głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej no cóż zawsze byłam skomplikowanym dzieckiem. A co Ty taka wesoła jesteś? Bo wiesz... Gdy człowiek się zauroczy to jest tak samo szczęśliwy jak gdyby się zakoch

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
no cóż zawsze byłam skomplikowanym dzieckiem.
no cóż  zawsze byłam... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

no cóż, zawsze byłam skomplikowanym dzieckiem.

  A co Ty taka wesoła jesteś?   Bo... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

- A co Ty taka wesoła jesteś? - Bo wiesz... Gdy człowiek się zauroczy to jest tak samo szczęśliwy jak gdyby się zakochał... Bo tak naprawdę to na początku nigdy nie wiesz czy to jest zakochanie czy tylko zauroczenie.

Nie musiała rozumieć sensu życia... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

Nie musiała rozumieć sensu życia, wystarczyło spotkać Kogoś, kto go zna. A potem zasnąć w Jego ramionach jak dziecko, które wie, że ktoś silniejszy od niego chroni je przed wszelkim złem i niebezpieczeństwami.

Istnieją jedynie porażki. Lecz nikt... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

Istnieją jedynie porażki. Lecz nikt nie zdoła przed nimi uciec. Dlatego w walce o marzenia lepiej przegrać parę drobnych potyczek, niż zostać pokonanym na całej linii, nie wiedząc nawet, o co się walczyło.

zobacz to kolejne z naszych zdjęć.... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

zobacz to kolejne z naszych zdjęć. to było wtedy kiedy cię tak kochałam,wtedy kiedy byliśmy szczęśliwi. dzisiaj mam tylko zdjęcia i folder na komputerze.

tak cholernie się pomyliłam... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

tak cholernie się pomyliłam myśląc, że naprawdę mnie kochasz.

jak tam? pozytywnie miło słodko... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

jak tam? pozytywnie miło słodko radośnie szczęśliwie optymistycznie kolorowo czarująco fascynująco niesamowicie pięknie bajecznie doskonale zachwycająco najfajniej na świecie. serio?Tak

kiedyś jak staliśmy na przeciwko... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

kiedyś jak staliśmy na przeciwko siebie i patrzyliśmy sobie oczy w twoich źrenicach widniało moje odbicie. to było coś w rodzaju znaku. teraz widzę tylko pustkę. coś się między nami zmieniło, coś chyba się spieprzyło.

Co z tego że bardzo się starałeś.... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

Co z tego,że bardzo się starałeś. Dla większości i tak liczyć się będą tylko efekty końcowe.

Tego wieczoru byłam smutna  w oczach... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

Tego wieczoru byłam smutna, w oczach miałam łzy, chociaż wcale nie płakałam. Nawet światło wydawało mi się być szare. Żadna muzyka, żaden film, nawet przyjaciel nie był mi w stanie pomóc. Płakałam przez Ciebie, siebie i przez to wszystko co być mogło, a czego nie ma i nigdy nie będzie..

siedzę przed tym cholernym... teksty

zmadrzeej dodano: 15 sierpnia 2010

siedzę przed tym cholernym monitorem. czekam na odpowiedź od ciebie. proste 'cześć', lub 'co tam u ciebie?' właśnie na to czekam. siedzę całą noc, mam nadzieję, że będziesz. jestem wyczerpana tym czekaniem na ciebie i twoją wiadomość. i nagle coś doszło. ale nie 'cześć', tylko 'żegnaj'. jestem zażenowana, już nie zmęczona. zgubiłam emocje, więc nigdy mnie nie kochałeś? siedzę przed komputerem, obserwuję łzy uderzające o klawiaturę. obserwuję moje marzenia, które wciągnął wentylator.

ta błoga świadomość wolności.... teksty

zmadrzeej dodano: 14 sierpnia 2010

ta błoga świadomość wolności. wiesz, że nareszcie żyjesz życiem, nie kimś innym. możesz do woli uśmiechać się do każdego napotkanego Ci mężczyzny, bez obaw, że zostanie zrobiona Ci awantura z podejrzeniem o zdradę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV