głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika agresive

I wiesz co ... Nie chce już byc na miejscu tej szmaty .Nie chce byś patrzył na mnie w taki sam sposób jak na nią . Przeszło mi .

mieszanka_wybuchowa dodano: 29 maja 2011

I wiesz co ... Nie chce już byc na miejscu tej szmaty .Nie chce byś patrzył na mnie w taki sam sposób jak na nią . Przeszło mi .

Jeżeli ciało A wskoczy do łóżka ciału C  to cialo B  ciało A i C wprostproprcjonalnie do pozimu swojego wkurwienia   może obydwa te ciała rozpierdolic .

mieszanka_wybuchowa dodano: 29 maja 2011

Jeżeli ciało A wskoczy do łóżka ciału C ,to cialo B ,ciało A i C wprostproprcjonalnie do pozimu swojego wkurwienia , może obydwa te ciała rozpierdolic .

dlaczego przeszłość ma dla nas tak wielkie znaczenie? przecież nie jest ona obecnym stanem  ani nawet i przyszłym. jest czymś co już nigdy do nas nie powróci  a tylko przeszkadza w aktualnym życiu.

primitivna dodano: 29 maja 2011

dlaczego przeszłość ma dla nas tak wielkie znaczenie? przecież nie jest ona obecnym stanem, ani nawet i przyszłym. jest czymś co już nigdy do nas nie powróci, a tylko przeszkadza w aktualnym życiu.

gdy rozmawiam z Tobą na gadu i widzę piszący ołóweczek który po chwili staje i znowu pisze  zastanawiam się co chciałeś napisać.

ogarnijziomek dodano: 29 maja 2011

gdy rozmawiam z Tobą na gadu i widzę piszący ołóweczek który po chwili staje i znowu pisze, zastanawiam się co chciałeś napisać.

nie ma  że ktoś Ci dziś da do szczęścia bilet.

ogarnijziomek dodano: 29 maja 2011

nie ma, że ktoś Ci dziś da do szczęścia bilet.

TO CHYBA NAJSZCZĘŚLIWSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU. OSTR W MIEŚCIE! spotkałam go w galerii i cyknęłam zdjęcie  później oczywiście ryczałam a on mówił 'spokojnie' jak już szedł do 'jedna miłość dziewczyny!' Boże  kocham go. :D :

ogarnijziomek dodano: 28 maja 2011

TO CHYBA NAJSZCZĘŚLIWSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU. OSTR W MIEŚCIE! spotkałam go w galerii i cyknęłam zdjęcie, później oczywiście ryczałam a on mówił 'spokojnie' jak już szedł do 'jedna miłość dziewczyny!' Boże, kocham go. :D :*

nogi mi zmiękły  gdy z Twoich ust wydobyły się słowa 'zacznijmy wszystko od początku'

ogarnijziomek dodano: 28 maja 2011

nogi mi zmiękły, gdy z Twoich ust wydobyły się słowa 'zacznijmy wszystko od początku'

nie licząc tu po cichu na żadną gwiazdkę z nieba.

ogarnijziomek dodano: 28 maja 2011

nie licząc tu po cichu na żadną gwiazdkę z nieba.

Wróć kurwa   wróć ..

ejpatrzbrat dodano: 27 maja 2011

Wróć kurwa , wróć ..

Jesteś osobą  która rozumie mnie na tyle dobrze  że nie pozwala mi robić kilku rzeczy wiedząc   że to może mi tylko zaszkodzić .

ejpatrzbrat dodano: 27 maja 2011

Jesteś osobą ,która rozumie mnie na tyle dobrze, że nie pozwala mi robić kilku rzeczy wiedząc , że to może mi tylko zaszkodzić .

jeżeli go kochasz napisz 1. jeżeli masz na niego wyjebane napisz 2. jeżeli w chuj Ci na nim zależy napisz 3. jeżeli wybierasz wszystkie trzy opcje  jesteś pojebana.

ogarnijziomek dodano: 26 maja 2011

jeżeli go kochasz napisz 1. jeżeli masz na niego wyjebane napisz 2. jeżeli w chuj Ci na nim zależy napisz 3. jeżeli wybierasz wszystkie trzy opcje, jesteś pojebana.

dzięki D ale mam juz dwie  D jedna rocznik 1989  druga 2003 ...Chyba  że wymiana ?  D teksty mieszanka_wybuchowa dodał komentarz: dzięki;D ale mam juz dwie ;D jedna rocznik 1989 ,druga 2003 ...Chyba ,że wymiana ? ;D do wpisu 26 maja 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć