głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika abstractione

Kobiety w ciągu swojego życia spędzają średnio 3 miesiące na szukaniu czegoś w torebce oraz około 8 lat w łazience.

agaaa666 dodano: 16 maja 2013

Kobiety w ciągu swojego życia spędzają średnio 3 miesiące na szukaniu czegoś w torebce oraz około 8 lat w łazience.

Daj mi rękę  dam Ci serce  bo nie mam nic poza tym.

agaaa666 dodano: 16 maja 2013

Daj mi rękę, dam Ci serce, bo nie mam nic poza tym.

Życie bez miłości jest jak rok bez wiosny.

agaaa666 dodano: 16 maja 2013

Życie bez miłości jest jak rok bez wiosny.

Czasem chcemy  aby chwila się zatrzymała  dzień się nie kończył  a noc nigdy nie nastała.

agaaa666 dodano: 16 maja 2013

Czasem chcemy, aby chwila się zatrzymała, dzień się nie kończył, a noc nigdy nie nastała.

Czy kiedykolwiek wstrzymałeś oddech i zapytałeś siebie  czy będzie lepiej  niż wczoraj?

agaaa666 dodano: 15 maja 2013

Czy kiedykolwiek wstrzymałeś oddech i zapytałeś siebie, czy będzie lepiej, niż wczoraj?

Najtrudniej mówić nam o rzeczach na których najbardziej nam zależy.

agaaa666 dodano: 15 maja 2013

Najtrudniej mówić nam o rzeczach na których najbardziej nam zależy.

Życie to ciągłe czekanie. Na dorosłość  na miłość  na autobus  na ulubiony serial  na szczęście  na wakacje  na przyjaciela  aż w końcu na śmierć.

agaaa666 dodano: 15 maja 2013

Życie to ciągłe czekanie. Na dorosłość, na miłość, na autobus, na ulubiony serial, na szczęście, na wakacje, na przyjaciela, aż w końcu na śmierć.

Boimy się kochać. Boimy się momentu  gdy zacznie nam zależeć  gdy jedno słowo  jeden moment  jeden gest będzie mógł nas zniszczyć.

agaaa666 dodano: 15 maja 2013

Boimy się kochać. Boimy się momentu, gdy zacznie nam zależeć, gdy jedno słowo, jeden moment, jeden gest będzie mógł nas zniszczyć.

Jeżeli jesteś w stanie zrobić dla kogoś więcej niż dla siebie samej  to pewnie właśnie jest miłość. Ale nadal nie wiesz  czy On jest tym kimś  w kim warto się zakochać. Na ogół zresztą zakochujemy się w nieodpowiednich osobach. I to jest chyba najpiękniejsze.

agaaa666 dodano: 15 maja 2013

Jeżeli jesteś w stanie zrobić dla kogoś więcej niż dla siebie samej, to pewnie właśnie jest miłość. Ale nadal nie wiesz, czy On jest tym kimś, w kim warto się zakochać. Na ogół zresztą zakochujemy się w nieodpowiednich osobach. I to jest chyba najpiękniejsze.

  Zaczekaj!   Dlaczego ciągle mnie śledzisz?   Bo moi rodzice powiedzieli  podążaj za swoimi marzeniami

agaaa666 dodano: 15 maja 2013

- Zaczekaj! - Dlaczego ciągle mnie śledzisz? - Bo moi rodzice powiedzieli "podążaj za swoimi marzeniami"

Nasze pokolenie  nasączone bólem i łzami  wódką i fajkami. Pęknięte serca i poszarpane dusze. Sztuczne uśmiechu i sztuczne ciała. Fałszywe gesty i dwulicowe zachowania. Brudni  puści  zagubieni  samotni.

melancholy dodano: 15 maja 2013

Nasze pokolenie, nasączone bólem i łzami, wódką i fajkami. Pęknięte serca i poszarpane dusze. Sztuczne uśmiechu i sztuczne ciała. Fałszywe gesty i dwulicowe zachowania. Brudni, puści, zagubieni, samotni.

A pamiętasz tę historię o chłopaku  który wręczył dziewczynie 6 róż  w tym jedną sztuczną i powiedział  że będzie ją kochał dopóki ostatnia róża nie zwiędnie? Jego miłość była równie sztuczna jak ta róża.

melancholy dodano: 15 maja 2013

A pamiętasz tę historię o chłopaku, który wręczył dziewczynie 6 róż, w tym jedną sztuczną i powiedział, że będzie ją kochał dopóki ostatnia róża nie zwiędnie? Jego miłość była równie sztuczna jak ta róża.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć