oszukasz? Miało być pięknie teraz i tutaj... ''

hibitch dodano: 1 tydzień temu

'' Skąd mogłam wiedzieć, że się nie liczy, to jak patrzymy na siebie w ciszy? Skąd mogłam wiedzieć, że mnie oszukasz? Miało być pięknie, teraz i tutaj... ''

Wszystko co piękne w pewnym momencie gdzieś znika  HB.

hibitch dodano: 1 tydzień temu

Wszystko co piękne w pewnym momencie gdzieś znika | HB.

to mogło być naprawdę piękne. cholernie romantyczne. to mogło być TO czego szukałam. tylko że w pogoni za Tobą i Twoimi uczuciami gdzieś zgubiłam siebie próbując dopasować się do Ciebie. Chciałam być idealna dla Ciebie.  HB.

hibitch dodano: 1 tydzień temu

to mogło być naprawdę piękne. cholernie romantyczne. to mogło być TO czego szukałam. tylko że w pogoni za Tobą i Twoimi uczuciami gdzieś zgubiłam siebie próbując dopasować się do Ciebie. Chciałam być idealna dla Ciebie. | HB.

Niektóre wspomnienia bolą tak mocno wiem o tym  Niepotrzebne starania na lepsze i tak nic nie dały  Te chwile gdy czułaś że tracisz czas ale milczałaś  Pamiętaj to wszystko to twa brutalna przeszłość  Rada ode mnie wybacz sobie swe wszystkie błędy  Nie jest to łatwe zadanie lecz dasz radę wiem to.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

Niektóre wspomnienia bolą tak mocno, wiem o tym Niepotrzebne starania na lepsze i tak nic nie dały Te chwile gdy czułaś że tracisz czas ale milczałaś Pamiętaj to wszystko to twa brutalna przeszłość Rada ode mnie, wybacz sobie swe wszystkie błędy Nie jest to łatwe zadanie, lecz dasz radę wiem to.

“Dziś przepraszam serce za to że inne kochałam bardziej niż swoje.”   Aleksandra Steć

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

“Dziś przepraszam serce za to, że inne kochałam bardziej niż swoje.” ~ Aleksandra Steć

Kocha mnie mimo że już od dawana chcę zrezygnować.  Kocha mnie nawet gdy mówię że szczerze go nienawidzę.  Przez większość czasu kocha mnie miłością jednostronną nieodwzajemnioną i nie wie ile razy już mnie to uratowało.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

Kocha mnie, mimo że już od dawana chcę zrezygnować. Kocha mnie nawet, gdy mówię, że szczerze go nienawidzę. Przez większość czasu kocha mnie miłością jednostronną, nieodwzajemnioną i nie wie ile razy już mnie to uratowało.

Jasne. W.E.N.A  Żadnej : teksty black-inside dodał komentarz: Jasne. W.E.N.A - Żadnej :) do wpisu 2 tygodnie temu
Nie obarczaj pięknem swojej duszy kogoś kto nie ma poczucia estetyki.

black-inside dodano: 2 tygodnie temu

Nie obarczaj pięknem swojej duszy kogoś kto nie ma poczucia estetyki.

Hypnotize this love out of me without your air I can't even breathe.

black-inside dodano: 1 kwietnia 2019

Hypnotize this love out of me, without your air I can't even breathe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV