głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
znogamiwchmurach Nic nie jes tak intymne jak spanie obok drugiej osoby pomyślała nawet seks. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby w odległości pa

znogamiwchmurach

znogamiwchmurach.moblo.pl
Nic nie jes tak intymne jak spanie obok drugiej osoby pomyślała nawet seks. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby w odległości paru
 Nic nie jes tak intymne jak spanie... teksty

znogamiwchmurach dodano: 24 lipca 2014

"Nic nie jes tak intymne jak spanie obok drugiej osoby - pomyślała - nawet seks. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby w odległości paru cetymetrów to akt absolutnej ufności".

 Nauczyłaś mnie co to znaczy się... teksty

znogamiwchmurach dodano: 24 lipca 2014

"Nauczyłaś mnie co to znaczy się uśmiechać. Żyć z sercem, które czuło życie. Z każdym kilometrem wnikałaś w skałę, którą się stałem i rozbijałaś rysy i głazy mojej duszy. Jako pierwsza poskładałaś mnie z kawałeczków. W sprawach miłości nauczyłaś mnie raczkować, potem chodzić, biegać, a następnie gdzieś tam na plaży, pod księżcem, w czasie biegu w kierunku wiatru, gdy biliśmy kolejny rekord na kilometr, obrócilaś się w moją stronę, rozcięłaś więży, które pętały moje skrzdła i nauczyłaś mnie latać"

 Nie boję się wilka   tabletek... teksty

znogamiwchmurach dodano: 7 lipca 2014

"Nie boję się wilka, tabletek, śmierci, czterdziestu rodzajów pustej ciemności. Boję się przywyknąć".

 I niczego nie pragnęła bardziej... teksty

znogamiwchmurach dodano: 7 lipca 2014

"I niczego nie pragnęła bardziej niż go prztulić. Miała pewne oczekiwania przemieszane z wieloma innymi emocjami - podnieceniem, rezygnacją, wahaniem, oszołomieniem, strachem - które w niej nabrzmiewały, po czym więdły. W jednej chwili czuje się optymizm, by już w następnej poddać się przekonaniu, że wszystko rozsypie się w gruzy".

Masz  ...  trochę spuchnięte oczy... teksty

znogamiwchmurach dodano: 7 lipca 2014

Masz (...) trochę spuchnięte oczy, nie jakbyś płakała przed chwilą, ale tak, jakbyś płakała po trochu, codziennie (…)"

 I gdy tak myślę  to tak... teksty

znogamiwchmurach dodano: 7 lipca 2014

"I gdy tak myślę, to tak rozpaczliwie tęsknię za Tobą, że chce mi się płakać. I nie jestem pewien, czy z tego smutku, że tak tęsknię, czy z tej radości, że mogę tęsknić."

 Przez swój upór skażesz nas oboje... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"Przez swój upór skażesz nas oboje na samotność do końca życia. Na myślenie o tym co straciliśmy, co moglibyśmy mieć. Uważasz, że w ten sposób odniesiesz jakieś zwycięstwo? Na czym ma ono polegać? Dadzą nam w Niebie medal za samoudrękę, wyrzeczenia? Przyznaję może nie zawszebędzie to łatwe. Nic nie jest idealne. Dlaczego jednak nie możemy wziąć od życia tego, co się nam należy, czego pragniemy. Odcierpiałeś już swoje, jakie jeszcze nieszczęścia chcesz ściągnąć na siebie i na mnie?"

 Wydaje mi się  że jesteśmy... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"Wydaje mi się, że jesteśmy nierozłączni... Że to po prostu już się stało i że tak będzie zawsze. Że jeśli nawet zostanę zapisem w Twojej pamięci, jakąś datą, jakimś wspomnieniem, to i tak będzie to powrót do czegoś, co się tak naprawdę nie odłączyło. Po prostu się przesunęło na koniec kolejki osób istotnych"

 NIGDY to bardzo długo . teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"NIGDY to bardzo długo".

 Pamiętam jak położył głowę na... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"Pamiętam jak położył głowę na moich kolanach i powiedział, że jestem jego równowagą. Że jak kładzie się przy mnie, to cały ten zwariowany świat odzyskuje ład i porządek. Że jestem jego powietrzem i beze mnie by się udusił lub co najmniej zwariował. Jak widać, można żyć bez powietrza..."

 Oddychaliśmy jednym powietrzem  a... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"Oddychaliśmy jednym powietrzem, a dziś nie możemy ze sobą rozmawiać nawet o pogodzie."

 Świat łamie każdego i potem... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie dają się złamać, świat zabija"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV