głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej W środku krzyczę z zewnątrz panuję nad wszystkim. Dziś jesteś nikim a byłeś dla mnie wszystkim. 	 levelhard Próbowałam starałam się Go pokochać ale nie potrafię

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
W środku krzyczę z zewnątrz panuję nad wszystkim. Dziś jesteś nikim a byłeś dla mnie wszystkim. levelhard
W środku krzyczę  z zewnątrz... teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

W środku krzyczę, z zewnątrz panuję nad wszystkim. Dziś jesteś nikim, a byłeś dla mnie wszystkim./ levelhard

Próbowałam  starałam się Go... teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

Próbowałam, starałam się Go pokochać, ale nie potrafię. Układam sobie życie z mężczyzną, którego nie kocham, i nie wiem, co z tym zrobić. ja pierdole.

Może nie umiem być już ani trochę... teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

Może nie umiem być już ani trochę lepsza.. lecz, jeśli to nie jest miłość, to chyba Bóg jest ślepy. Przecież jest między Nami tyle fajnych rzeczy, kurwa, co sie z nimi stało? - Nie wiem. Kiedy.. ? / Pezet

boję się. a co jeśli nie dam rady? teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

boję się. a co jeśli nie dam rady?

siedziała wtulona w niego na... teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

siedziała wtulona w niego na kanapie. "Kocham Cię, wiesz?" powiedział. uśmiechnęła się tylko. "bardzo. bardzo. bardzo" dodał. odwróciła się i spojrzała w jego zielone tęczówki. "ja Ciebie też.." szepnęła niepewnie całując Go w policzek i wtulając się w Niego jeszcze bardziej. czuła że Jego serce bije tylko dla niej.

eszcze niedawno nie potrafiliśmy... teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

eszcze niedawno nie potrafiliśmy przejść obok siebie obojętnie, bez słowa, dotyku. nie dopuszczaliśmy dnia bez rozmowy, spotkania. dzieliliśmy radość i smutek. wspólnie się poznawaliśmy. a dziś, mijamy się obojętnie, udając, że się nie widzimy.

wiem. przepraszam. ale proszę zrozum... teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

wiem. przepraszam. ale proszę zrozum, potrzebuję czasu. tak bardzo staram się wszystko ułożyć, zacząć od nowa. daj mi szansę, a obiecuję, ze wszystko rzucę, gdy tylko się pozbieram.

mija czas  mijam ja  życie mija w... teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

mija czas, mijam ja, życie mija w kilka chwil. widzę Twoją twarz w obrazach naszej przeszłości. Twoje oczy, gdy mówiłem szczerze o miłości .Twoje oczy, gdy układaliśmy wspólnie plany, te w których nie było nienawiści i zdrady / Diox

dobra  ogarnij się. nie możesz... teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

dobra, ogarnij się. nie możesz znowu tego spieprzyć.

co mnie to obchodzi? wypierdalaj ode... teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

co mnie to obchodzi? wypierdalaj ode mnie i rób co chcesz. jebią mnie twoje cudowne plany na przyszlosc. mam swoje życie, w którym już nie ma ciebie i nie będzie, więc kochanie odpuść sobie. idź do tej szmaty i lepiej jej pilnuj, aby przypadkowo nie dostała w ryj. aaa, i jeszcze jedno, nigdy już nie waż się do mnie odezwac. sam tego chciałeś.

kiedy siedziałeś obok mnie  swoim... teksty

zmadrzeej dodano: 1 listopada 2013

kiedy siedziałeś obok mnie, swoim kolanem trącałam Twoje, a nasze dłonie były splecione - czułam, że mam przy sobie cały mój świat

. opowiem Ci  jak puste były te... teksty

zmadrzeej dodano: 31 października 2013

. opowiem Ci, jak puste były te wieczory, kiedy z utęsknieniem czekałam na wiadomość od Ciebie. opowiem Ci jak cholernie zazdrosna byłam.opowiem Ci o tym, jak powoli zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w silną miłość. opowiem Ci jak działa na mnie Twój dotyk i magnetycznie spojrzenie. opowiem Ci ile znieść musiałam, żebyśmy byli razem. opowiem Ci ile łez wypłakałam przejmując się tym. opowiem Ci wszystko kochanie, więc teraz proszę.. posłuchaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV