głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Ludziom trzeba pozwolić odejść.... teksty

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

"Ludziom trzeba pozwolić odejść. Trzeba im pozwolić wrócić do momentu, z którego się ich zabrało. Do świata z którego przyszli. Można ich uczynić lepszymi, niż byli. Albo innymi. Ale trzeba ich puścić wolno. Uwolnić od naszych fantazji. Niewypowiedzianych słów. Nieuczynionych gestów. Od naszego egoizmu. Za każdym razem, gdy za nimi zatęsknimy. Za każdym razem, gdy zatęsknimy za momentem. Za emocją. Za każdym razem, gdy poczujemy się źle. Gdy coś nam nie wyjdzie. Gdy rozdziera nas wewnętrzny smutek. Za każdym razem, gdy poczujemy pragnienie przejrzenia się w cudzych oczach. Za każdym razem, kiedy będziemy szukali aprobaty dla swojego ja. Akceptacji swoich czynów. Za każdym razem, gdy pomyślimy, że nie kochaliśmy, a mogliśmy. Za każdym razem, kiedy zapragniemy być kochani..."

No i właśnie: kto i ilu z nas... teksty

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

No i właśnie: kto i ilu z nas wierzy w to, że w naszym najbliższym otoczeniu pojawiają się osoby z piekła rodem, ale w ludzkiej skórze? Z krwi i kości. Źli ludzie, którzy siadają z nami przy stole, z którymi pracujemy, rozmawiamy na ulicy, pijemy piwo. Kto uwierzy, że mają naprawdę tak prymitywny charakter jak te okrutne postaci i są nastawieni na wyrządzanie innym psychicznej krzywdy, aby samemu się pożywić, wywyższyć się, poczuć przypływ energii cudzym kosztem i móc być zadowolonym z tego. Sprytnie, w ukryciu zapuszczając haczyk, a potem emocjonalnie więżąc swoją ofiarę, wykańczają ją. Emocjonalni mordercy. Łamacze osobowości. Gwałciciele czyichś granic. Złodzieje zaufania. Oprawcy naszego ducha. Truciciele naszego wnętrza, którzy następnie dokonują jego łyżeczkowania. Bezwzględni. Słabi.

 W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki."

  Charley  czy śniłeś kiedyś o... teksty

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

- Charley, czy śniłeś kiedyś o kimś, kto odszedł, ale w twoim śnie prowadzicie rozmowę, jakiej nigdy nie odbywaliście? Świat, w który wtedy wkraczasz, nie jest tak odległy od tego, w którym ja się teraz znajduję. - Położyła rękę na mojej dłoni. - Jeśli ktoś jest w twoim sercu, nigdy tak naprawdę nie odchodzi. I może do ciebie wrócić, nawet w mało prawdopodobnych sytuacjach. / 7.

Czy wierzysz  że czas może bez... teksty

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Czy wierzysz, że czas może bez końca łączyć na nowo tych, którzy kochali się na tyle mocno, żeby tego nie stracić?

 Żaden mężczyzna nie miał tak... teksty

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Żaden mężczyzna nie miał tak mało czasu i nie dał mi tak wiele."

Lecz gdybyś żyć mogła drugi raz... teksty

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Lecz gdybyś żyć mogła drugi raz, drugi raz wybrałabyś ten smutny czas, te parę trudnych lat i później wielką pustkę, w zamian za każdy Jego uśmiech.

Only want the fast life  always... teksty

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Only want the fast life, always on the run

„I spokojnie odpłace szatańskim... teksty

jednorazowagra dodano: 21 kwietnia 2021

„I spokojnie odpłace szatańskim za bestialskie.”

Trust the process. teksty

jednorazowagra dodano: 21 kwietnia 2021

Trust the process.

Czasem obracam się i czuję w... teksty

jednorazowagra dodano: 21 kwietnia 2021

Czasem obracam się i czuję w powietrzu twój zapach i nie mogę, kurwa, nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za tobą.

To miejsce dla Ciebie  które... teksty

jednorazowagra dodano: 21 kwietnia 2021

To miejsce dla Ciebie, które przynosi nam czas...

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 176 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV