głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 969

Kiedy spotkają się dwa światy    charaktery dwa   Kiedy połączy je jakiś znak    On i ona to woda i ogień   Zakochani jak wampir i człowiek

31sekund dodano: 3 października 2011

Kiedy spotkają się dwa światy, charaktery dwa, Kiedy połączy je jakiś znak, On i ona to woda i ogień, Zakochani jak wampir i człowiek

Chciała porozmawiać  ale nie miała z kim. Chciała płakać  ale nie miała sił. Chciała krzyczeć  ale nie potrafiła wydobyć z siebie żadnego dźwięku.

31sekund dodano: 2 października 2011

Chciała porozmawiać, ale nie miała z kim. Chciała płakać, ale nie miała sił. Chciała krzyczeć, ale nie potrafiła wydobyć z siebie żadnego dźwięku.
Autor cytatu: alcoholicsmile

Fałszywa przyjaźń   Epidemia XXI wieku.

31sekund dodano: 2 października 2011

Fałszywa przyjaźń - Epidemia XXI wieku.
Autor cytatu: alcoholicsmile

to dziwne spełniać marzenia zupełnie z kimś innym jak sie to planowało .

31sekund dodano: 2 października 2011

to dziwne spełniać marzenia zupełnie z kimś innym jak sie to planowało .
Autor cytatu: kropeczka7127

Nadszedł czas aby znaleźć sobie nowe szczęście. 	  wezniepierdol

31sekund dodano: 2 października 2011

Nadszedł czas aby znaleźć sobie nowe szczęście. wezniepierdol

Nie ma przyjaźni. Są tylko melanże i dobra ekipa.

31sekund dodano: 2 października 2011

Nie ma przyjaźni. Są tylko melanże i dobra ekipa.
Autor cytatu: alcoholicsmile

http:  www.photoblog.pl dupeek

31sekund dodano: 2 października 2011

Nie urodziłeś się po to by żyć. Urodziłeś się po to by walczyć. Po to by przegrywać i odnosić sukcesy.

31sekund dodano: 2 października 2011

Nie urodziłeś się po to by żyć. Urodziłeś się po to by walczyć. Po to by przegrywać i odnosić sukcesy.
Autor cytatu: alcoholicsmile

Nie dojrzały gówniarz !

nikolsoniki dodano: 1 października 2011

Nie dojrzały gówniarz !

Może i mówię  że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz  że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz  że jestem żałosna  ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot  tak zapomnieć o tym  co było. Mimo  że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie  że to się akurat tak musiało skończyć.

31sekund dodano: 1 października 2011

Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

Ogarnąć się w 15 minut i wyglądać cudownie  wziąć ostatni  duży gryz tosta z dżemem  dać szybkiego buziaka facetowi marzeń z plakatu  wybiec z domu na ulicę Nowego Yorku  spędzić dzień w pracy  którą będę uwielbiać i wrócić do ciepłego  przytulnego domu. Przytulić najsłodszego kota  walnąć się na kanapę włączając telewizor  złapać telefon i odczytać: zaraz będę  wychodzimy do kina skarbie. Tak  właśnie tego chcę za 10 lat.

31sekund dodano: 1 października 2011

Ogarnąć się w 15 minut i wyglądać cudownie, wziąć ostatni, duży gryz tosta z dżemem, dać szybkiego buziaka facetowi marzeń z plakatu, wybiec z domu na ulicę Nowego Yorku, spędzić dzień w pracy, którą będę uwielbiać i wrócić do ciepłego, przytulnego domu. Przytulić najsłodszego kota, walnąć się na kanapę włączając telewizor, złapać telefon i odczytać: zaraz będę, wychodzimy do kina skarbie. Tak, właśnie tego chcę za 10 lat.

Sztuką jest walczyć i wygrać  a nagroda zawsze lepiej smakuje  kiedy się na nią naprawdę zasłuży.'

31sekund dodano: 1 października 2011

Sztuką jest walczyć i wygrać, a nagroda zawsze lepiej smakuje, kiedy się na nią naprawdę zasłuży.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć