głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika angel_and_devil

Wiem na pewno  że między nami gdzieś w oddali jest jakaś przestrzeń w którą w końcu jedno z nas wpadnie.

jachcenajamaice dodano: 17 czerwca 2013

Wiem na pewno, że między nami gdzieś w oddali jest jakaś przestrzeń w którą w końcu jedno z nas wpadnie.

Mówią  że skleroza nie boli. Kłamią. Mnie boli kiedy o mnie zapominasz.

jachcenajamaice dodano: 17 czerwca 2013

Mówią, że skleroza nie boli. Kłamią. Mnie boli kiedy o mnie zapominasz.

przejażdżka rowerowa

niekoffana dodano: 17 czerwca 2013

przejażdżka rowerowa (;

Miłość jest namiętnością. Wytrąca z równowagi. Gubi rytm. Zaburza spokój. Zmienia wszystko. Przewraca świat do góry nogami. Wywraca wszystko na lewą stronę  zachód zmienia w południe  a północ we wschód  to  co złe  w dobre  każe otwierać serce bez warunków. W takim obłąkaniu cierpienie i lęk są niezauważalne. Paradoksalnie  bez nich miłość nie ma sensu.

niekoffana dodano: 17 czerwca 2013

Miłość jest namiętnością. Wytrąca z równowagi. Gubi rytm. Zaburza spokój. Zmienia wszystko. Przewraca świat do góry nogami. Wywraca wszystko na lewą stronę, zachód zmienia w południe, a północ we wschód, to, co złe, w dobre, każe otwierać serce bez warunków. W takim obłąkaniu cierpienie i lęk są niezauważalne. Paradoksalnie, bez nich miłość nie ma sensu.

Czy mężczyźni są potrzebni światu?

niekoffana dodano: 17 czerwca 2013

Czy mężczyźni są potrzebni światu?

spróbuj. może nie będzie warto  może się rozczarujesz  ale po prostu kurwa spróbuj.

niekoffana dodano: 17 czerwca 2013

spróbuj. może nie będzie warto, może się rozczarujesz, ale po prostu kurwa spróbuj.

W całym tym zaganianiu przegapiłam naszą kolejną  już TRZECIĄ rocznicę mojego pisania tu i Waszego obserwowania mojego profilu! Dziękuję za to  że właściwie wciąż jesteście  czy tworzę  czy mam przerwę  zaglądacie  czekacie  wciąż doceniacie. Co by się nie działo   do tej strony NA ZAWSZE pozostanie w moim serduchu ogromny sentyment. To miejsce w którym można się oczyścić i właściwie  dzięki innym ludziom  odnaleźć jakiś kierunek na dalszą drogę  ogarnąć jakiś problem. Tutaj są po prostu NAJLEPSI LUDZIE. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO ♥

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2013

W całym tym zaganianiu przegapiłam naszą kolejną, już TRZECIĄ rocznicę mojego pisania tu i Waszego obserwowania mojego profilu! Dziękuję za to, że właściwie wciąż jesteście, czy tworzę, czy mam przerwę, zaglądacie, czekacie, wciąż doceniacie. Co by się nie działo - do tej strony NA ZAWSZE pozostanie w moim serduchu ogromny sentyment. To miejsce w którym można się oczyścić i właściwie, dzięki innym ludziom, odnaleźć jakiś kierunek na dalszą drogę, ogarnąć jakiś problem. Tutaj są po prostu NAJLEPSI LUDZIE. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO ♥

Czasem mam wrażenie  że lepiej byłoby być mężczyzną. Oni funkcjonują na prostszych zasadach: tak nie  ładna nieładna  chcę nie chcę.

niekoffana dodano: 16 czerwca 2013

Czasem mam wrażenie, że lepiej byłoby być mężczyzną. Oni funkcjonują na prostszych zasadach: tak/nie, ładna/nieładna, chcę/nie chcę.

Przywiążesz się do każdego  kto będzie potrafił Cię dostrzec.

niekoffana dodano: 16 czerwca 2013

Przywiążesz się do każdego, kto będzie potrafił Cię dostrzec.

Jesteś za młoda  żeby nie wierzyć  że wszystko będzie dobrze.

niekoffana dodano: 16 czerwca 2013

Jesteś za młoda, żeby nie wierzyć, że wszystko będzie dobrze.

Ty też masz depresję  czy coś podobnego? Bo większość osób z moblo niestety ma.

niekoffana dodano: 15 czerwca 2013

Ty też masz depresję, czy coś podobnego? Bo większość osób z moblo niestety ma.

do kogo pobiegniesz  kiedy będzie źle?

niekoffana dodano: 15 czerwca 2013

do kogo pobiegniesz, kiedy będzie źle?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć