głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 7329

Wszystko już zostało powiedziane i wszystko zrobione  mieliśmy być spełnieniem swoich marzeń  a przez siebie straciliśmy nawet więcej niż wszystko  miało jakoś się poukładać kurwa  miało

courageux dodano: 27 listopada 2012

Wszystko już zostało powiedziane i wszystko zrobione, mieliśmy być spełnieniem swoich marzeń, a przez siebie straciliśmy nawet więcej niż wszystko, miało jakoś się poukładać kurwa, miało

Każdą chwilę wszystkim przyjaciołom szczerze dziękuję!  Czasy się zmieniają trzeba żyć na własną ręke.  Uwierz mi do tego będzie Ci potrzebne szczęście.  Nie patrz na tych chciwych ty i tak masz od nich więcej!  Swoich ludzi  wolność słowa i odważne serce!  Gdyby nie to nie było by tu nas.   Gdyby nie ty i poświęcony na szukanie szczęścia czas.  Nigdy się nie dowie ten  który nie zna cierpienia   że to nie materialna rzecz jest sensem istnienia.

xxlovestoryxx dodano: 27 listopada 2012

Każdą chwilę wszystkim przyjaciołom szczerze dziękuję! Czasy się zmieniają trzeba żyć na własną ręke. Uwierz mi do tego będzie Ci potrzebne szczęście. Nie patrz na tych chciwych ty i tak masz od nich więcej! Swoich ludzi, wolność słowa i odważne serce! Gdyby nie to nie było by tu nas. Gdyby nie ty i poświęcony na szukanie szczęścia czas. Nigdy się nie dowie ten, który nie zna cierpienia , że to nie materialna rzecz jest sensem istnienia.

Poszukiwanie sensu życia trwa już od stuleci!  Tak wiele pytań  a brak jakichkolwiek odpowiedzi!  A więc Obudź w sobie uczucia! Nie bądź jałowy jak tundra!  Śpiesz sie kochać ludzi! Liczy się każda sekunda!

xxlovestoryxx dodano: 27 listopada 2012

Poszukiwanie sensu życia trwa już od stuleci! Tak wiele pytań, a brak jakichkolwiek odpowiedzi! A więc Obudź w sobie uczucia! Nie bądź jałowy jak tundra! Śpiesz sie kochać ludzi! Liczy się każda sekunda!

Życie ciągle zatacza swój krąg! Z podwójną siłą odbija się każdy błąd!  Szukając szczęscia Ty patrz na każdy krok! Gdy myślisz że trzymasz je w garści ono wypada Ci z rąk!

xxlovestoryxx dodano: 27 listopada 2012

Życie ciągle zatacza swój krąg! Z podwójną siłą odbija się każdy błąd! Szukając szczęscia Ty patrz na każdy krok! Gdy myślisz że trzymasz je w garści ono wypada Ci z rąk!

Ci co znaleźli miłość prawdziwą  swoje szczęście odnajdą!  Ci którymi nie rządzi chciwość nie  swoje szczęście odnajdą!  Ci co wiedzą co to uczciwość  swoje szczęście odnajdą!  Masz przy sobie ludzi  którzy zawsze Ci pomogą! Murem staną za Tobą więc doceń to!

xxlovestoryxx dodano: 27 listopada 2012

Ci co znaleźli miłość prawdziwą, swoje szczęście odnajdą! Ci którymi nie rządzi chciwość nie, swoje szczęście odnajdą! Ci co wiedzą co to uczciwość, swoje szczęście odnajdą! Masz przy sobie ludzi, którzy zawsze Ci pomogą! Murem staną za Tobą więc doceń to!

a ja to już w ogóle.. :  teksty courageux dodał komentarz: a ja to już w ogóle.. :( do wpisu 26 listopada 2012
 Nigdy nie przestanę. Nigdy nie przestanę chcieć Cię pocałować.

courageux dodano: 26 listopada 2012

"Nigdy nie przestanę. Nigdy nie przestanę chcieć Cię pocałować."

Skończyliśmy się. Jak film  piosenka  książka..

courageux dodano: 26 listopada 2012

Skończyliśmy się. Jak film, piosenka, książka..

mam ten sam problem. teksty your_abstraction dodał komentarz: mam ten sam problem. do wpisu 26 listopada 2012
Nie boisz się  że on widząc sms'a od Ciebie pomyśli  Boże znowu ona..  ?

courageux dodano: 26 listopada 2012

Nie boisz się, że on widząc sms'a od Ciebie pomyśli "Boże znowu ona.." ? ;/

Żyję po to  by cię wkurwiać.

courageux dodano: 26 listopada 2012

Żyję po to, by cię wkurwiać.

współczuję Ci  że jesteś taką chujową osobą.

courageux dodano: 26 listopada 2012

współczuję Ci, że jesteś taką chujową osobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć