głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Nauczmy się doceniać przyjaciół bo życie nie kręci się wyłącznie na miłości. Bo gdy ten jedyny odejdzie to z kim potem będziesz wylewał smutki do butelki Finlan

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Nauczmy się doceniać przyjaciół bo życie nie kręci się wyłącznie na miłości. Bo gdy ten jedyny odejdzie to z kim potem będziesz wylewał smutki do butelki Finlan
Nauczmy się doceniać przyjaciół... teksty

zmadrzeej dodano: 11 sierpnia 2010

Nauczmy się doceniać przyjaciół, bo życie nie kręci się wyłącznie na miłości. Bo gdy ten "jedyny" odejdzie, to z kim potem będziesz wylewał smutki do butelki Finlandii o 5 nad ranem?

Kiedy mam problem mam muzykę pokój... teksty

zmadrzeej dodano: 11 sierpnia 2010

Kiedy mam problem mam muzykę,pokój ,komórę,w sercu mam miłość,w kieszeni pustkę a w głowie burdel.Czasami mam ochotę iść, nie patrzeć za siebie, nie wracać,nie czuć nic i nic nie wiedzieć..lubię gdy odwracasz się udając, że szukasz kogoś w tłumie a patrzysz na mnie.

mam abstrakcje w głowie i sny o... teksty

zmadrzeej dodano: 11 sierpnia 2010

mam abstrakcje w głowie i sny o spacerze z Tobą po ulicach miasta.

Każda pora roku jest dobra na... teksty

zmadrzeej dodano: 11 sierpnia 2010

Każda pora roku jest dobra na zmianę . Oczyść szafę, zmień pracę, zmień wygląd, ale nie rozstawaj się ! Może jest to trudny związek, ale ile razy można zaczynać od nowa?

Dziekuje    teksty zmadrzeej dodał komentarz: Dziekuje ;* do wpisu 11 sierpnia 2010
Wierność ? silne swędzenie z... teksty

zmadrzeej dodano: 11 sierpnia 2010

Wierność ? silne swędzenie z zakazem podrapania się .

Spotkanie dwóch osobowości... teksty

zmadrzeej dodano: 11 sierpnia 2010

Spotkanie dwóch osobowości przypomina kontakt dwóch substancji chemicznych: jeżeli nastąpi jakakolwiek reakcja, obie ulegają zmianie.

Fajnie było Cię kochać   wybacz... teksty

zmadrzeej dodano: 11 sierpnia 2010

Fajnie było Cię kochać , wybacz ale dziś przestanęw końcu też mam prawo do szczęścia.Jutro obudzę się i będę się cieszyć życiem bez Ciebie.

Mam takie momenty kiedy otwieram... teksty

zmadrzeej dodano: 11 sierpnia 2010

Mam takie momenty kiedy otwieram okienko z Twoim imieniem,piszę długą notę po czym kasuję wszystko literka po literce..Bo co Ciebie obchodzi,że tak cierpię,że to boli skoro Ty nigdy i tak nic do mnie nie czułeś .

A wieczorami lubiły przesiadywać na... teksty

zmadrzeej dodano: 11 sierpnia 2010

A wieczorami lubiły przesiadywać na molo wpatrywać się w słońce kąpiące się w jeziorze , towarzyszyły im tylko 4 butelki perły , paczka papierosów , telefon z ulubioną muzyką i miliony wspomnień tamtych dni.

 Dlaczego nie chcesz choć... teksty

zmadrzeej dodano: 11 sierpnia 2010

-Dlaczego nie chcesz choć spróbować mnie pokochać ? -Kocham już mojego psa, kota, chomika, wiewiórkę i papugę sąsiadów.Na frajera zabrakło mi już miejsca.

Roześmiał się głośno i objął... teksty

zmadrzeej dodano: 10 sierpnia 2010

Roześmiał się głośno i objął ją ramieniem. Drgnęła; ciepło jego ciała było tak naturalne, że przestraszyła się, to przecież tylko żarty.Trzeciego wieczoru na łące, tam gdzie we wrześniu miała dojrzewać kukurydza, kochali się na wilgotnej ziemi. Wieczór był chłodny, siedzieli na dużym kamieniu, to ona pierwsza wzięła go za rękę, tak naturalnie, jakby ta ręka zawsze do niej należała, a on odchylił do tyłu jej twarz i mocno pocałował, jakby całowali się zawsze i jakby nikt inny nigdy tego nie robił,wszystko działo się tak, jakby od zawsze byli razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV