głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej złamałam się ja już tak nie chce zrezygnowałam po chuj cokolwiek skoro zawsze zawsze kończy się tak samo. To za dużo wystarczy. Jezu nie daję rady nie mam siły

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
złamałam się ja już tak nie chce zrezygnowałam po chuj cokolwiek skoro zawsze zawsze kończy się tak samo. To za dużo wystarczy.
złamałam się  ja już tak nie chce... teksty

zmadrzeej dodano: 31 marca 2014

złamałam się, ja już tak nie chce, zrezygnowałam, po chuj cokolwiek, skoro zawsze, zawsze kończy się tak samo. To za dużo, wystarczy.

Jezu  nie daję rady  nie mam siły... teksty

zmadrzeej dodano: 31 marca 2014

Jezu, nie daję rady, nie mam siły, czasami myślę, że jestem bipolarna, a może po prostu pojebana, ale nie mam siły, na nic, chce umierać, pić wino i płakać, leżeć na podłodze i zakopać się przed światem w koc, a jest tyle rzeczy do zrobienia, muszę wyjść, na uczelnię, do banku i załatwić nam nowe mieszkanie i w lodówce nic już nie ma, a Ty tak często i długo milczysz ostatnio i zaczynam myśleć, że między nami też już niczego nie ma i nie oszukuję się, jest naprawdę źle, nigdy nie było między nami tak źle, a ja, ja nie mam siły, żeby walczyć, żeby cokolwiek naprawiać, żeby starać się bardziej, ale wyjdziemy z tego, tylko pamiętaj, obiecałeś, "na dobre i na złe", to jest moje złe, najgorsze i wybacz, musisz zostać.

Nienawidzę Cię nie za to  że mnie... teksty

zmadrzeej dodano: 31 marca 2014

Nienawidzę Cię nie za to, że mnie zdradzałeś, nie za to, że czasem traktowałeś mnie jak szmatę i nie za to, że inne panienki zawsze liczyły się bardziej ode mnie, nienawidzę Cię za to, że mówisz, że mnie kochasz, nawet nie mając pojęcia o znaczeniu tego słowa, mówisz, że kochasz, a nawet przez myśl Ci nie przeszło, że gdybyś mnie stracił - nie dał byś rady.

Cz.2 Nie dawaj komuś nadziei  skoro... teksty

zmadrzeej dodano: 31 marca 2014

Cz.2 Nie dawaj komuś nadziei, skoro tak łatwo możesz ją złamać. Nie mów, że będziesz zawsze, jeśli odejdziesz, bo coś się pomiędzy nami zepsuło. Nie obiecuj, że nie odpuścisz, skoro jesteś zbyt tchórzliwy i słaby, by walczyć o naszą miłość. Nie proś o drugą szansę, bo Ty mi jej zwyczajnie nie dałeś. Odejdź, jeśli to ma Cię uszczęśliwić. Wyjdź i kurwa nigdy więcej nie wracaj, bo tak ma być dla nas najlepiej. Pierdolnij tym wszystkim i idź./levelhard

Cz.1 Nie obiecuj  jeśli nie jesteś... teksty

zmadrzeej dodano: 31 marca 2014

Cz.1 Nie obiecuj, jeśli nie jesteś w stanie dotrzymać jakiekolwiek przysięgi. Nie mów "Kocham Cię", gdy Twoje serce nie roni żadnych uczuć do mnie. Nie sprawiaj wrażenia, że zależy Ci na mnie, skoro to tylko złudzenie. Nie proś o moją obecność, skoro nie jest Ci w ogóle potrzebna. Nie pocieszaj mnie, jeśli nie zależy Ci na moim szczęściu. Nie proś mnie o szczerość, skoro sam nie jesteś całkowicie szczery. Nie martw się o mnie, jeśli zupełnie Cię to nie obchodzi. Nie bądź zazdrosny, skoro jestem dla Ciebie tylko zwykłą odskocznią od rzeczywistości. Nie całuj mnie w czoło z troski o mnie, jeśli w ogóle się mną nie przejmujesz. Nie mów, bym nie płakała, skoro jesteś pierdolonym powodem mych łez. Nie oczekuj ode mnie skruchy, skoro Ty jej w ogóle nie masz. Nie próbuj wzbudzić we mnie współczucia, bo niestety już go we mnie zabrakło. Nie mów, że jestem zimną i bezuczuciową suką, skoro sam do tego doprowadziłeś. Nie tęsknij za mną, bo to Ty odsunąłeś mnie na bok.

nie mogłaś uwierzyć ze cię... teksty

zmadrzeej dodano: 30 marca 2014

nie mogłaś uwierzyć ze cię zdradza ze ma inna przecież miałaś plany chciałaś spędzić z nim przyszłość smutek i złość znasz dobrze te stany, kiedy te jego tłumaczenia ciągle z prawda się mijały kolejne dni mijały było coraz gorzej wiem ze trudniej zapamiętać kogoś niż o kimś zapomnieć

do góry głowa będziesz cierpieć... teksty

zmadrzeej dodano: 30 marca 2014

do góry głowa będziesz cierpieć dla frajera, który nie ma sumienia jak szmata tobą poniewiera zapewniał ze kocha i mówił ze się stara teraz ty mu powiedz jedno krótkie spierdalaj, chociaż mówił ze jesteś najważniejsza dla niego to poleciał na inna, która miała większy dekolt

Wiesz  jak się teraz czuję? Jak... teksty

zmadrzeej dodano: 29 marca 2014

Wiesz, jak się teraz czuję? Jak oszukana i naiwna idiotka. Czuję się tak, ponieważ mam wrażenie, że po raz kolejny byłam zabawką w ludzkich dłoniach. Ktoś mnie zranił i dobrze wiesz, że to Twoja zasługa. Nie spodziewałam się nawet tego po Tobie. Uważałam, że jesteś zupełnie innym człowiekiem, ale Ty zaś się okazałeś takim samym egoistyczny dupkiem, jak cała reszta. Więc wyjaśnij mi co z tego wszystkiego masz? Jaką satysfakcję czerpiesz z mojego bólu? Bawią Cię te łzy, które spływają po moich policzkach, bawi Cię ból serca, na który nie jestem w stanie wytrzymać bez lekarstw? Nie pomyślałeś, że możesz doprowadzić mój organizm do takiego stanu, gdzie zniszczysz to wszystko co było emocjonalnie poukładane? Jasne, że nie. Po co myśleć, po co się kimś przejmować. Ty się teraz bawisz, zatapiasz swoje smutki w alkoholu, a ja cierpię przez Ciebie. Zdycham wręcz z bólu przez to zaufanie, którym Cię obdarzyłam.

najwyzszy czas juz chyba sie pozegnac... teksty

zmadrzeej dodano: 29 marca 2014

najwyzszy czas juz chyba sie pozegnac i zostawic to wszystko za soba lecz pamietaj ze ja pamietaj ze to przez cieie nie ma cie obok mnie .

zawiodłes zaufanie znikasz z mego... teksty

zmadrzeej dodano: 29 marca 2014

zawiodłes zaufanie znikasz z mego zyciaa szybko.

nie zasługujesz na mnie   bo... teksty

zmadrzeej dodano: 29 marca 2014

nie zasługujesz na mnie , bo zawiodłeś zaufanie , chuj ci w dupe za kurewskie zachowanie .

jedna chwila może zmienić wszystko... teksty

zmadrzeej dodano: 29 marca 2014

jedna chwila może zmienić wszystko i zostawić Cię z milionem myśli, których nie potrafisz zrozumieć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV