głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika amp123

zamknij morde

amp123 dodano: 5 stycznia 2018

zamknij morde

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż napierdala. Trochę się przespałem ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią że nie można chlać jak się ma dzieci ale to nie prawda. Można tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.

amp123 dodano: 2 listopada 2017

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż napierdala. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nie prawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.

wiem że wielu z was mnie nienawidzi itd ale jestem takim beznadziejnym czlowiekiem takim gównem takim nikim nawet nie da się znaleźć odpowiedniego epitetu na moją osobę. jestem nikim zwykłym śmieciem który nie ma zupełnie nikogo i jedyne miejsce gdzie może wylać swój żal i ból dupska jest jakieś cichociemne miejsce w internecie. wiem jestem żałosna. żałosną miękką pipą. nie chce mi się żyć błagam o to by wreszcie zdechnąć tylko o to proszę już codziennie zdechnąć.

amp123 dodano: 1 listopada 2017

wiem, że wielu z was mnie nienawidzi itd ale jestem takim beznadziejnym czlowiekiem, takim gównem, takim nikim, nawet nie da się znaleźć odpowiedniego epitetu na moją osobę. jestem nikim, zwykłym śmieciem, który nie ma zupełnie nikogo i jedyne miejsce, gdzie może wylać swój żal i ból dupska jest jakieś cichociemne miejsce w internecie. wiem, jestem żałosna. żałosną miękką pipą. nie chce mi się żyć, błagam o to by wreszcie zdechnąć, tylko o to proszę już codziennie, zdechnąć.

Dobrze wiedzieć teksty amp123 dodał komentarz: Dobrze wiedzieć do wpisu 6 września 2017
Dla Ciebie wszystko Skarbie : teksty amp123 dodał komentarz: Dla Ciebie wszystko, Skarbie :* do wpisu 6 września 2017
co

amp123 dodano: 17 maja 2017

co

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV