głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej dlaczego on taki musi być? dlaczego między nami ciągle jest ona? dlaczego gdy nie wyszło nam wyjście na fajkę zamiast być ze mną pobiegł do niej? dlaczego w jed

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
dlaczego on taki musi być? dlaczego między nami ciągle jest ona? dlaczego gdy nie wyszło nam wyjście na fajkę zamiast być ze mną pobiegł do niej? dlaczego w jednej c
dlaczego on taki musi być? dlaczego... teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

dlaczego on taki musi być? dlaczego między nami ciągle jest ona? dlaczego, gdy nie wyszło nam wyjście na fajkę, zamiast być ze mną pobiegł do niej? dlaczego w jednej chwili jest tak cudownie czuły, a w drugiej zachowuje się jak sukinsyn? dlaczego nie może być normalny, bez tego całego udawania cwaniaka? żeby chociaż przez jeden dzień poczuł to co czuję ja codziennie, być może zrozumiałby jak bardzo rani mnie swoim zachowaniem.

i chociaż nie mogę mieć pewności... teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

i chociaż nie mogę mieć pewności, że jestem jedyną dziewczyną w jego życiu, to wiem, że mimo wszystko pragnie mnie. właśnie mnie. dziewczynę z wieloma kompleksami, dziewczynę, która ciągle coś skrywa, wyprowadzając go tym z równowagi. to jest tak bardzo nie realne, a jednak ma swoje miejsce w moim życiu. ja mam takie miejsce w jego życiu. i mimo tego wszystkiego każdy dzień zaczyna się i kończy tak samo - płaczem. boję się. na prawdę boję się, że za chwile się obudzę i to wszystko zniknie. że tak nagle on odejdzie, stwierdzając, że ma mnie dosyć. a ja znów zostanę ze złamanym sercem.

myślę  że po prostu się tego... teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

myślę, że po prostu się tego boisz. boisz się, że on także okaże się dupkiem, któremu tylko jedno w głowie. całkowicie się w nim zatracisz, wierząc w każde jego wypowiedziane słowo, a on pewnego dnia po prostu odejdzie każąc ci o wszystkim zapomnieć. ale przecież nie wszyscy są tacy sami. być może tym razem on będzie tym jednym, jedynym wspaniałym, kochającym, wiernym mężczyzną, który pokocha cię z każdą wadą. pragniesz tego, prawda? ale możesz być pewna, że nie będzie ci dane tego przeżyć. bo się boisz. boisz się kochać.

muszę się na jakiś czas wycofać.... teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

muszę się na jakiś czas wycofać. pozwolić sobie odpocząć, żeby wszystko toczyło się swoim torem, ale tym razem beze mnie. posiedzę z boku i w bezpiecznej odległości będę się temu przyglądać. najnormalniej się pogubiłam. w swoich myślach, uczuciach, w tym co widzę i co wiem. pogubiłam się w samej sobie. nie jestem pewna czy wiem jeszcze kim tak na prawdę jestem. dlatego posiedzę tutaj kilka dni, sama, starając się na nowo poskładać w całość.

nie mogę być go pewna. jest  mogę... teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

nie mogę być go pewna. jest, mogę się w każdej chwili do niego przytulić, zamknąć oczy i przez tą chwilę poczuć jakbyśmy byli całkiem sami. ale tylko to. nic więcej nie mogę zrobić. za chwilę odejdzie i zostawi mnie samą jak gdyby nigdy nic. bo się boję. bo nie potrafię poczuć czegoś mocniejszego. bo na niego nie zasługuję.

to dopiero poczatek a ja już nie mam... teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

to dopiero poczatek a ja już nie mam na to wszystko siły.

to teraz tak się bawimy? ok  już... teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

to teraz tak się bawimy? ok, już jeden to próbował.

 pragnę cię  kocie  teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

"pragnę cię, kocie"

kurwa i idzie jesień   Idzie do nas... teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

kurwa i idzie jesień Idzie do nas by nas złapać za ręce Każdy na coś czeka, ja częściej tęsknie, I wiem, że to bezsens, ze biegnę po szczęście.

I wszystko do nas wraca choćby z... teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

I wszystko do nas wraca choćby z obcych rąk, Wiesz, jeszcze nie raz pogubimy się tu razem, A te dreszcze na ciele same będą mówić prawdę, Kochanie, wiem co znaczy przemijanie Nie możemy już się poddać, razem damy radę zawsze.

nie zachowuj się tak  proszę teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

nie zachowuj się tak, proszę

z niecierpliwością czekam na... teksty

zmadrzeej dodano: 3 listopada 2013

z niecierpliwością czekam na sylwestra. nie mówię tu o najebaniu się czy spędzeniu cudownego czasu z tymi świrami, lecz o swego rodzaju możliwości zaczęcia wszystkiego od nowa. ten rok nie był jednym z szczęśliwszych. wydarzyło się stanowczo zbyt dużo, odeszło za dużo.. przyjaciół? kiedyś byłam w stanie ich tak nazwać, a dzisiaj sama nie wiem kim dla siebie byliśmy. ale wiem, że mieliśmy tu być teraz razem, wspólnie cieszyć się i z niecierpliwością wyczekiwać 31 grudnia. rok temu obiecywałam sobie, że nie popełnię tych samych błędów, a zrobiłam jeszcze gorsze. żałuję tego roku, żałuję każdego zmarnowanego dnia, żałuję z jaką łatwością zaufałam nieodpowiednim osobom, następny rok będzie lepszy, przynajmniej mam taką nadzieję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV