głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika alau

Nie nadajesz się do tego w żaden możliwy sposób. Tracisz swoje życie i żyjesz innym. Takie zachowanie nie ma sensu i żadnej przyszłości. Wiesz o tym ale nie potrafisz inaczej. Nie potrafisz oddać się swojemu życiu w 100  kiedy inne jest dla Ciebie dużo ważniejsze. Znowu chcesz się poddać bo tak łatwiej bo tak duże zaangażowanie nie jest dobre. Wyznajesz teorie albo w pełni albo wcale. Z takim podejściem wiele nie osiągniesz ale chyba nawet nie chcesz bo żadna w Ciebie ambicja nie tkwi. bday zielonej

zielonekredki dodano: wczoraj o 12:54

Nie nadajesz się do tego w żaden możliwy sposób. Tracisz swoje życie i żyjesz innym. Takie zachowanie nie ma sensu i żadnej przyszłości. Wiesz o tym, ale nie potrafisz inaczej. Nie potrafisz oddać się swojemu życiu w 100%, kiedy inne jest dla Ciebie dużo ważniejsze. Znowu chcesz się poddać, bo tak łatwiej, bo tak duże zaangażowanie nie jest dobre. Wyznajesz teorie albo w pełni albo wcale. Z takim podejściem wiele nie osiągniesz, ale chyba nawet nie chcesz, bo żadna w Ciebie ambicja nie tkwi. /bday zielonej

 Też bym chciał żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć .

zdezelowana dodano: 5 dni temu

"Też bym chciał, żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć".

Czy to już to?

zielonekredki dodano: 1 tydzień temu

Czy to już to?

Kobiety tęsknią za nieprzewidywalnością. Za jasnym komunikowaniem swoich oczekiwań. Kobieta chce aby facet do niej podszedł i powiedział: „Chcę cię. ... Ale patrzył tak długo żeby się zaczerwieniła i to ona spuściła wzrok.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Kobiety tęsknią za nieprzewidywalnością. Za jasnym komunikowaniem swoich oczekiwań. Kobieta chce, aby facet do niej podszedł i powiedział: „Chcę cię. ... Ale patrzył tak długo, żeby się zaczerwieniła i to ona spuściła wzrok.

 I owszem to jest do dupy to jest naprawdę naprawdę do dupy i będzie cholernie trudne ale mam to gdzieś. I tak tego chcę. I tak chcę ciebie .

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

"I owszem, to jest do dupy, to jest naprawdę, naprawdę do dupy i będzie cholernie trudne, ale mam to gdzieś. I tak tego chcę. I tak chcę ciebie".

 Kobiecie żeby się zakochać nie potrzebna ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci sposobu traktowania jej tak jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Patrzenia na nią w ten sposób jakby nic poza nią nie istniało.

zdezelowana dodano: 2 tygodnie temu

"Kobiecie, żeby się zakochać nie potrzebna ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci, sposobu traktowania jej tak jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Patrzenia na nią w ten sposób, jakby nic poza nią nie istniało."

 Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie po których sprzątamy latami .

zdezelowana dodano: 2 tygodnie temu

"Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie, po których sprzątamy latami".

Wybaczyła mu czekanie. Wiadomości których nie wysyłał. Zdjęcia których nigdy nie było. Życia w których go szukała. Wybaczyła mu. Bo co innego można zrobić wobec kochanego człowieka który nigdy nie miał odwagi aby z Tobą być? Wybaczyła mu bo on był jej wszystkim a ona jego niczym...

zdezelowana dodano: 2 tygodnie temu

Wybaczyła mu czekanie. Wiadomości, których nie wysyłał. Zdjęcia, których nigdy nie było. Życia, w których go szukała. Wybaczyła mu. Bo co innego można zrobić wobec kochanego człowieka, który nigdy nie miał odwagi, aby z Tobą być? Wybaczyła mu, bo on był jej wszystkim, a ona jego niczym...

Jesteś promieniem słońca w czarnej odchłani mej egzystencji  by obojetnoscii

obojetnoscii dodano: 2 tygodnie temu

Jesteś promieniem słońca w czarnej odchłani mej egzystencji / by obojetnoscii

 Nie spieprzcie sobie życia z kimś kto do miłości jeszcze nie dorósł i nie wiadomo czy kiedykolwiek dorośnie. O takich ludzi się nie walczy od takich ludzi się odchodzi i zostawia za sobą raz na zawsze – z szacunku dla samych siebie po to by móc jeszcze się uśmiechać i mieć normalne życie. Czasem zamiast jeść brudną kanapkę z ziemi lepiej napić się wody i poczekać na dobry obiad. Więc opłacz to wykrzycz to a później weź się w garść stań na nogi i zacznij żyć. Nawet jeśli teraz wydaje Ci się że bez niego niej Twój świat rozsypie się na kawałki to i tak w końcu się pozbierasz. Możesz jeszcze żyć tak szczęśliwie że głowa mała. Musisz tylko uwierzyć że zasługujesz na więcej.  !

zdezelowana dodano: 2 maja 2017

"Nie spieprzcie sobie życia z kimś kto do miłości jeszcze nie dorósł i nie wiadomo czy kiedykolwiek dorośnie. O takich ludzi się nie walczy, od takich ludzi się odchodzi i zostawia za sobą raz na zawsze – z szacunku dla samych siebie, po to by móc jeszcze się uśmiechać i mieć normalne życie. Czasem zamiast jeść brudną kanapkę z ziemi, lepiej napić się wody i poczekać na dobry obiad. Więc opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Nawet jeśli teraz wydaje Ci się, że bez niego/niej Twój świat rozsypie się na kawałki to i tak w końcu się pozbierasz. Możesz jeszcze żyć tak szczęśliwie, że głowa mała. Musisz tylko uwierzyć, że zasługujesz na więcej." (!)

Człowiek który pragnie opuścić miejsce w którym żyje nie jest szczęśliwy.  Milan Kundera

tonatyle dodano: 30 kwietnia 2017

Człowiek, który pragnie opuścić miejsce, w którym żyje, nie jest szczęśliwy. / Milan Kundera,

Poradź sobie z tym. To już nie potrwa długo.

onna dodano: 28 kwietnia 2017

Poradź sobie z tym. To już nie potrwa długo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV