głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej taki przystojny a taki skurwiel . Mam dosyć iść tak gdzieś bez planów wciąż od nowa zaczynać coś nie kończyć. Pomyśl o nas naprawdę ciężko będzie nam się nie ro

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
taki przystojny a taki skurwiel .
taki przystojny  a taki skurwiel . teksty

zmadrzeej dodano: 19 czerwca 2012

taki przystojny, a taki skurwiel .

Mam dosyć iść tak gdzieś bez... teksty

zmadrzeej dodano: 16 czerwca 2012

Mam dosyć iść tak gdzieś bez planów, wciąż od nowa zaczynać coś - nie kończyć. Pomyśl o nas, naprawdę ciężko będzie nam się nie rozłączyć.

pamiętam jak powiedział  że to... teksty

zmadrzeej dodano: 16 czerwca 2012

pamiętam jak powiedział, że to jest bezsensu. nagle zabrakło mu nadziei w nas i nazwał mnie każdą. znów mnie zranił, znów nie wyjaśnił, znów pokazał, że się nieźle bawi. uznał, że jak zniknie to zapomnę. nie do końca było tak, że żyłam po jego majowej szopce normalnie. robiłam dziwne rzeczy, w nocy zamiast spać płakałam, ale częściej udawałam, że się śmieje. chciałam zamaskować ból. czasami zaczynałam się uczyć sama z siebie, by na chwilę nie pamiętać co się z stało. wychodziłam na spacery, mijając ludzi błądziłam pustym wzrokiem po ich zdziwieniu, a obcych mężczyzn, widziałam przez mgłę. planowałam swój dzień tak, żeby nie było czasu na niego. przestałam reagować na jego imię, mówiłam, że już go nie kocham. co godzinę widziałam podwójne cyfry, czasami pomyślałam o nim, napisałam do niego, ale on nie dawał żadnego znaku. zaczęłam łkać, załamałam się, ale rozmyślając doszłam do wniosku, że to jest facet, który myśli, że może mieć wszystkie, to jeden z tych skurwieli na ziemi. znasz go?

Uderzył mnie. Nie w głowę  żebro... teksty

zmadrzeej dodano: 12 czerwca 2012

Uderzył mnie. Nie w głowę, żebro czy brzuch. Zadał mi cios prosto w serce, nie pozwalając się podnieść i zaufać drugiej osobie.

chciałabym wiedzieć czy tęsknisz... teksty

zmadrzeej dodano: 6 czerwca 2012

chciałabym wiedzieć czy tęsknisz, czy analizujesz chwile w których byliśmy szczęśliwi. chciałabym wiedzieć czy żałujesz, że stało się tak a nie inaczej. chciałabym mieć pewność i świadomość tego, że zrobiłam dobrze odchodząc, że teraz masz mnóstwo czasu do namysłu, że widzisz swoje błędy i wiesz, że nie możesz nic z tym zrobić. chciałabym byś cierpiał z bezsilności tak jak ja, każdego dnia, kiedy nie było cię obok. chciałabym byś uświadomił sobie, że byłam dla ciebie jedyną dziewczyną, której nie doceniłeś, że żadnej innej nie skrzywdzisz i nie potraktujesz w ten sposób. naprawdę, chciałabym. / notte.

zdecydowanie najgorsze jest to  że w... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2012

zdecydowanie najgorsze jest to, że w tak krótkim czasie mnie od siebie uzależnił. ja wcale tego nie chciałam. nie chciałm znów cierpieć, nie chciałam wylewać tony łez i nie przesypiać spokojnie nocy. chciałam być szczęśliwa, bo mogłam, gdybym tylko tak szybko nie zakochała się w tym typie. / notte.

a kiedy się uśmiechasz   po prostu... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2012

a kiedy się uśmiechasz , po prostu świruję ♥

i może nie zasługuję na... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2012

i może nie zasługuję na szczęście, miłość, prawdziwego przyjaciela, ani kochającego psa, ale to nie moja wina, że tak cholernie ranię ludzi, zrozum. / notte.

gdy widziałam jak spoglądał swoim... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2012

gdy widziałam jak spoglądał swoim tajemniczym wzrokiem w moją stronę, przeszywały mnie ciarki. czułam jego wzrok, gdy przechodził obok, patrzył, choć przez chwilę - ukradkiem. nie wiem czy coś to dla niego znaczyło, ale ja? tak. zauroczyłam się strasznie. / notte.

Idź nie wspominaj .. teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2012

Idź nie wspominaj ..

Niech się rozpłynie przeszłość... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2012

Niech się rozpłynie przeszłość jak z papierosa dym.

żaden defekt ona jest doskonała... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2012

żaden defekt ona jest doskonała, no chodź tu kochanie, no chodź moja mała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV