głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ajjet

oficjalnie stwierdzam iż jeszcze nigdy mi tak nie zależało jak teraz. nigdy kurwa nigdy. !!!

princess_x3 dodano: 8 listopada 2011

oficjalnie stwierdzam iż jeszcze nigdy mi tak nie zależało jak teraz. nigdy kurwa nigdy. !!!

jeżeli ktoś sprawia  że się uśmiechasz to nie udawaj  że to nic nie znaczy.

princess_x3 dodano: 8 listopada 2011

jeżeli ktoś sprawia, że się uśmiechasz to nie udawaj, że to nic nie znaczy.

Sometimes I wish I could move on   The memories would all just disappear.   Czasem chciałabym się przeprowadzić   By wszystkie wspomnienia po prostu znikły.

anylkaa dodano: 8 listopada 2011

Sometimes I wish I could move on, The memories would all just disappear.// Czasem chciałabym się przeprowadzić, By wszystkie wspomnienia po prostu znikły.

http:  anylkaa pokochajmnie.blogspot.com   już wieczorem nowy post    Czekajcie cierpliwie

anylkaa dodano: 8 listopada 2011

http://anylkaa-pokochajmnie.blogspot.com/ już wieczorem nowy post ;) Czekajcie cierpliwie ;*

od małego   milcz kiedy dzielnicowy pyta

pokemoniara dodano: 7 listopada 2011

od małego " milcz kiedy dzielnicowy pyta "

Nigdy nie będę szczupłą  wysoką  piękną dziewczyną ubraną w oryginalne ciuchy  na które mnie nie stać. Nie będą naturalna  ani nie przestanę farbować włosów. Będę piła wódkę z gwinta  zabawiała się na imprezie i dopalała przy tym skręta. Będę sobą  będę nosić glany wiązane na białą drabinkę i ścinać włosy na krótko. Taka jestem  nie zmienisz mnie. Mimo tego wszystkiego  nadal wierzę  że znajdę kogoś kto zaakceptuje mnie w pełni  taką jaką jestem i doceni to  że potrafię kochać  bezgranicznie.

agusiaag dodano: 7 listopada 2011

Nigdy nie będę szczupłą, wysoką, piękną dziewczyną ubraną w oryginalne ciuchy, na które mnie nie stać. Nie będą naturalna, ani nie przestanę farbować włosów. Będę piła wódkę z gwinta, zabawiała się na imprezie i dopalała przy tym skręta. Będę sobą, będę nosić glany wiązane na białą drabinkę i ścinać włosy na krótko. Taka jestem, nie zmienisz mnie. Mimo tego wszystkiego, nadal wierzę, że znajdę kogoś kto zaakceptuje mnie w pełni, taką jaką jestem i doceni to, że potrafię kochać, bezgranicznie.

Zdrowaś Marycho  buchów pełna. Bong z Tobą. Błogosławionaś Ty między innymi ziołami i błogosławiony efekt Twojej banii. Święta Marycho  matko rastów  wstaw się za zjaranymi teraz i w godzinie bani naszej. Zioło.

pokemoniara dodano: 7 listopada 2011

Zdrowaś Marycho, buchów pełna. Bong z Tobą. Błogosławionaś Ty między innymi ziołami i błogosławiony efekt Twojej banii. Święta Marycho, matko rastów, wstaw się za zjaranymi teraz i w godzinie bani naszej. Zioło.

Er Is My Homegirl i tak powinno wygrać!

anylkaa dodano: 6 listopada 2011

Er Is My Homegirl i tak powinno wygrać!

i za każdym razem gdy się żegnamy  ja oczekuję już kolejnego spotkania.

princess_x3 dodano: 6 listopada 2011

i za każdym razem gdy się żegnamy, ja oczekuję już kolejnego spotkania.

wal wszystko. pieprz odległość. leć do mnie szybciutko żeby mnie przytulić.

princess_x3 dodano: 6 listopada 2011

wal wszystko. pieprz odległość. leć do mnie szybciutko żeby mnie przytulić.

o super! też należę do tego zacnego grona :D teksty anylkaa dodał komentarz: o super! też należę do tego zacnego grona :D do wpisu 6 listopada 2011
kurcze.. tobie tez bije tak serduuchoo kiedy na siebie patrzymy?

princess_x3 dodano: 6 listopada 2011

kurcze.. tobie tez bije tak serduuchoo kiedy na siebie patrzymy?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć