głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie dopuściłam do siebie  że nie... teksty

jednorazowagra dodano: 31 sierpnia 2022

Nie dopuściłam do siebie, że nie dam rady. Kiedy będzie pani miała takie podejście do znoju i trudności, to zawsze pani wygra. Na tym polega sztuka życia.

  Przecież to nie jest prawda  że... teksty

jednorazowagra dodano: 31 sierpnia 2022

- Przecież to nie jest prawda, że człowiek tylko wył z rozpaczy od rana do wieczora i wyrywał sobie włosy. Gdyby tylko wył z rozpaczy od rana do wieczora, to przecież by nie przeżył. Szukał pociechy jakiejś, rozrywki, radości, żeby tę codzienność ustroić – tłumaczy Alicja. – Ustroić? – pytam zdziwiona. – Tak. Trzeba było znaleźć sobie jakąś przyjemność. Wydaje się, że w trudnej chwili jako pierwsze odrzucimy błahe rzeczy, których normalnie nie zauważamy. Drobnostki takie, niewarte wspomnienia. A to jest największa nieprawda. Te drobnostki to właśnie są kamienie milowe do przetrwania – dopowiada.

 I proszę zapamiętać  że przez... teksty

jednorazowagra dodano: 31 sierpnia 2022

"I proszę zapamiętać, że przez jakikolwiek dramat by pani przechodziła, nie wolno przestać robić najprostszych rzeczy. Trzeba się myć. Trzeba się ubrać i uczesać. Choćby nie wiem jak człowiek był znużony i udręczony. To jest pani potrzebne nie tylko po to, żeby pani przeżyła, ale też po to, żeby pani chciała żyć później."

Gdyby istniał Bóg  splunąłbym mu... teksty

jednorazowagra dodano: 29 sierpnia 2022

Gdyby istniał Bóg, splunąłbym mu w twarz za oddanie mnie na coś takiego. Gdyby istniał Diabeł, sprzedałbym mu duszę, żeby to przerwać. Gdyby istniało coś Wyższego, co kontroluje nasze indywidualne losy, powiedziałbym mu, żeby wzięło mój los i wsadziło sobie w pierdoloną dupę. Wsadź mocno i głęboko, ty skurwysynu.

Wiem  ze to niewłaściwe  ale... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2022

Wiem, ze to niewłaściwe, ale jesteśmy tylko ludźmi. Kochamy kogo kochamy.

Stopniowo rozszerzałam repertuar... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2022

Stopniowo rozszerzałam repertuar swoich mechanizmów obronnych. Budowałam sobie pancerzyki na każdą okazję. Tylko, że tak się nie da. Te emocje nie znikają, a wrażliwości nie da się wyłączyć. I to jest strasznie trudne, jak na starcie życia nikt nie nauczy Cię jak z tym funkcjonować, nikt nie zadba o to, by w ogóle była na to przestrzeń. Duża wrażliwość to zasób, coś co w relacjach jest niezastąpione. Ale też staje się przekleństwem, gdy nie potrafisz chronić siebie. Gdy jedynym sposobem na poradzenie sobie z nią, jest wbicie się w jakiś pancerzyk. Myślę też, że trudno jest zrozumieć komuś, kto tego nie doświadcza, jak to jest - czuć wszystko mocniej. Tak samo jak mi, trudno jest zrozumieć, że można czuć inaczej.

W takiej chwili jedyne rozwiązanie... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2022

W takiej chwili jedyne rozwiązanie jakie przychodzi do głowy, to zrobić coś, żeby nie czuć tego więcej. Dawno mi się to nie przytrafiło, bo przez lata nauczyłam się jakoś z tym żyć. Nadal chłonę cudze emocje, potrafię czytać z wyrazu twarzy czy tonu głosu. Nadal męczy mnie zbyt duża ilość bodźców, nie zasnę jak gdzieś coś brzęczy, ale też nauczyłam się jakoś sobie radzić z tym, że ktoś lub coś zawodzi. Doświadczałam tego często, przyjęłam że tak jest.

And I’m on my way I still remember... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2022

And I’m on my way I still remember these old country lanes When we did not know the answers And I miss the way you make me feel and it’s real

 Nie wiem  nie wiem. Nie znałem... teksty

jednorazowagra dodano: 26 sierpnia 2022

"Nie wiem, nie wiem. Nie znałem siebie i pewnie nigdy nie będę znał. Coś się we mnie ciągle miotało, czegoś chciałem, a nie wiedziałem czego, najgłupsza rzecz, a wyprowadzała mnie z równowagi, pragnąłem się do czegoś przywiązać, a wszystko odpychałem. Ogarniała mnie bez powodu wściekłość, a za chwilę próbowałem daremnie zrozumieć, dlaczego. A wszystkie tęsknoty, jakie mnie nachodziły, wydawały mi się tęsknotami nienawidzącymi. I nie świata, ludzi, życia, lecz samego siebie. Czy zresztą jakakolwiek tęsknota nie jest skierowana do siebie, za sobą?" ~ Wiesław Myśliwski

Tęsknię za tą dziewczyną  którą... teksty

jednorazowagra dodano: 25 sierpnia 2022

Tęsknię za tą dziewczyną, którą byłam przy niej, tęsknię za tymi wszystkimi ludźmi, którymi byliśmy. Już nigdy nimi nie będziemy. Ona zabrała ich wszystkich ze sobą.

JAK SIĘ NAZYWA TO UCZUCIE W GŁOWIE... teksty

jednorazowagra dodano: 25 sierpnia 2022

JAK SIĘ NAZYWA TO UCZUCIE W GŁOWIE, UCZUCIE TĘSKNEGO ŻALU, ŻE RZECZY SĄ TAKIE, JAKIE NAJWYRAŹNIEJ SĄ? - Chyba smutek, panie. A teraz... - JESTEM ZASMUTKOWANY.

Przez życie trzeba przejść z... teksty

jednorazowagra dodano: 25 sierpnia 2022

Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV