głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika aaguniaa

Ciekawe czy on też uśmiecha się do ekranu  gdy dostaje wiadomość ode mnie jak ja  gdy dostaje każdą od niego.   3

akdfjbvkladfvn dodano: 31 października 2011

Ciekawe czy on też uśmiecha się do ekranu, gdy dostaje wiadomość ode mnie jak ja, gdy dostaje każdą od niego. < 3

Ciekawe czy on też uśmiecha się do ekranu  gdy dostaje wiadomość ode mnie jak ja  gdy dostaje każdą od niego.   3

akdfjbvkladfvn dodano: 31 października 2011

Ciekawe czy on też uśmiecha się do ekranu, gdy dostaje wiadomość ode mnie jak ja, gdy dostaje każdą od niego. < 3

Spojrzała na NIEGO i szeptem powiedziala ' Kocham Cię '  miała nadzieję  że nie usłyszy. ON odwrócił się  przytulił ją mocno i powiedział ' Ja Ciebie też ♥ '.

akdfjbvkladfvn dodano: 31 października 2011

Spojrzała na NIEGO i szeptem powiedziala ' Kocham Cię ', miała nadzieję, że nie usłyszy. ON odwrócił się, przytulił ją mocno i powiedział ' Ja Ciebie też ♥ '.

Bo najgorsze są chwile kiedy leżąc na podłodze  ze słuchawkami w uszach uświadamiamy sobie   że tak naprawdę nie masz nic.

akdfjbvkladfvn dodano: 31 października 2011

Bo najgorsze są chwile kiedy leżąc na podłodze ze słuchawkami w uszach uświadamiamy sobie, że tak naprawdę nie masz nic.

Potrzebuję Cię  by jutro było lepsze.

akdfjbvkladfvn dodano: 31 października 2011

Potrzebuję Cię, by jutro było lepsze.

ZAUFANIE nawet nie zdajemy sobie sprawy  jak często nazywamy tak swoja naiwnosc...

syskaaax33 dodano: 31 października 2011

ZAUFANIE-nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak często nazywamy tak swoja naiwnosc...

to wszystko jakby mnie przerosło   wymknęło się i stało zupełnie nieuchwytne   nie do ogarnięcia . to tak jakby się coś nagle niezwykłego rozsypało   coś o czym wiemy   że jest bezcenne i niepowtarzalne.

syskaaax33 dodano: 30 października 2011

to wszystko jakby mnie przerosło , wymknęło się i stało zupełnie nieuchwytne , nie do ogarnięcia . to tak jakby się coś nagle niezwykłego rozsypało - coś o czym wiemy , że jest bezcenne i niepowtarzalne.

piszę ze świadomością  że brakuje słów które byłyby w stanie opisać moje uczucie względem Ciebie. wdzięczność za każdy poranek  kiedy wstaję ze świadomością posiadania Twojej miłości. brak słów  aby opowiedzieć o moim szczęściu  którego sam jesteś autorem. ostatnie pięć miesiecy  które było dane mi spędzić w Twoich ramionach  było tymi najpiękniejszymi miesiącami jakie kiedykolwiek było mi dane przeżyć. słowa 'kocham Cię'  mogą się tutaj wydać błahe  proste i nic nie znaczące. jednak właśnie przez te 2 zwyczajne słowa chciałabym wyrazić moje potężne uczucie względem Ciebie. uczucie  które jest tym najpiękniejszym. tym  które chcę aby trwało wiecznie

syskaaax33 dodano: 30 października 2011

piszę ze świadomością, że brakuje słów które byłyby w stanie opisać moje uczucie względem Ciebie. wdzięczność za każdy poranek, kiedy wstaję ze świadomością posiadania Twojej miłości. brak słów, aby opowiedzieć o moim szczęściu, którego sam jesteś autorem. ostatnie pięć miesiecy, które było dane mi spędzić w Twoich ramionach, było tymi najpiękniejszymi miesiącami jakie kiedykolwiek było mi dane przeżyć. słowa 'kocham Cię', mogą się tutaj wydać błahe, proste i nic nie znaczące. jednak właśnie przez te 2 zwyczajne słowa chciałabym wyrazić moje potężne uczucie względem Ciebie. uczucie, które jest tym najpiękniejszym. tym, które chcę aby trwało wiecznie

spotkaliśmy się miesiąc po Naszym rozstaniu. siedziałam na ławce w parku  chudsza o dziesięć kilo  z delikatnym makijażem  w rurkach  o których zawsze marzyłam  ale moje sylwetka mi wszystko uniemożliwiała i luźnej koszulce. żułam moją ulubioną gumę  napawając się letnim powietrzem i ciepłem na ramionach. przechodziłeś ze swoimi kumplami. wyrwało Ci się ciche 'wow'. od razu rozpoznałam Twój głos  więc podniosłam wzrok.   zaraz Was dogonię  chłopaki.   powiedziałeś  patrząc centralnie w moje oczy. usiadłeś obok.   zmieniłaś się.   oznajmiłeś. wtedy zobaczyłam  że zaraz dojdzie tu mój obecny chłopak. wstałam.   nie mam czasu  wybacz.   ruszyłam w stronę mojej miłości.   hejj.   zamruczałam  kiedy mnie objął.   tęskniłam  kotku.   pocałował mnie. czułam na plecach  Twój wzrok...

syskaaax33 dodano: 30 października 2011

spotkaliśmy się miesiąc po Naszym rozstaniu. siedziałam na ławce w parku, chudsza o dziesięć kilo, z delikatnym makijażem, w rurkach, o których zawsze marzyłam, ale moje sylwetka mi wszystko uniemożliwiała i luźnej koszulce. żułam moją ulubioną gumę, napawając się letnim powietrzem i ciepłem na ramionach. przechodziłeś ze swoimi kumplami. wyrwało Ci się ciche 'wow'. od razu rozpoznałam Twój głos, więc podniosłam wzrok. - zaraz Was dogonię, chłopaki. - powiedziałeś, patrząc centralnie w moje oczy. usiadłeś obok. - zmieniłaś się. - oznajmiłeś. wtedy zobaczyłam, że zaraz dojdzie tu mój obecny chłopak. wstałam. - nie mam czasu, wybacz. - ruszyłam w stronę mojej miłości. - hejj. - zamruczałam, kiedy mnie objął. - tęskniłam, kotku. - pocałował mnie. czułam na plecach, Twój wzrok...

Nieważne  z kim chcesz spędzić piątkowy wieczór  tylko z kim całą sobotę. A potem każdą sobotę do końca życia...

syskaaax33 dodano: 30 października 2011

Nieważne, z kim chcesz spędzić piątkowy wieczór, tylko z kim całą sobotę. A potem każdą sobotę do końca życia...

Tak .Nazwij mnie suką  dziwką  puszczalską.Nie wiem  co tam sobie jeszcze wymyślisz.Rozumiem  jakoś musisz sobie obrzydzić to co straciłeś  i co już nigdy do ciebie nie wróci.

syskaaax33 dodano: 30 października 2011

Tak .Nazwij mnie suką, dziwką, puszczalską.Nie wiem, co tam sobie jeszcze wymyślisz.Rozumiem, jakoś musisz sobie obrzydzić to,co straciłeś, i co już nigdy do ciebie nie wróci.

a za dnia ? za dnia ubiera maskę przystrojoną w uśmiech  beztroskę i pełnię szczęścia . fajna dziewczyna  pełna energii myślą o niej inni . wieczorem zdejmuje ją a na twarzy pojawia się smutek i pełnia .. pełnia samotności . ale tego nie widzi już nikt .. tylko ona .

syskaaax33 dodano: 30 października 2011

a za dnia ? za dnia ubiera maskę przystrojoną w uśmiech, beztroskę i pełnię szczęścia . fajna dziewczyna, pełna energii myślą o niej inni . wieczorem zdejmuje ją a na twarzy pojawia się smutek i pełnia .. pełnia samotności . ale tego nie widzi już nikt .. tylko ona .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć