głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [294] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [294]

Czasami najbardziej przełomowym a zarazem przerażającym momentem jest chwila gdy myślisz  no dobra  to co dalej  i okazuje się  że już nie wrócisz do człowieka z przed lat  trzeba stworzyć kogoś nowego i nagle nie wiesz kim masz być.

gamman dodano: 23 października 2024

Czasami najbardziej przełomowym a zarazem przerażającym momentem jest chwila gdy myślisz "no dobra, to co dalej" i okazuje się, że już nie wrócisz do człowieka z przed lat, trzeba stworzyć kogoś nowego i nagle nie wiesz kim masz być.

Złożyłem Ci w ofierze  niczym kwiaty  miesiące mojego życia  resztę muszę mieć dla siebie. Tak  czas znowu cieszyć się dniem  mimo że  listopad za pasem.

gamman dodano: 22 października 2024

Złożyłem Ci w ofierze, niczym kwiaty, miesiące mojego życia, resztę muszę mieć dla siebie. Tak, czas znowu cieszyć się dniem, mimo że, listopad za pasem.

Wszystkie terapię prowadziły do zwykłego  szczerego żegnaj. Wszytkie dni w mroku  zmierzały do dnia  w którym mogę wrócić do domu.

gamman dodano: 22 października 2024

Wszystkie terapię prowadziły do zwykłego, szczerego żegnaj. Wszytkie dni w mroku, zmierzały do dnia, w którym mogę wrócić do domu.

Najgorsze uczucie jest wtedy  kiedy świadomość każe Ci zapomnieć  sugeruje  że czas ruszyć dalej  ale emocje nie potrafią odpuścić. Mijają lata a Ty wciąż zastanawiasz się co by było gdyby  dlaczego życie nie może wyglądać inaczej oraz dlaczego ludzie nie chcą dać Ci drugiej szansy  kiedy Ty jesteś w stanie dac komuś i dziesięć.   tonatyle

tonatyle dodano: 21 października 2024

Najgorsze uczucie jest wtedy, kiedy świadomość każe Ci zapomnieć, sugeruje, że czas ruszyć dalej, ale emocje nie potrafią odpuścić. Mijają lata a Ty wciąż zastanawiasz się co by było gdyby, dlaczego życie nie może wyglądać inaczej oraz dlaczego ludzie nie chcą dać Ci drugiej szansy, kiedy Ty jesteś w stanie dac komuś i dziesięć. / tonatyle

I am currently at the stage in my life where I accept the scar on my heart if only it covers the hole made by pain.   tonatyle

tonatyle dodano: 21 października 2024

I am currently at the stage in my life where I accept the scar on my heart if only it covers the hole made by pain. / tonatyle

Dziś wiem  że nie było żadnego fatum  nie rządzi nami żadne przeznaczenie  że to nie Bóg mnie nienawidzi  że to nie przez zbyt wielkie szczęście  które nie mogło trwać. Nasze szczęście. To było po prostu a dziś jest kolejny normalny dzień pełen tragedii i szczęść  smutku i euforii  tęsknoty i zapomnienia.

gamman dodano: 21 października 2024

Dziś wiem, że nie było żadnego fatum, nie rządzi nami żadne przeznaczenie, że to nie Bóg mnie nienawidzi, że to nie przez zbyt wielkie szczęście, które nie mogło trwać. Nasze szczęście. To było po prostu a dziś jest kolejny normalny dzień pełen tragedii i szczęść, smutku i euforii, tęsknoty i zapomnienia.

Niedojrzały człowiek  zawsze ma rację   tylko nie ma relacji.

gamman dodano: 21 października 2024

Niedojrzały człowiek "zawsze ma rację", tylko nie ma relacji.

Mija rok odkąd los zabrał cię nieodwołalnie  nie miałem szansy na pożegnanie  ani na oststnie  kocham   nie mogłem Cię odzyskać jak po kłutni czy rozstaniu  nie mogę Cię znaleść za żadnym zakrętem  ciągle tylko krążysz we mnie tęsknotą i bólem. Przyzwyczaiłem się do tego jak do obrączki  do tej której nigdy nie wybraliśmy. A jednak czuję ją na sercu  nie pozwala mi spojrzeć na żadną kobietę tak jak patrzyłem na Ciebie. Myślałem  że dziś znów upiję się aby jakoś wytrzymać wspomnienia  na które sobie pozwolę  ale dziś będę pił aby się nimi rozkoszować  płakał i żegnał się z przeszłością. Słyszę twoje  wystarczy misiu .

gamman dodano: 21 października 2024

Mija rok odkąd los zabrał cię nieodwołalnie, nie miałem szansy na pożegnanie, ani na oststnie "kocham", nie mogłem Cię odzyskać jak po kłutni czy rozstaniu, nie mogę Cię znaleść za żadnym zakrętem, ciągle tylko krążysz we mnie tęsknotą i bólem. Przyzwyczaiłem się do tego jak do obrączki, do tej której nigdy nie wybraliśmy. A jednak czuję ją na sercu, nie pozwala mi spojrzeć na żadną kobietę tak jak patrzyłem na Ciebie. Myślałem, że dziś znów upiję się aby jakoś wytrzymać wspomnienia, na które sobie pozwolę, ale dziś będę pił aby się nimi rozkoszować, płakał i żegnał się z przeszłością. Słyszę twoje "wystarczy misiu".

Kiedy ptak żyje  zjada mrówki. Kiedy ptak umiera  mrówki zjadają ptaka. Z jednego drzewa można zrobić milion zapałek  ale jedna zapałka może spalić milion drzew. Okoliczności mogą się zmienić w jednej chwili. Nie poniżaj  nie krzywdź nikogo w życiu. Możesz czuć się potężny dzisiaj  ale czas jest potężniejszy od Ciebie.

i_needyou dodano: 20 października 2024

Kiedy ptak żyje, zjada mrówki. Kiedy ptak umiera, mrówki zjadają ptaka. Z jednego drzewa można zrobić milion zapałek, ale jedna zapałka może spalić milion drzew. Okoliczności mogą się zmienić w jednej chwili. Nie poniżaj, nie krzywdź nikogo w życiu. Możesz czuć się potężny dzisiaj, ale czas jest potężniejszy od Ciebie.

Miałem takie postanowienie  że jeśli zakończy się ostatecznie ten burzliwy związek  zakończę moją przygodę z wrażliwością  emocjami i uczuciami oraz z pisaniem tutaj. Nie chcę więcej tyle czuć i robić krzywdy. Jestem wrakiem człowieka ale gorzej  że ona również. Żegnam.

darko dodano: 17 października 2024

Miałem takie postanowienie, że jeśli zakończy się ostatecznie ten burzliwy związek, zakończę moją przygodę z wrażliwością, emocjami i uczuciami oraz z pisaniem tutaj. Nie chcę więcej tyle czuć i robić krzywdy. Jestem wrakiem człowieka ale gorzej, że ona również. Żegnam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć