głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ananas_w_puszce

możesz mnie przestać kochać tylko wtedy gdy papierosy będą sprzedawane w różowym pudełku z wielkim napisem hello kitty . jeszcze jakieś pytania?

ansomia dodano: wczoraj o 23:54

możesz mnie przestać kochać tylko wtedy, gdy papierosy będą sprzedawane w różowym pudełku z wielkim napisem "hello kitty". jeszcze jakieś pytania?

 staram się o nim nie myśleć.  nie wychodzi ci to.  mówię że się staram a nie że mi to wychodzi.

ansomia dodano: wczoraj o 23:53

- staram się o nim nie myśleć. - nie wychodzi ci to. - mówię, że się staram, a nie że mi to wychodzi.

przetrzyj sobie oczy. to nie sen. jesteśmy tu na rozwidleniu dróg nie można się cofnąć bo wszystko mamy już za sobą. proszę zostańmy tu razem albo chodźmy jedną drogą nie ważne która komu była pisana. wszystko co najlepsze i najgorsze razem przetrwamy kochanie.

ansomia dodano: wczoraj o 23:53

przetrzyj sobie oczy. to nie sen. jesteśmy tu na rozwidleniu dróg, nie można się cofnąć bo wszystko mamy już za sobą. proszę zostańmy tu razem, albo chodźmy jedną drogą, nie ważne która komu była pisana. wszystko co najlepsze i najgorsze razem przetrwamy, kochanie.

zobaczysz jeszcze będzie tak że twój telefon będzie tęsknić za mną. zobaczysz będzie jeszcze tak że ty zatęsknisz za mną. wtedy do mnie napiszesz że się myliłeś i chcesz być ze mną. a ja jak ta głupia idiotka przyjmę cię w swoje ramiona.

ansomia dodano: wczoraj o 23:52

zobaczysz jeszcze będzie tak, że twój telefon będzie tęsknić za mną. zobaczysz będzie jeszcze tak, że ty zatęsknisz za mną. wtedy do mnie napiszesz, że się myliłeś i chcesz być ze mną. a ja jak ta głupia idiotka, przyjmę cię w swoje ramiona.

widziałam szczęście jak spierdalało. ale ja szybko biegam dogonię je.

ansomia dodano: wczoraj o 23:51

widziałam szczęście, jak spierdalało. ale ja szybko biegam, dogonię je.

odkąd coca colę zamieniłam na piwo discopolo na rap a tego frajera na ciebie jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 23:39

odkąd coca-colę zamieniłam na piwo, discopolo na rap, a tego frajera na ciebie, jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.

nie mów mi kochanie . kochanie mówi się do każdego. ty mów mi po imieniu a będę wiedziała że jestem twoja.

ansomia dodano: przedwczoraj o 23:39

nie mów mi "kochanie". kochanie mówi się do każdego. ty mów mi po imieniu, a będę wiedziała, że jestem twoja.

dla ciebie przestałam palić bo mnie o to prosiłeś.. a jak ja teraz poproszę żebyś wrócił zrobisz to?

ansomia dodano: przedwczoraj o 23:38

dla ciebie przestałam palić bo mnie o to prosiłeś.. a jak ja teraz poproszę żebyś wrócił, zrobisz to?

 szukam ideału.  no to powodzenia za 60 lat otworzysz pudło z napisem moje dawne miłości i wiesz co w nim znajdziesz? kurz moja droga kurz.

ansomia dodano: przedwczoraj o 23:37

- szukam ideału. - no to powodzenia, za 60 lat otworzysz pudło z napisem "moje dawne miłości" i wiesz co w nim znajdziesz? kurz moja droga, kurz.

zawsze nabijaliśmy się z ludzi którzy po rozstaniu udawali że się nie znają. śmiałeś się z nich a sam postąpiłeś tak samo. chłopcze czy ty masz chociaż odrobinę mózgu w tej głowie?

ansomia dodano: przedwczoraj o 23:37

zawsze nabijaliśmy się z ludzi, którzy po rozstaniu udawali, że się nie znają. śmiałeś się z nich, a sam postąpiłeś tak samo. chłopcze, czy ty masz chociaż odrobinę mózgu w tej głowie?

Niepewne są kolejne dni. Kolejne niepewne kroki w kolejnych niepewnych dniach. Po niepewnych myślach przychodzą kolejne niepewne dni. Kolejne błędne koło niepewności.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: przedwczoraj o 00:01

Niepewne są kolejne dni. Kolejne niepewne kroki w kolejnych niepewnych dniach. Po niepewnych myślach przychodzą kolejne niepewne dni. Kolejne błędne koło niepewności. [ ciamciaa ♥ ]

nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi by po prostu podejść do ciebie i rozpierdolić ci świat zanim ty zrobisz mi to po raz kolejny.

ansomia dodano: 2 dni temu

nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi, by po prostu podejść do ciebie i rozpierdolić ci świat, zanim ty zrobisz mi to po raz kolejny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV