głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej teraz już uświadomiłam sobie że nic z tego nie będzie że nie ma takiej opcji bo przecież nie zmuszę cie do miłości że jest to tak prawdopodobne jak to że kurwa

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
teraz już uświadomiłam sobie że nic z tego nie będzie że nie ma takiej opcji bo przecież nie zmuszę cie do miłości że jest to tak prawdopodobne jak to że kurwa będę
teraz już uświadomiłam sobie że... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2011

teraz już uświadomiłam sobie, że nic z tego nie będzie, że nie ma takiej opcji, bo przecież nie zmuszę cie do miłości, że jest to tak prawdopodobne jak to, że kurwa będę z Johnym Deepem. .. ale nadal wypełnia mnie dziwne uczucie, nie wiem co to jest, ale czuje się tak samo już od roku, nadal cie kocham i nie chce zapomnieć !

Słowa 'musimy porozmawiać'... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2011

Słowa 'musimy porozmawiać' odbieram jako: 'Houston, mamy problem.'

Trzymasz. Puszczasz. Chwilę... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2011

Trzymasz. Puszczasz. Chwilę później patrzysz na potłuczone lustro leżące w nieładzie na podłodze. Tak wygląda twoje życie po jednym nieprzemyślanym kroku.

obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2011

obiecaj mi,że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę.

doszłam do wniosku że w życiu... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2011

doszłam do wniosku, że w życiu spotykają nas dwa rodzaje tragicznych zdarzeń: takie, które wstrząsają tobą i sprawiają, że chwytasz życie za gardło i zaczynasz życie od nowa - oraz takie, które wpędzają cię do łóżka, w którym zaczynasz godzinami oglądać TV.

nie wierzę w to jak szybko można... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2011

nie wierzę w to, jak szybko można stracić ważną osobę w życiu. jak żyć osobno. nie rozumiem, jak możesz mówić źle po tym co nas łączyło. jak tak można po prostu zapomnieć. tyle miesięcy milczenia. dlaczego każdy mnie okłamuje, oszukuje? tak, nie warto pomagać innym i ich wspierać. po pewnych słowach, przestaje się juz czekać...

kontrolne pytania czy oddycham. czy... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2011

kontrolne pytania, czy oddycham. czy zyje. czy nie chce jesc. i to jest tak, ze nigdy nie zadano mi pytania, ktore pobudziloby chociaz troche szare komorki. nawet odrobine. i nigdy nie musialam tego robic, oni nie wywolywali we mnie nigdy procesu. nie wiem, czy pani wie o czym ja mowie...czuje sie, jakbym byla pusta. czekam az ktos mnie nakreci. jak zegarek.

człowiek który daje ci szczęście... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2011

człowiek, który daje ci szczęście, pojawia się tak nagle, dając nadzieje, że nie odejdzie tak szybko jak pozostali..

Ze łzami w oczach mogę napisać... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2011

Ze łzami w oczach, mogę napisać tylko, że się mimo wszystkiego nie poddam. Ale zadziwia mnie fakt, jak ludzie do tego stopnia się zniżają, aby sprawić, że czyjeś życie jest jeszcze gorsze.. Że jest jeszcze więcej rozkmin i więcej bólu przy tym i te bezsenne noce. Wszystko się mnoży w ciągu jednego dnia. Psychicznie nie mogę ze sobą wytrzymać, denerwuję mnie wszystko. Brak mi motywacji, boję się dalszej drogi mimo, że wiem jakie to uczucie spełnić marzenie, ale ja na to nie mam sił. Nie robię z siebie ofiary, lecz nawet nie mam z kim szczerze porozmawiać. Siedzę sama przy tych czterech ścianach i jestem tylko ja i moje myśli które i tak nic nie dają. Od kilku dni nie moge się porządnie wyspać, lipiec już na pewno sobie zepsułam. Tego jestem pewna. Modlę się, żeby sierpień upłynął łagodnie, bo co ja takiego zrobiłam, aby teraz tak samotnie sobie być? Nie wiem, nic. Nie wiem co mam dalej pisać, chociaż chciałam jeszcze coś pisać, coś co mnie boli i gryzie. Ale nie potrafię. Wszystko da się wyczytać z moich oczu.

Ty łamiesz mi serce łamiesz mi... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2011

Ty łamiesz mi serce, łamiesz mi serce Nie mów mi że nigdy nie bedziemy razem Przecież możemy być wielokrotnie Możemy być na zawsze..

to skomplikowane  to za mało... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2011

to skomplikowane - to za mało powiedziane.

 mamo żelazko się zjebało.  nie... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2011

- mamo, żelazko się zjebało. - nie przeklinaj ! czemu się zjebało ? - skąd mam wiedzieć, próbuje od 30 minut wyprasować bluzkę i nic, zimne jest. - a włączyłaś do prądu ? - ooo nie, zapomniałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV