głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika alau

Pamiętam jak spędzałem całe noce płacząc za kimś kto nawet nie miał problemów z zasypianiem.

przypadkowy dodano: 3 minuty temu

Pamiętam jak spędzałem całe noce płacząc za kimś, kto nawet nie miał problemów z zasypianiem.

Jakże ja będę umierać kiedy nie żyłam ja wcale?  Maria Kuncewiczowa  Cudzoziemka

tonatyle dodano: dziś o 11:13

Jakże ja będę umierać, kiedy nie żyłam ja wcale? / Maria Kuncewiczowa, "Cudzoziemka"

Nie bój się stanąć w obronie tego w co wierzysz nawet jeśli oznacza to że stoisz sam.

benia13 dodano: wczoraj o 20:03

Nie bój się stanąć w obronie tego w co wierzysz, nawet jeśli oznacza to, że stoisz sam.

Słabości. Ty żadnej ja miałem jedną: kochałem.  Bertolt Brecht przekład: Robert Stiller

tonatyle dodano: przedwczoraj o 20:04

Słabości. Ty żadnej, ja miałem jedną: kochałem. / Bertolt Brecht {przekład: Robert Stiller}

Zwłaszcza jeśli się z kimś było blisko a już nigdy go się potem nie widziało to chciałoby się go odnaleźć nawet w kimś obcym.  Wiesław Myśliwski

tonatyle dodano: przedwczoraj o 17:40

Zwłaszcza jeśli się z kimś było blisko, a już nigdy go się potem nie widziało, to chciałoby się go odnaleźć nawet w kimś obcym. / Wiesław Myśliwski

Jest moim pamiętnikiem który zna wszystkie moje sekrety. Moją tajemnicą którą odkrywam krok po kroku. Jest moim losem który poznaje każdego nowego dnia. Jest moim misiem do którego mogę tulić się gdy jest mi źle i gdy jest dobrze. Moją kołysanką przy której uwielbiam zasypiać. Jest moim powietrzem bez którego nie potrafiłabym oddychać. Jest moim sercem bez którego nie mogłabym żyć. Jest dla mnie tym wszystkim czego potrzebuję i dlatego kocham Go. Najbardziej na świecie.

bezznakumiloscii dodano: przedwczoraj o 16:27

Jest moim pamiętnikiem, który zna wszystkie moje sekrety. Moją tajemnicą, którą odkrywam krok po kroku. Jest moim losem, który poznaje każdego nowego dnia. Jest moim misiem do którego mogę tulić się gdy jest mi źle i gdy jest dobrze. Moją kołysanką, przy której uwielbiam zasypiać. Jest moim powietrzem, bez którego nie potrafiłabym oddychać. Jest moim sercem, bez którego nie mogłabym żyć. Jest dla mnie, tym wszystkim czego potrzebuję i dlatego kocham Go. Najbardziej na świecie.

Mądry facet nie zastanawia się ilu chłopaków jego kobieta miała przed nim. Jest zajęty staraniem się aby nie miała już żadnego więcej

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 09:06

Mądry facet nie zastanawia się ilu chłopaków jego kobieta miała przed nim. Jest zajęty staraniem się aby nie miała już żadnego więcej

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej czy za Twoją zgodą.  Edward Stachura Piękne 😞

tonatyle dodano: przedwczoraj o 00:57

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej, czy za Twoją zgodą. / Edward Stachura {Piękne 😞}

Zamiast pozwolić temu odejść robisz w swojej głowie szufladkę z napisem: „Chujowe doświadczenia których nie chcę się pozbyć”. Nie idziesz do przodu bo zamiast postawić kropkę stawiasz same przecinki i babrasz się w przytłaczającym uczuciu porażki.  Volant “Pozwój temu odejść”

tonatyle dodano: 2 dni temu

Zamiast pozwolić temu odejść robisz w swojej głowie szufladkę z napisem: „Chujowe doświadczenia, których nie chcę się pozbyć”. Nie idziesz do przodu, bo zamiast postawić kropkę, stawiasz same przecinki i babrasz się w przytłaczającym uczuciu porażki. / Volant “Pozwój temu odejść”

I to jest samotność: że wszystkich chuj interesuje co się z tobą tak naprawdę dzieje. Jesteś jest w porządku nie ma cię też jest w porządku. Samotność jest wtedy jak wychodzisz z roboty bo w końcu musisz wyjść i zastanawiasz się w którym kierunku iść. ... nie wiesz gdzie wszędzie tak samo dobry kierunek. Bo wszędzie tak samo chuj cię czeka.

onna dodano: 3 dni temu

I to jest samotność: że wszystkich chuj interesuje, co się z tobą tak naprawdę dzieje. Jesteś, jest w porządku, nie ma cię, też jest w porządku. Samotność jest wtedy, jak wychodzisz z roboty, bo w końcu musisz wyjść, i zastanawiasz się, w którym kierunku iść.(...) nie wiesz gdzie, wszędzie tak samo dobry kierunek. Bo wszędzie tak samo chuj cię czeka.

Najbardziej przeraża mnie to że ciebie nie ma a ja nadal muszę oddychać.  Nina Reichter „Ostatnia spowiedź

tonatyle dodano: 3 dni temu

Najbardziej przeraża mnie to, że ciebie nie ma, a ja nadal muszę oddychać. / Nina Reichter „Ostatnia spowiedź"

Są takie książki że najchętniej weszłoby się do świata w nich przedstawionego i tam zostało albo przynajmniej chwilę pobyło.

benia13 dodano: 5 dni temu

Są takie książki, że najchętniej weszłoby się do świata w nich przedstawionego i tam zostało, albo przynajmniej chwilę pobyło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV