 |
|
Każdy nosi swój dług na sumieniu, czyli skrót do problemów.
|
|
 |
|
Układanka zalet i wad, chcę temu sprostać,
to ostatnia prosta ja muszę się wydostać. / Wizja Lokalna
|
|
 |
|
Są ludzie, którzy żyją sobie bez spiny
srają na wszystko jak chomik w trociny.
|
|
 |
|
najgorzej , gdy potykasz się o marzenia , które miały tworzyć prostą drogę do szczęścia / ramona_23
|
|
 |
|
Wystarczy On. By był. Na zawsze. Przy mnie.
Wystarczy Jego imię. By na stałe pozostało wygrawerowane w moim sercu.
Wystarczy Jego uśmiech. Bo Jego uśmiech jest powodem mojego uśmiechu.
|
|
 |
|
Potrzebuję być doceniana, nawet za błahostki, bo przez większość czasu myślę, że jestem nic nie warta.
|
|
 |
|
uwielbiam takie dni , mogę cały dzień spędzić w piżamie , oglądając głupie seriale , zajadać się sałatką owocową i skarżyć się na ból pleców , by mój facet zamieniał się co chwila w masażystę , marudząc , że go wykorzystuję ;) r23
|
|
 |
|
Kiedyś zamieszkamy razem. Będziemy żyć obok siebie. Każdego dnia będziemy zakochiwać się w sobie na nowo. Będziemy coraz lepiej się poznawać. Będziemy się kochać, czasem nie lubić, kłócić i godzić. Będziemy budzić się obok siebie każdego ranka, ciesząc się swoją obecnością. Będziemy ze sobą w najtrudniejszych chwilach, wspierając się nawzajem. Będziemy płakać, śmiać się, a kiedy będzie trzeba będziemy milczeć. Nie ważne co będziemy robić, ważne, że razem.
|
|
 |
|
Najpiękniejszym widokiem jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci choć kawałek twojego wnętrza.
|
|
 |
|
ja jestem z tych, które zamiast zakupów, wolą rajd.jestem z tych, które zamiast techno-zajebki, wolą pięć godzin stać pod sceną i bujać się w czarnych rytmach. jestem z tych, które zamiast romantycznej kolacji, wolą posiedzieć na dachu bloku przy blancie.jestem z tych, które mając świadomość mocy silnika, nie obejdą się bez dociśnięcia gazu do podłogi. jestem z tych, które wiedzą, że to co zakazane kusi bardziej.jestem z tych, które dla dobrej beki wskoczną po kolana w błoto. jestem z tych, które stawiają na dobrą zabawę i zaufanie - a nie na sztuczność i zawał z powodu złamanego paznokcia. / veriolla
|
|
 |
|
SIEDEMNAŚCIE MIESIĘCY RAZEM! ♥
|
|
|
|