głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [53] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [53]

 Raz na jakiś czas pojawiają się osoby które odciskają piętno na twym życiu. To tak gra losu magiczna sztuczka jeśli wierzysz w magię  że na drodze spotykamy ludzi zmieniających nasze zachowanie a niekiedy wręcz sposób myślenia i odczuwania. Ich osobowość rozciąga się wokół nas niczym siatka w którą chętnie wpadamy.

jednorazowagra dodano: 26 marca 2021

"Raz na jakiś czas pojawiają się osoby, które odciskają piętno na twym życiu. To tak gra losu, magiczna sztuczka (jeśli wierzysz w magię), że na drodze spotykamy ludzi zmieniających nasze zachowanie, a niekiedy wręcz sposób myślenia i odczuwania. Ich osobowość rozciąga się wokół nas niczym siatka, w którą chętnie wpadamy."

Miałam kiedyś miłość. Była moim księżycem i słońcem moją nocą i dniem światłem i mrokiem. To z jej ust chciałam spijać poranną kawę do końca wszechświata. Miałam kiedyś miłość i myślałam że jeśli choć na chwilę zniknie moje usta uschną od niepocałunków. Myślałam że jeżeli kiedykolwiek ona umrze ja umrę razem z nią. Miałam miłość po którą musiałam się schylać którą na wpół martwą niosłam na swoich plecach. Z braku sił potykałam się i gubiłam swoje części. Miałam kiedyś miłość której musiałam pozwolić umrzeć. I nie umarłam razem z nią. Zrozumiałam że nic nie jest na wieczność bo ludzie mogą tu być na ułamek sekundy kilka dni bądź lat. Nie mam pewności że będą przy mnie na zawsze ale mam pewność że zawsze mogą ode mnie odejść. I ja też mogę odejść.

jednorazowagra dodano: 26 marca 2021

Miałam kiedyś miłość. Była moim księżycem i słońcem, moją nocą i dniem, światłem i mrokiem. To z jej ust chciałam spijać poranną kawę do końca wszechświata. Miałam kiedyś miłość i myślałam, że jeśli choć na chwilę zniknie, moje usta uschną od niepocałunków. Myślałam, że jeżeli kiedykolwiek ona umrze, ja umrę razem z nią. Miałam miłość, po którą musiałam się schylać, którą na wpół martwą niosłam na swoich plecach. Z braku sił potykałam się i gubiłam swoje części. Miałam kiedyś miłość, której musiałam pozwolić umrzeć. I nie umarłam razem z nią. Zrozumiałam, że nic nie jest na wieczność, bo ludzie mogą tu być na ułamek sekundy, kilka dni bądź lat. Nie mam pewności, że będą przy mnie na zawsze, ale mam pewność, że zawsze mogą ode mnie odejść. I ja też mogę odejść.

A czasem wręcz muszę. I na zawsze mam tylko siebie. Moja samomiłość to jedyna miłość która nie umiera. Jedyna miłość która wciąż świeci po zachodzie słońca. Jedyna miłość która zostaje. I zawsze na rozstaju dróg zostanie tylko ona bo to ona jest moją siłą. Bo dzięki niej wiem że sama wybieram komu pozwolę się chwycić za rękę i serce. I że jeśli ten ktoś nie zostanie to świat się nie skończy. Bo dzięki niej wiem że nigdy nie jestem sama bo mam siebie. To najpiękniejsza pewność jakiej mogłam dotknąć najpiękniejsza pewność jakiej mogłam doświadczyć.

jednorazowagra dodano: 26 marca 2021

A czasem wręcz muszę. I na zawsze mam tylko siebie. Moja samomiłość to jedyna miłość, która nie umiera. Jedyna miłość, która wciąż świeci po zachodzie słońca. Jedyna miłość, która zostaje. I zawsze na rozstaju dróg zostanie tylko ona, bo to ona jest moją siłą. Bo dzięki niej wiem, że sama wybieram komu pozwolę się chwycić za rękę i serce. I że jeśli ten ktoś nie zostanie, to świat się nie skończy. Bo dzięki niej wiem, że nigdy nie jestem sama, bo mam siebie. To najpiękniejsza pewność jakiej mogłam dotknąć, najpiękniejsza pewność, jakiej mogłam doświadczyć.

To dzięki Tobie chce wiecej  !

zxcv1331 dodano: 26 marca 2021

To dzięki Tobie chce wiecej ;*!

It takes a lot of me to give up on someone. If I give up on you just know I did everything I could.

jednorazowagra dodano: 26 marca 2021

It takes a lot of me to give up on someone. If I give up on you, just know I did everything I could.

Potrzebuje twojej pomocy ale boje się ze nie będę w stanie jej przyjąć.. lovemeszmato

lovemeszmato dodano: 26 marca 2021

Potrzebuje twojej pomocy ale boje się ze nie będę w stanie jej przyjąć../lovemeszmato

„Bo Cię kocham i już. Bo z Tobą ZAWSZE jest sens. A bez Ciebie go nie ma...!  Bo z Tobą można konie kraść.  Bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia.  Bo lubię kiedy się uśmiechasz.  Bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatą”

lolitkka dodano: 26 marca 2021

„Bo Cię kocham i już. Bo z Tobą ZAWSZE jest sens. A bez Ciebie go nie ma...! Bo z Tobą można konie kraść. Bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia. Bo lubię kiedy się uśmiechasz. Bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatą”

po raz kolejny wracam bo chyba mam to szczęście że są ulice za którymi dalej tęsknię.

ansomia dodano: 25 marca 2021

po raz kolejny wracam, bo chyba mam to szczęście, że są ulice za którymi dalej tęsknię.

niech ten bas jak balsam koi ból przez moment. jutro okłamiemy się ostatni raz i koniec.

ansomia dodano: 25 marca 2021

niech ten bas jak balsam koi ból przez moment. jutro okłamiemy się ostatni raz i koniec.

a ciebie koleżanko to nie chcę znać nawet z widzenia.

ansomia dodano: 25 marca 2021

a ciebie koleżanko, to nie chcę znać nawet z widzenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV