głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika angela1515

uczymy się! :

xnienormalnienienormalnax dodano: 3 listopada 2014

uczymy się! :)

zadają miliardy pytań  w domu  w drodze  w szkole  na zakupach  na terapii  na ulicy  zwykli ciekawscy ludzie zadają nie jedno pytanie z tych czy jestem szczęśliwa  czy niczego mi nie brakuje  czy jestem spełniona  ja odpowiadam  że mam wszystko  Ciebie.

lalkowata dodano: 3 listopada 2014

zadają miliardy pytań, w domu, w drodze, w szkole, na zakupach, na terapii, na ulicy, zwykli ciekawscy ludzie zadają nie jedno pytanie z tych czy jestem szczęśliwa, czy niczego mi nie brakuje, czy jestem spełniona, ja odpowiadam, że mam wszystko, Ciebie.

przepraszam  że nie lubię kwiatów  że nie chodzę w szpilkach  że nie mam super figury  że często mówię za dużo  że mam duszę romantyczki  że nie lubię zakupów  że nie mam pięknych blond włosów  że mimo wszystko chce Cię mieć na wyłączność dla siebie.

lalkowata dodano: 3 listopada 2014

przepraszam, że nie lubię kwiatów, że nie chodzę w szpilkach, że nie mam super figury, że często mówię za dużo, że mam duszę romantyczki, że nie lubię zakupów, że nie mam pięknych blond włosów, że mimo wszystko chce Cię mieć na wyłączność dla siebie.

i popatrz trafiliśmy na siebie ponad rok temu  prawie nie znając mnie ściągnąłeś kluczyk z mojego łańcuszka i zawiesiłeś na swój  od tamtego momentu jestem twoją dziewczyną  dziewczyną  która boi się  że gra śpiącą królewne i cały czas śni  jest tak szczęśliwa jak jeszcze nigdy dotąd. cholera... najszcześliwsza. codziennie budzi się z wielkim uśmiechem  tylko dzięki Tobie  dla Ciebie. nie chce zapeszyć  niech to trwa jak najdłużej  niech życie nie plata już nam figli  bądźmy wszystkim. cholera... bądź tam gdzie ja będę. nie prosze Cię o to żebyś oddał za mnie życie  pragnę mieć Cię tylko dla siebie  dlatego nie waż mi sie odmawiać. cholera... po prostu mnie kochaj na z a w s z e  ja odwdzięcze się tym samym. cholera... kochanie przysięgnij  że to spełnisz.

lalkowata dodano: 3 listopada 2014

i popatrz trafiliśmy na siebie ponad rok temu, prawie nie znając mnie ściągnąłeś kluczyk z mojego łańcuszka i zawiesiłeś na swój, od tamtego momentu jestem twoją dziewczyną, dziewczyną, która boi się, że gra śpiącą królewne i cały czas śni, jest tak szczęśliwa jak jeszcze nigdy dotąd. cholera... najszcześliwsza. codziennie budzi się z wielkim uśmiechem, tylko dzięki Tobie, dla Ciebie. nie chce zapeszyć, niech to trwa jak najdłużej, niech życie nie plata już nam figli, bądźmy wszystkim. cholera... bądź tam gdzie ja będę. nie prosze Cię o to żebyś oddał za mnie życie, pragnę mieć Cię tylko dla siebie, dlatego nie waż mi sie odmawiać. cholera... po prostu mnie kochaj na z-a-w-s-z-e, ja odwdzięcze się tym samym. cholera... kochanie przysięgnij, że to spełnisz.

oboje chcemy tego samego  oboje się boimy i oboje unosimy się dumą tak  że w końcu zniszczymy wszystko zanim cokolwiek się wydarzy.

koffi dodano: 3 listopada 2014

oboje chcemy tego samego, oboje się boimy i oboje unosimy się dumą tak, że w końcu zniszczymy wszystko zanim cokolwiek się wydarzy.

nie wiem kim dla niego jestem. co dla niego znaczę  ile jestem warta w jego oczach i jaką wiążę ze mną przyszłość. ta niewiedza mnie rujnuje.

koffi dodano: 3 listopada 2014

nie wiem kim dla niego jestem. co dla niego znaczę, ile jestem warta w jego oczach i jaką wiążę ze mną przyszłość. ta niewiedza mnie rujnuje.

Każdego poranka na nowo silna rodzę się  jednak są takie momenty w ciągu dnia  których pustkę mógłbyś wypełnić tylko Ty. Właśnie wtedy okazuje się  że mam jeszcze łzy.   bereszczaneczka

bereszczaneczka dodano: 2 listopada 2014

Każdego poranka na nowo silna rodzę się, jednak są takie momenty w ciągu dnia, których pustkę mógłbyś wypełnić tylko Ty. Właśnie wtedy okazuje się, że mam jeszcze łzy. //bereszczaneczka

my to ci miotacze sylab.

xnienormalnienienormalnax dodano: 2 listopada 2014

my to ci miotacze sylab.

przez to wszytko ogarnia mnie zwątpienie.

xnienormalnienienormalnax dodano: 2 listopada 2014

przez to wszytko ogarnia mnie zwątpienie.

Pocałunki na siemano  pocałunki na dobranoc.

xnienormalnienienormalnax dodano: 2 listopada 2014

Pocałunki na siemano, pocałunki na dobranoc.

Odśwież swój umysł i popatrz do serca.

xnienormalnienienormalnax dodano: 2 listopada 2014

Odśwież swój umysł i popatrz do serca.

oddałabym wszystko żeby usłyszeć choć pół Twojego oddechu teraz.

koffi dodano: 2 listopada 2014

oddałabym wszystko żeby usłyszeć choć pół Twojego oddechu teraz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć