 |
Zjebaliście psychikę mi, od niej spierdalać. /improwizacyjna
|
|
 |
byłbyś kochany nosząc mnie na rękach, ale skoro nie chcesz to chociaż bądź.
|
|
 |
co mam ci napisać? że nie wyobrażam sobie życia bez ciebie? że gdy rano wstaję, a ciebie nie ma, dzień jest taki pusty? że tęsknie? że kocham? no, co mam napisać?
|
|
 |
Rozpierdoliło się już do końca. Nikomu już nie zależy, funkcja "wyjebane" w pełni aktywna. Żadnemu z nas nie spieszy się, żeby cokolwiek naprawić. Szczerze? Nie dziwię się.
|
|
 |
Rozkurwianie na łyżwach, darcie się, przeganianie dzieciaków włażących pod nogi, chowanie się za namiotem, jaranie blanta, śledzenie, nabijanie się za oknami pizzerii. Czwóreczka sprzed kilku lat. /improwizacyjna
|
|
 |
miło by było trzymac Cię za rękę, patrzec Ci w oczy i smakowac Twoich ust, naprawdę miło.
|
|
 |
chłopak mnie kocha jest fajnie, miło i wgl. Zaskakuje mnie co dzień, daje wspaniałe prezenty, robi śniadania do łóżka i całuje za każdym razem, gdy robię obrażoną minę. Jest przy mnie, rozmawiamy, śmiejemy się i oglądamy maśe filmów, których on nie lubi ale ogląda ze względu na mnie. Tylko wiesz, nie wiadomo jak bardzo by się starał, nie zastąpi Ciebie. Jest wspaniałym człowiekiem, ale nie umiem go pokochac w ten sposób. Wolałabym te poranki na kacu, rozkminy przy piwie i codziennie kłótnie, ale z chłopakiem do którego czuję to coś, którego pokocham nie za coś, tylko mimo wszystko.
|
|
 |
“Wszystko małe jest odbiciem czegoś większego..”
|
|
 |
Wybacz mi, proszę. Jestem zbyt egoistyczną świnią, żeby zapomnieć najmniejszy błąd.
|
|
|
|