 |
a ja chcę sobie napisać na czole - nieczynne, nieczynne, de namber juar trajink tu ricz iz karentli anawejlbl, pliz dont traj egejn.
|
|
 |
Byłeś wszystkim, co uważałam, że znam i myślałam, że moglibyśmy być.
|
|
 |
boję się spojrzeć w Twoje oczy, bo nie wiem jak wiele możesz zobaczyć w moich.
|
|
 |
Obserwujesz Go zachowując dystans. Kochasz patrzeć jak się uśmiecha. Marzysz o tym, że może kiedyś będzie Twój, chociaż na chwilę. On podchodzi do Ciebie, Twoje serce bije coraz mocniej. Próbujesz wmówić sobie, że Go nie kochasz, ale śnisz o Nim, masz nadzieję, modlisz się, żebyście mogli być razem. Miałaś tak kiedyś?
|
|
 |
Zastanawiam się - rzekł - czy gwiazdy świecą po to, żeby każdy mógł pewnego dnia znaleźć swoją.
|
|
 |
znasz ten stan? Kiedy pomimo tego, ze masz włączone wszystkie dźwięki co chwilę patrzysz na leżący obok telefon by popatrzeć czy czasem nie napisał?
|
|
 |
Słodko jest nocą patrzeć na niebo, gdy kochasz różę, która znajduje się na jednej z gwiazd. Wówczas wszystkie gwiazdy są ukwiecone.
|
|
 |
Prawda jest taka, że czasami brakuje mi Ciebie tak bardzo, że ledwo mogę to znieść .
|
|
 |
Choćbyś Sensu Nie Czuł Musisz Iść Człowieku;]
|
|
 |
szukam szczęścia w tabliczce czekolady..
|
|
 |
codziennie zastanawiam się i obmyślam jak by tu się w Tobie odkochać jak Cie kurwa przestać kochać.. !
|
|
|
|