głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Człowiek nie żałuje tylko tych słów których nie powiedział. .. Najbardziej lubiła te chwile kiedy w upalne dni trzymając się za ręce chowali się w zakamarkach o

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Człowiek nie żałuje tylko tych słów których nie powiedział. ..
Człowiek nie  żałuje tylko tych... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

Człowiek nie żałuje tylko tych słów, których nie powiedział. ..

Najbardziej lubiła te chwile... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

Najbardziej lubiła te chwile, kiedy w upalne dni, trzymając się za ręce, chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wino. Potem On palił te najtańsze papierosy i całował ją namiętnie raz po razie, a Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu. Nie było żadnych romantycznych kolacji, wyjazdów do kina czy teatru. Były spacery w deszczu bez parasola, po chodnikowych dziurach, parkowe wędrówki w towarzystwie komarów, wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw nocą przy blasku księżyca.

nienawidzę wieczorów. a wiesz czemu... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

nienawidzę wieczorów. a wiesz czemu ? bo właśnie wtedy patrząc w gwiazdy z kubkiem gorącej herbaty, uświadamiam sobie jak bardzo jestem samotna.

Przez wszystkie te tysiąclecia... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki,jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwie trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma.

w realnym życiu Kopciuszek nie... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

w realnym życiu Kopciuszek nie spotka Księcia, bo nawet nie dotrze na bal. Śpiąca Królewna nie doczeka pobudki - zwiędnie i zaśnie na zawsze. Leśniczy uratuje Czerwonego Kapturka, by go niecnie wykorzystać i wysłać do lasu do pracy. Małgosia sprzedaje narkotyki, bo nie może i nie chce znaleźć drogi do rodzinnego domu, a Jaś na gigancie kupczy własnym ciałem na Dworcu Centralnym. Calineczka za szminkę i tusz do rzęs obsługuje mężczyzn na klatce ewakuacyjnej centrum 2587 2/587ego. - przerwała nagle wyliczankę, by po chwili cicho dokończyć. : - tak wygląda życie z bliska.. ?

nie pierdol mi tu o pięknych oczach... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

nie pierdol mi tu o pięknych oczach, gdy patrzysz na moją dupę

teraz  to możesz sobie jedynie na... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

teraz, to możesz sobie jedynie na mnie popatrzeć. kiedyś, miałeś okazję, na więcej, pozwoliłabym Ci się nawet kochać, jednak nie wykorzystałeś swojej szansy. żałuj, kochanie.

  dlaczego Ty ją tak traktujesz.?... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

- dlaczego Ty ją tak traktujesz.? - niby jak.? - tak jakbyście się nigdy nie znali, jakbyś nigdy nie mówił ją jak bardzo kochasz, jakbyś nigdy nie oddał jej całego siebie. - po prostu przestałem udawać, to wszystko.

Była jakaś dziura  jakaś rana... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

Była jakaś dziura, jakaś rana, która wciąż krwawiła, pustka, która bez końca przyprawiała mnie o dreszcze, zatrzymywała w drodze i kazała szukać, i sięgać po nowe cegły żeby zbudować nowy mur.

Nasza milosc dla Ciebie nic nie... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

Nasza milosc dla Ciebie nic nie znaczyla! Bo latwiej bylo powiedziec zegnaj, niz wybacz.

przychodzą w życiu  momenty kiedy... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

przychodzą w życiu, momenty kiedy tracisz ostatnie resztki, bezsensownie złudnej nadziei.

jeszcze niedawno  kiedy była małą... teksty

zmadrzeej dodano: 29 września 2010

jeszcze niedawno, kiedy była małą dziewczynką, niczego się w życiu nie bała. Dziś jest już duża, a ten ogromny świat Ją bardzo przeraża..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV