głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ajkaa

Jestem w nim zakochana  ale czy to zmienia naszą relacje? Nie  tylko ja mam o jeden problem więcej na liście.

estate dodano: 27 sierpnia 2014

Jestem w nim zakochana, ale czy to zmienia naszą relacje? Nie, tylko ja mam o jeden problem więcej na liście.

Najpierw umiera serce  a później ciało.   Onar

twoj.na.zawsze dodano: 27 sierpnia 2014

Najpierw umiera serce, a później ciało. / Onar

Tak bardzo chciał  aby była przy Nim w ostatnich chwilach jego życia..   twoj.na.zawsze

twoj.na.zawsze dodano: 27 sierpnia 2014

Tak bardzo chciał, aby była przy Nim w ostatnich chwilach jego życia.. / twoj.na.zawsze

To wszystko nadal we mnie tak kurewsko siedzi..   twoj.na.zawsze

twoj.na.zawsze dodano: 27 sierpnia 2014

To wszystko nadal we mnie tak kurewsko siedzi.. / twoj.na.zawsze

Z każdym kolejnym dniem budzę się z coraz większym kacem i z coraz większymi bliznami.   twoj.na.zawsze

twoj.na.zawsze dodano: 27 sierpnia 2014

Z każdym kolejnym dniem budzę się z coraz większym kacem i z coraz większymi bliznami. / twoj.na.zawsze

Mój umysł jest za mały  żeby ogarnąć to wszystko.   Edzio

twoj.na.zawsze dodano: 27 sierpnia 2014

Mój umysł jest za mały, żeby ogarnąć to wszystko. / Edzio

Mógłbym do Ciebie napisać i zapytać jak leci. Nie chce być nachalny...   Edzio

twoj.na.zawsze dodano: 27 sierpnia 2014

Mógłbym do Ciebie napisać i zapytać jak leci. Nie chce być nachalny... / Edzio

Choremu najciężej jest się przyznać  że jest chory.   Miuosh

twoj.na.zawsze dodano: 27 sierpnia 2014

Choremu najciężej jest się przyznać, że jest chory. / Miuosh

przestrzeni i oddechu mało mam.   mistrzhehe

twoj.na.zawsze dodano: 27 sierpnia 2014

przestrzeni i oddechu mało mam. / mistrzhehe

tak mnie to męczy.   mistrzhehe

twoj.na.zawsze dodano: 27 sierpnia 2014

tak mnie to męczy. / mistrzhehe

Mów do mnie szeptem   spokojnie  namiętnie  ukazując w swoim cichym głosie czułość. Dotknij delikatnie dłonią mojego ciepłego policzka  sunąc po nim opuszkami swoich palców. Przysuń się do mnie. Powoli  diametralnie  pochylając głowę  by móc zetknąć się czołem z moją skronią. Pozwól mi poczuć Twój gorący oddech na mojej żuchwie i wargi  na płatku mojego ucha. Co do niego szepniesz? Zrób krok do przodu. Trąć stopą moją łydkę  przyciągając mnie do siebie stopniowo. Przesuń czubkiem swojego nosa wzdłuż mojej żuchwy  pozwalając mi po chwili odczuć Twoje miękkie  wilgotne wargi na mej szyi. Obejmij mnie w talii  zaciśnij dłoń na moim biodrze  tak jak najbardziej lubię. Wiesz  co robić  by przyspieszyć moje tętno. Subtelnie pociągnij mnie za włosy  aż odchylę głowę  a potem złóż czuły pocałunek na mojej skórze  sunąc wargami do ramienia. Fantazjuj. Nazwij mnie jak chcesz. Co tylko pierwsze przyjdzie Ci na myśl  jak tylko pragniesz na mnie mówić  ale pamiętaj  wszystko mów szeptem.

zakochanawnimx3 dodano: 27 sierpnia 2014

Mów do mnie szeptem - spokojnie, namiętnie, ukazując w swoim cichym głosie czułość. Dotknij delikatnie dłonią mojego ciepłego policzka, sunąc po nim opuszkami swoich palców. Przysuń się do mnie. Powoli, diametralnie, pochylając głowę, by móc zetknąć się czołem z moją skronią. Pozwól mi poczuć Twój gorący oddech na mojej żuchwie i wargi, na płatku mojego ucha. Co do niego szepniesz? Zrób krok do przodu. Trąć stopą moją łydkę, przyciągając mnie do siebie stopniowo. Przesuń czubkiem swojego nosa wzdłuż mojej żuchwy, pozwalając mi po chwili odczuć Twoje miękkie, wilgotne wargi na mej szyi. Obejmij mnie w talii, zaciśnij dłoń na moim biodrze, tak jak najbardziej lubię. Wiesz, co robić, by przyspieszyć moje tętno. Subtelnie pociągnij mnie za włosy, aż odchylę głowę, a potem złóż czuły pocałunek na mojej skórze, sunąc wargami do ramienia. Fantazjuj. Nazwij mnie jak chcesz. Co tylko pierwsze przyjdzie Ci na myśl, jak tylko pragniesz na mnie mówić, ale pamiętaj; wszystko mów szeptem.

Cudownie jest być z kimś tyle czasu i czuć jedynie  jak uczucie się zwiększa.  Nie znika. Nie przemija. Nie zmniejsza się.  Z w i ę k s z a   a serce wciąż pragnie uciekać w J e g o ramiona.

zakochanawnimx3 dodano: 27 sierpnia 2014

Cudownie jest być z kimś tyle czasu i czuć jedynie, jak uczucie się zwiększa. Nie znika. Nie przemija. Nie zmniejsza się. Z w i ę k s z a, a serce wciąż pragnie uciekać w J e g o ramiona.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć