głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion lubię być sama. kocham chodzić na krańcu krawężnika przy najbardziej ruchliwej ulicy nie słuchając trosk na temat tego jaka może mi się stać krzywda. uwielbiam

abstracion

abstracion.moblo.pl
lubię być sama. kocham chodzić na krańcu krawężnika przy najbardziej ruchliwej ulicy nie słuchając trosk na temat tego jaka może mi się stać krzywda. uwielbiam jeść o
lubię być sama. kocham chodzić na... teksty

abstracion dodano: 3 listopada 2016

lubię być sama. kocham chodzić na krańcu krawężnika przy najbardziej ruchliwej ulicy, nie słuchając trosk na temat tego jaka może mi się stać krzywda. uwielbiam jeść obiad na śniadanie. zasypiać z książką na policzku. wstawać w nocy i pałaszować w lodówce bez obaw, że obudzę drugą połówkę smacznie śpiącą w sypialni. mogę bez wyrzutów sumienia musnąć dłonią, każdego napotkanego przeze mnie mężczyznę. bez krzty strachu przed morderczą awanturą, oskarżającą mnie o zdradę. nikt nie truje mi, że beznadziejnie wyglądam z rozmazanym tuszem co usprawiedliwia mnie do płakania w każdym, dowolnym miejscu jakie tylko sobie upodobam. choćby miała to być męska toaleta w jednym z centrum handlowych.

większość ludzi w naszym życiu... teksty

abstracion dodano: 3 listopada 2016

większość ludzi w naszym życiu pojawia się tylko po to, żeby nabałaganić. a potem odchodzą, a my z pokorą uprzątujemy wszystkie wspomnienia z nimi związane pod dywan i czekamy na kolejny. czekamy do momentu, kiedy w końcu zjawi się ta osoba, która weźmie drugą miotłę i pomoże nam w zrobieniu porządku.

nie żałuję żadnej z osób które... teksty

abstracion dodano: 3 listopada 2016

nie żałuję żadnej z osób które wpuściłam do mojego serca. każda z nich przy wyjściu zatrzaskiwała drzwi na tyle mocno, że za niedługo nie będzie można ich otworzyć nawet wyważając.

miłość jest wtedy  gdy zalejesz... teksty

abstracion dodano: 3 listopada 2016

miłość jest wtedy, gdy zalejesz swoje ulubione płatki sokiem pomarańczowym zamiast mlekiem. obsesja jest wtedy, gdy zjesz te płatki w ogóle tego nie zauważając.

myślę  że decyzje o odejściu od... teksty

abstracion dodano: 3 listopada 2016

myślę, że decyzje o odejściu od drugiej osoby można porównać do samobójstwa. jest porównywalnie ciężka. też wybierasz sposób w jaki to zrobisz. też zaważa na wszystkim co do tej pory miałaś i odbiera Ci to wszystko. też boli i przynosi ukojenie. w obu przypadkach tak samo nie wiesz co będzie potem. tak samo musisz coś zabić.

MOBLOWICZKI HALO HALO chciałabym do... teksty

abstracion dodano: 2 listopada 2016

MOBLOWICZKI HALO HALO chciałabym do Was wrócić i znowu móc mówić, wylewać nadmiar swoich emocji i opisywać nędzną egzystencję tylko mam pytanie, czy jest tu jeszcze kto z kim mogłabym się tym wszystkim podzielić? #comeback

największym życiowym błędem jaki... teksty

abstracion dodano: 2 listopada 2016

największym życiowym błędem jaki możemy popełnić to być pewnym jakiejś osoby. pewnym możesz być tylko siebie tak jak tego, że kiedyś umrzesz.

Bardzo dziękuję za miłe słowa to wiele dla mnie znaczy : . teksty abstracion dodał komentarz: Bardzo dziękuję za miłe słowa to wiele dla mnie znaczy :). do wpisu 2 listopada 2016
mam obsesję na punkcie braku Twojej... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

mam obsesję na punkcie braku Twojej obsesji na moim punkcie.

nadal naiwnie na Ciebie czekam. jak... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

nadal naiwnie na Ciebie czekam. jak za czasów dzieciństwa, kiedy czekało się na boże narodzenie. ale ono w końcu nadchodziło.

nie wyobrażam sobie życia bez... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie, ale z Tobą też nie.

miłość to choroba. czasami osiąga... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2016

miłość to choroba. czasami osiąga takie stadium, że tylko śmierć może ją wyleczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV