głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
znogamiwchmurach Żad­na noc nie może być aż tak czar­na żeby nig­dzie nie można było od­szu­kać choć jed­nej gwiaz­dy. Pus­ty­nia też nie może być aż tak bez­nadziej­na żeby ni

znogamiwchmurach

znogamiwchmurach.moblo.pl
Żad­na noc nie może być aż tak czar­na żeby nig­dzie nie można było od­szu­kać choć jed­nej gwiaz­dy. Pus­ty­nia też nie może być aż tak bez­nadziej­na żeby nie moż
 Żad­na noc nie może być aż tak... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"Żad­na noc nie może być aż tak czar­na, żeby nig­dzie nie można było od­szu­kać choć jed­nej gwiaz­dy. Pus­ty­nia też nie może być aż tak bez­nadziej­na, żeby nie można było od­kryć oazy. Pogódź się z życiem, ta­kim ja­kie ono jest. Zaw­sze gdzieś cze­ka ja­kaś mała ra­dość. Is­tnieją kwiaty, które kwitną na­wet w zimie. " Phil Bosman

 Widzisz tą gwiazdkę  tam na... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"Widzisz tą gwiazdkę, tam na niebie? Chciałbym móc powiedzieć Ci jak się nazywa, ale niestety nie potrafię. Nie znam się na astronomii, ale gdybym tylko mógł, nazwałbym ją Twoim imieniem, bo bardzo mi Ciebie przypomina. Widzisz to niebo? Jakie jest? Jest ciemne, pochmurne i nudne. Ale jest na nim ta jedna, jedyna gwiazdka. Bo widzisz, to niebo jest jak moje życie... Szare i bez sensu, ale ta jedna gwiazdka na nim, jest jak promyczek nadziei. Dzięki tej jednej gwiazdce to niebo zamiast być szarym i nudnym, nabiera sensu i kolorów. I nie musi być na nim milion gwiazd, wystarczy że jest ta jedna, jedyna, najjaśniejsza".

 Naucz mnie  jak żyć tam  gdzie... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"Naucz mnie, jak żyć tam, gdzie Ciebie nie ma. Naucz mnie jak zapamiętywać każdą Twoją czułość, by pączkowała wtedy, gdy jesteś daleko. Naucz mnie, jak nie budzić się z krzykiem, gdy jesteś nie dla mnie"

 Uświadomił sobie  że nie kochał... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"Uświadomił sobie, że nie kochał jej jeszcze nigdy tak bardzo, jak właśnie w tej chwili: kiedy patrzył, jak odchodzi"

 Chodź i bądź moim problemem.... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"Chodź i bądź moim problemem. Wcale nie będę przed Tobą uciekać ani próbować Cię rozwiązywać. Byłbyś najsłodszym zakłopotaniem moich myśli".

 mała  ty się rozpadasz  jak... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

"mała ty się rozpadasz jak przemoknięte książki chciałem cię wczoraj chwycić w ramiona rozleciałaś mi się pod palcami kochanie ty się poskładaj już i tak jest ciebie za mało"

   Nie ważyło wiele  tylko że to... teksty

znogamiwchmurach dodano: 5 lipca 2014

" Nie ważyło wiele, tylko że to, co ważne, nie waży wiele, zupełnie jak to co nieważne - dlatego tak łatwo pomylić jedno z drugim, poplątać i się zgubić".

 Myślę  że najtrudniej jest... teksty

znogamiwchmurach dodano: 2 lipca 2014

"Myślę, że najtrudniej jest mówić o najważniejszych rzeczach. Wstydzimy się ich, gdyż słowa umniejszają je. Sprawiają, że to, co w naszej głowie wydawało się wielkie i wspaniałe, po wypowiedzeniu staje się okrutnie zwyczajne."

“Był miłością mojego życia.... teksty

znogamiwchmurach dodano: 29 czerwca 2014

“Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością, która się zdarza tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki.” — Zygmunt Miłoszewski “Bezcenny”

 Czasem obracam się i czuję w... teksty

znogamiwchmurach dodano: 28 czerwca 2014

"Czasem obracam się i czuję w powietrzu twój zapach i nie mogę, kurwa, nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za tobą".

 Ludzie siedzą latem do późnego... teksty

znogamiwchmurach dodano: 28 czerwca 2014

"Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głębi serca, że nic ich lepszego w życiu nie spotka".

 I spotykasz jakiegoś Jego... teksty

znogamiwchmurach dodano: 28 czerwca 2014

"I spotykasz jakiegoś Jego, gromadzisz te przypadkowe pocałunki, uczysz się na pamięć kształtu jego głowy, żeby - kiedy odejdzie - umieć uformować poduszkę".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV