głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ananas_w_puszce

prawda jest taka że stoimy w szambie po uszy i robimy przysiady.

ansomia dodano: 2 dni temu

prawda jest taka, że stoimy w szambie po uszy i robimy przysiady.

 widziałem ufo co mam zrobić?  nic dalej palić jointa.

ansomia dodano: 2 dni temu

- widziałem ufo, co mam zrobić? - nic, dalej palić jointa.

gdy mam już wysiąść z samochodu zawsze puszczają w radiu piosenkę która mi się podoba.

ansomia dodano: 2 dni temu

gdy mam już wysiąść z samochodu, zawsze puszczają w radiu piosenkę, która mi się podoba.

lubię kiedy siadając na parapecie słońce wcina mi się w źrenice z takim impetem że nie jestem w stanie o niczym innym myśleć.

ansomia dodano: 4 dni temu

lubię, kiedy siadając na parapecie słońce wcina mi się w źrenice z takim impetem, że nie jestem w stanie o niczym innym myśleć.

chciałabym żyć jakby nie było jutra ale mama mi nie pozwala.

ansomia dodano: 4 dni temu

chciałabym żyć jakby nie było jutra, ale mama mi nie pozwala.

 dlaczego boli cię serduszko?  zapytała sześcioletnia osóbka po przeczytaniu notatnika który leżał na biurku.  dlatego że ono tęskni za takim brązowookim panem który ewidentnie olał to serduszko i przestał się nim zajmować.

ansomia dodano: 4 dni temu

- dlaczego boli cię serduszko? - zapytała sześcioletnia osóbka po przeczytaniu notatnika, który leżał na biurku. - dlatego, że ono tęskni, za takim brązowookim panem, który ewidentnie olał to serduszko i przestał się nim zajmować.

ej serce mam dość. słyszysz?! idź na urlop. macierzyński chorobowy.. cokolwiek. niech rozum przejmie władzę nad moimi uczuciami. ta miłość już mnie wykańcza. codziennie płaczę od czekolady przytyłam a uśmiech już nie pojawia się na mojej twarzy.

ansomia dodano: 4 dni temu

ej, serce, mam dość. słyszysz?! idź na urlop. macierzyński, chorobowy.. cokolwiek. niech rozum przejmie władzę nad moimi uczuciami. ta miłość już mnie wykańcza. codziennie płaczę, od czekolady przytyłam, a uśmiech już nie pojawia się na mojej twarzy.

a za te twoje cudowne dołeczki w policzkach byłabym skłonna oddać parę swoich ulubionych butów. a w moim mniemaniu to całkiem spore poświęcenie jak dla faceta więc doceń.

ansomia dodano: 4 dni temu

a za te twoje cudowne dołeczki w policzkach, byłabym skłonna oddać parę swoich ulubionych butów. a w moim mniemaniu to całkiem spore poświęcenie jak dla faceta, więc doceń.

kocham każdy twój uśmiech ruch gest zapach głos spojrzenie i każdą literkę twojego imienia. kocham ciebie całego i zrozum że żałuję. żałuję że rozjebałam nasz związek i w przenośni skopałam ci tyłek . przepraszam. daj szansę pozwól to naprawić. nie skreślaj mnie przez jeden głupi błąd przecież każdy je popełnia ty też. zapomnijmy o przeszłości i kreujmy wspólną przyszłość.

ansomia dodano: 5 dni temu

kocham każdy twój uśmiech, ruch, gest, zapach, głos, spojrzenie i każdą literkę twojego imienia. kocham ciebie całego i zrozum, że żałuję. żałuję, że rozjebałam nasz związek i w przenośni "skopałam ci tyłek". przepraszam. daj szansę, pozwól to naprawić. nie skreślaj mnie przez jeden głupi błąd, przecież każdy je popełnia, ty też. zapomnijmy o przeszłości i kreujmy wspólną przyszłość.

chodźmy na wino. kupmy różowe kubeczki i pójdźmy w jakieś pola. usiądźmy na torebkach i narzekajmy na facetów. spalmy pinki i wróćmy do domu jakby nigdy nic. jak grzeczne dziewczynki.

ansomia dodano: 5 dni temu

chodźmy na wino. kupmy różowe kubeczki i pójdźmy w jakieś pola. usiądźmy na torebkach, i narzekajmy na facetów. spalmy pinki i wróćmy do domu, jakby nigdy nic. jak grzeczne dziewczynki.

w tamtym pokoju na stole leżą nasze niedokończone sprawy.

ansomia dodano: 5 dni temu

w tamtym pokoju, na stole, leżą nasze niedokończone sprawy.

szkoda że na złamane serce nie można nałożyć gipsu. a po dwóch  trzech tygodniach zdjąć i serduszko całe.

ansomia dodano: 5 dni temu

szkoda, że na złamane serce nie można nałożyć gipsu. a po dwóch - trzech tygodniach zdjąć i serduszko całe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV