 |
Czasami, kiedy zamknę oczy udaję, że wszystko ze mną w porządku, ale to nie wystarcza.
|
|
 |
Ile warta jest osoba, która zostawia Cię w najgorszym momencie życia, bo tak było jej wygodnie ? Jak wiele znaczysz dla kogoś, kto zostawia Cię samą, wiedząc, że to zaważy na Twojej obecnej rzeczywistości ? Powiem Ci - jest nic nie wart.
|
|
 |
Twoje bajki lepsze niż bracia Grimm i ten Andersen.
|
|
 |
Ja pierdole, czemu mi to robisz, kiedy kocham Cię ? przez Ciebie będę pić, alkohol wykończy mnie. Po co te bajki, że bardzo też to boli Cię ? przestań już pierdolić te głupoty, proszę Cię.
|
|
 |
Wiem, że to łamie mi serce, ale kurwa nie chcę widzieć Ciebie więcej , nigdy więcej.
|
|
 |
Przyrzekałeś, że mnie kochasz, więc kochasz mnie, czy łudzę się ? co ?! że kurwa co ? masz dosyć mnie i nudzę Cię ?
|
|
 |
Sto tysięcy dni albo sto tysięcy sekund przede mną to wieczna niespodzianka. W życiu nie ma nic na pewno.
|
|
 |
Chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd . Chodź ze mną by sens nadać życia krokom.
|
|
 |
Nasze oczy wreszcie się spotkały, jak odbicia zagubionych gwiazd. Byłeś blisko, wszystko zrozumiałam, kto odejdzie, zawsze będzie sam.
|
|
 |
Czasem wątpię w to, że możemy mieć wszystko. Mamy miłość ale nienawiść zawsze trzyma ją za rękę. Mamy siebie ale nie wiem czy mamy coś więcej. Kilka tematów do rozmowy, czas do spotkań. Mamy zazdrość, która pożera nas od środka. Mamy stres, ból do siebie w sercach głęboko skryty. Mamy marzenia to największe do popisu pole. Czasem się modlę by ten kolejny dzień nie był końcem. Ale pamiętam, że następnego dnia też wstaje słońce.
|
|
 |
Mogę popełnić błąd - wszystko stracić od ręki. Może już go zrobiłam, myśląc że był niewielki.
|
|
 |
Znów ten stan, że nie wiem co mam robić, niby wszystko gra i niby o to chodzi.
|
|
|
|