głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to. To jest Twoja szansa żeby wszystko n

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to. To jest Twoja szansa żeby wszystko naprawić.
Ta dziewczyna jest Twoim cudem i... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś, to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to. To jest Twoja szansa żeby wszystko naprawić.

Zastanów się czy warto mieć... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

Zastanów się czy warto mieć zamknięte oczy na to, co może uczynić Cię szczęśliwą już do końca.

Tej miłości się nie wstydzę  mimo... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

Tej miłości się nie wstydzę, mimo, że jest toksyczna bo zabija precyzyjnie każdego dnia i zabrudzona twoimi żałosnymi kłamstwami. Przed głupotą i błędami życiowymi nie ucieknę. Nie ucieknę przed sercem i sumieniem.

Rób wszystko  by zapełnić moje... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

Rób wszystko, by zapełnić moje serce do maksimum. Widzisz jak mi zależy. Zrób wszystko, bym Cię pokochała. Wszystko na co Cię stać, bym zaczęła żyć, oddychać Tobą, a odcięła się od obrazów przeszłości.

. wiem  że nie powinnam wchodzić po... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

. wiem, że nie powinnam wchodzić po raz kolejny do tej rzeki. powinnam posłuchać się innych i nie dać się bo to przecież minie ale ja nie chcę. nie mogę stać patrząc jak szczęście oddala się ode mnie i choć jestem świadoma, że to nie ma najmniejszego sensu chcę z nim być, chcę czekać jak idiotka na sms od niego, chcę słyszeć jak bardzo mnie kocha i jestem dla niego najważniejsza. może to nie miłość ale proszę, niech trwa dalej.

nigdy nie przestaniesz być dla mnie... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

nigdy nie przestaniesz być dla mnie ważny. I zagryzam wargi z bólu nie pozwalając na to, by jakakolwiek łza przedostała się przez moje oczy i próbuje wyrzucić Cię z mojego życia a tak naprawdę to nic nie daje. Wszystko się pierdoli, nic mi nie wychodzi i żadne ramiona nie są takie same jak Twoje.

Czuję się pusta. Pusta od środka i... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

Czuję się pusta. Pusta od środka i nic nie mogę z tym zrobić, choć tak bardzo bym chciała. Próbuję być na Ciebie zła, ale przecież sama się w to wpakowałam wiedząc doskonale jaka jest sytuacja. Ja po prostu przyzwyczaiłam się już do Twoich ramion, Twojego głosu, Twoich dłoni i tego Twojego poczucia humoru. Uwielbiam patrzeć jak przytakujesz sobie coś w ciszy zabawnie kręcąc głową, uwielbiam jak jeździsz dłonią po moim kolanie i jak patrzysz mi w oczy. Uwielbiam Ciebie całego, wiesz? I tak bardzo boję się, że Cię stracę. Przecież tak strasznie się od siebie oddalamy, to nie jest to co było na początku prawda? / agathe96

Nie zniosę kolejnego ciosu. teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

Nie zniosę kolejnego ciosu.

Nie chcę już nikogo tracić  bo to... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

Nie chcę już nikogo tracić, bo to za bardzo boli.

Chciałabym abyś już do końca... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

Chciałabym abyś już do końca moich dni był przy mnie. Jesteś jedynym człowiekiem, który potrafi sprawić abym czuła się tak bezpiecznie i tak wspaniale. Jesteś jedyną osobą, która tak długo patrzy w moje oczy choć nigdy nie zauważyłam w nich czegoś niezwykłego. Jesteś jedyną osobą, która bierze mnie na kolana i przytula w taki sposób. Jesteś jedyną osobą, przy której moje serce wariuje i za cholerę nie chce się uspokoić. Chcę tak do końca. Chcę czuć Twój oddech na ustach, psuć Ci fryzurę, czuć Twoją dłoń na mojej nodze, czuć Twój zapach. Mimo wydarzeń, które sprawiają że na mojej buzi jest smutek - chcę Ciebie.

obiecałam  '' mimo wszystko na dobre... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

obiecałam; '' mimo wszystko na dobre i na złe''

Nadzieja jest moją matką  wciąż... teksty

zmadrzeej dodano: 2 kwietnia 2014

Nadzieja jest moją matką, wciąż oszukuje się że będzie dobrze, będzie lepiej. Wiem, że to się tak łatwo nie poukłada, ale kto jak nie ja da radę?!/makeawiiish

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV