 |
Wiesz, że kiedy ludzie chcą opisać najgorszą rzecz, mówią, że jest jak w piekle? Cóż, jest ku temu powód. W piekle jest... cóż, jest jak w piekle. Nawet dla demonów. A ty wysłałeś mnie tam z powrotem.
|
|
 |
-Kiedy powiedziałem tacie, że boję się potworów z szafy, on mi dał czterdziestkę piątkę. - A co miał zrobić?- Ale ja miałem dziewięć lat! Powinien był powiedzieć: „Nie bój się ciemności”.
|
|
 |
Jesteś chodzącą encyklopedią dziwadeł.
|
|
 |
- Dajcie spokój. Kłócicie się jak stare małżeństwo. -: Małżeństwa mogą przynajmniej wziąć rozwód. Ale ja i on? Jesteśmy jak... bliźniaki syjamskie. - To są zrośnięte bliźniaki. - Widzisz, o co mi chodzi?
|
|
 |
Ona zamknęła oczy i zobaczyła siebie w tulona w niego, a gdy je otworzyła zobaczyła go wtulonego w ta inną.
|
|
 |
po co marnowac zycie na strach przed smiercia.
|
|
 |
Jak kupisz mi Jeansy to zrobie ci loda;p
|
|
 |
Ej, czy ty wiesz jak to jest gdy wszystko zmienia się na gorsze.? ;/
|
|
 |
Ona go kochała , a on jej nie kochał. Ona go chciała , a on jej nie chciał. Ona się zabiła , a on nie płakał. ;/
|
|
 |
Jestem piórem w mojej dłoni,więc patrz i czytaj mnie jak książkę...
|
|
 |
Ej, mogę się tobą sztachnąć.? ;*
|
|
 |
Ty piękny mój, bajeczny. czasem ciut niegrzeczny. ale mój !
|
|
|
|