głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika adrian99722

Jeżeli jeszcze raz choć spróbujesz zaparkować mi w głowie przed snem to przyrzekam  że wyjebe ci na maske taki mandat  że do końca życia będziesz parkować w miejscu dla niepełnosprawnych !  gepetto

congratulations dodano: 18 lipca 2011

Jeżeli jeszcze raz choć spróbujesz zaparkować mi w głowie przed snem to przyrzekam, że wyjebe ci na maske taki mandat, że do końca życia będziesz parkować w miejscu dla niepełnosprawnych ! /gepetto

Czasami jestem straszną suką. Jestem cholernie wredna.    I nie muszę nawet malować na czerwono paznokci czy wkładać miniówek i kabaretek.    To po prostu kwestia nastawienia. Ale wiesz co  dobrze mi z tym...    Bo od czasu do czasu trzeba się wściec.    Bo jestem sobą  otwarcie demonstruję mój charakter.    A nie tak jak Ty. Kurwa od urodzenia ukryta pod fałszywym uśmiechem i toną makijażu na mordzie. perfekcyjnadama

perfekcyjnadama dodano: 18 lipca 2011

Czasami jestem straszną suką. Jestem cholernie wredna. I nie muszę nawet malować na czerwono paznokci czy wkładać miniówek i kabaretek. To po prostu kwestia nastawienia. Ale wiesz co, dobrze mi z tym... Bo od czasu do czasu trzeba się wściec. Bo jestem sobą, otwarcie demonstruję mój charakter. A nie tak jak Ty. Kurwa od urodzenia ukryta pod fałszywym uśmiechem i toną makijażu na mordzie./perfekcyjnadama

Byłam szczęśliwa  kiedy przyjął mnie z powrotem. Czułam się tak  jakbym dotarła do celu  jakbym znalazła się we właściwym miejscu. Byliśmy dla siebie wszystkim. ...  Tak bardzo mnie pragnął. A potem  kiedy wróciłam  zakochał się we mnie tak samo  jak ja zakochałam się w nim. To był cud. Latem przesiadywaliśmy obok siebie całymi godzinami  trzymając się za ręce przy ognisku  a ja byłam wdzięczna i szczęśliwa  że wszystko tak się ułożyło.

perfekcyjnadama dodano: 18 lipca 2011

Byłam szczęśliwa, kiedy przyjął mnie z powrotem. Czułam się tak, jakbym dotarła do celu, jakbym znalazła się we właściwym miejscu. Byliśmy dla siebie wszystkim.[...] Tak bardzo mnie pragnął. A potem, kiedy wróciłam, zakochał się we mnie tak samo, jak ja zakochałam się w nim. To był cud. Latem przesiadywaliśmy obok siebie całymi godzinami, trzymając się za ręce przy ognisku, a ja byłam wdzięczna i szczęśliwa, że wszystko tak się ułożyło.

 zniecierpliwiona czekam na gest z Jego strony. perfekcyjnadama.

perfekcyjnadama dodano: 18 lipca 2011

`zniecierpliwiona czekam na gest z Jego strony./perfekcyjnadama.

 w Twoich ramionach czuje sie taka bezbronna. perfekcyjnadama.

perfekcyjnadama dodano: 18 lipca 2011

`w Twoich ramionach czuje sie taka bezbronna./perfekcyjnadama.

'Wiem  dobrze wiem Potrafię ranić tak jak nikt  przykro mi Nie wiem co robić  gdy płaczesz. Już nie śmiejesz się   jak kiedyś.Wszystko jest inaczej... Kolejny raz proszę Cię o ostatnią szansę..'

perfekcyjnadama dodano: 18 lipca 2011

'Wiem, dobrze wiem Potrafię ranić tak jak nikt, przykro mi Nie wiem co robić, gdy płaczesz. Już nie śmiejesz się - jak kiedyś.Wszystko jest inaczej... Kolejny raz proszę Cię o ostatnią szansę..'

 nalegałam na kolejne spotkanie a wiesz czemu? bo wtedy bym sie odważyła. odważyła do Ciebie zbliżyć. Pozwoliłabym sobie na to żeby poprostu sie do Ciebie przytulić wiesz? perfekcyjnadama.

perfekcyjnadama dodano: 18 lipca 2011

`nalegałam na kolejne spotkanie,a wiesz czemu? bo wtedy bym sie odważyła. odważyła do Ciebie zbliżyć. Pozwoliłabym sobie na to żeby poprostu sie do Ciebie przytulić,wiesz?/perfekcyjnadama.

 Ja też sie boje.ale kurde Ja cie potrzebuje. Cholera! Kuźwa. No i Ja. Ja sie potrafie do tego przyznać a Ty? Czy ty choć troche mnie pootrzebujesz? perfekcyjnadama.

perfekcyjnadama dodano: 18 lipca 2011

`Ja też sie boje.ale kurde Ja cie potrzebuje. Cholera! Kuźwa. No i Ja. Ja sie potrafie do tego przyznać,a Ty? Czy ty choć troche mnie pootrzebujesz?/perfekcyjnadama.

 Jak byliśmy sam na sam.jak przyjechałeś w nocy byłeś inny. nie byleś taki oschly obojetny.I nawet buziaka mi dałeś.I nawet nie zmuszałam Cie do tego.ale czulam Twój strach tak jakbyś bał sie mnie dotknąć przytulić żeby potem nie tęsknić było tak? Ja czułam to samo. perfekcyjnadama.

perfekcyjnadama dodano: 18 lipca 2011

`Jak byliśmy sam na sam.jak przyjechałeś w nocy byłeś inny. nie byleś taki oschly,obojetny.I nawet buziaka mi dałeś.I nawet nie zmuszałam Cie do tego.ale czulam Twój strach,tak jakbyś bał sie mnie dotknąć,przytulić,żeby potem nie tęsknić,było tak? Ja czułam to samo./perfekcyjnadama.

 Usiadłabym Ci na kolanach.Przodem do Ciebie.hmm może dotknęłabym dłonią Twojego policzka a drugą bym Cie objęła.Może bym dotknęła Twoich ust swoimi ale tylko lekko bym je musnęła.nie. Bym pocałowała tak.pocałowała.i szepnęła na ucho 'dobranoc'przytuliła się.a po chwili bym wstała i wyszła. Zatrzymałbyś mnie? perfekcyjnadama.

perfekcyjnadama dodano: 18 lipca 2011

`Usiadłabym Ci na kolanach.Przodem do Ciebie.hmm może dotknęłabym dłonią Twojego policzka,a drugą bym Cie objęła.Może bym dotknęła Twoich ust swoimi,ale tylko lekko bym je musnęła.nie. Bym pocałowała,tak.pocałowała.i szepnęła na ucho 'dobranoc'przytuliła się.a po chwili bym wstała i wyszła. Zatrzymałbyś mnie?/perfekcyjnadama.

jesteś bliższy memu sercu niż lewe płuco.

congratulations dodano: 18 lipca 2011

jesteś bliższy memu sercu niż lewe płuco.

może i mnie zrani  ale chcę z nim być  chcę być jego   wbrew wszystkiemu i wszystkim.

mammmba dodano: 18 lipca 2011

może i mnie zrani, ale chcę z nim być, chcę być jego - wbrew wszystkiemu i wszystkim.
Autor cytatu: 517

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć