głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Bo najważniejsze jest to by mieć taką osobę której możesz powiedzieć wszystko. Nie boisz się o jej reakcję po prostu mówisz. Być PRZYJACIELEM to chyba jedna z n

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Bo najważniejsze jest to by mieć taką osobę której możesz powiedzieć wszystko. Nie boisz się o jej reakcję po prostu mówisz.
Bo najważniejsze jest to  by mieć... teksty

zmadrzeej dodano: 27 czerwca 2012

Bo najważniejsze jest to, by mieć taką osobę, której możesz powiedzieć wszystko. Nie boisz się o jej reakcję, po prostu mówisz.

Być PRZYJACIELEM to chyba jedna z... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

Być PRZYJACIELEM to chyba jedna z najpiękniejszych ról, jaką życie nam przynosi. Być przyjacielem to oczywiście odpowiedzialność, ale i chęć dzielenia rzeczywistości z drugim człowiekiem, z którym ani nie jest się spokrewnionym, ani nie jest się związanym stosunkiem damsko-męsko-intymnym. Dlatego jest to chyba jedna z najwspanialszych relacji, jaką można mieć. Przyjaciel, przyjaciółka to osoby, które towarzyszą nam podczas rzeczy wesołych, podczas zdarzeń, które są fajne, ale zwłaszcza podczas momentów, kiedy wszystko wywraca się do góry nogami i nie jest tak, jak byśmy chcieli żeby było.

przeszłam wiele  razem przejdziemy... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

przeszłam wiele, razem przejdziemy jeszcze więcej.

Wiesz po czym poznać prawdziwego... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

Wiesz po czym poznać prawdziwego przyjaciela? Nie po tym, że da Ci prezent na gwiazdkę i złoży Ci życzenia na nk. Prawdziwy przyjaciel, to ten co po dobrym melanżu trzyma ci głowę nad kiblem, byś nie obrzygał sobie spodni. Przyjaciel to ten, co potrafi skopać ci brutalnie dupę, bo nie może patrzeć, jak marnujesz sobie życie. Jest z tobą do końca, mimo wszystko.

Nie tęsknię za Tobą  nie myślę... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

Nie tęsknię za Tobą, nie myślę już o Tobie, nie chcę byś wrócił. Tęsknię tylko za tymi uczuciami i emocjami, tęsknię za tymi myślami, w których wiem, że jest ktoś kto mnie potrzebuje, chcę by wróciły chwile szczęścia. Ale już nie z Tobą. Chcę na nowo poczuć się kochana, ale przez kogoś, kto jest mnie wart.

Są takie chwile  kiedy czyjaś... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą, po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje. Jak dobrze, że jesteś./selektywnie

Czasami jest tak  że brakuje nam... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

Czasami jest tak, że brakuje nam czegoś, ale sami nie wiemy czego. w poszukiwaniu pożądanego elementu, gubimy bezpowrotnie malutkie chwile, które spajając się w całość tworzyłyby jeden wielki ogrom szczęścia. Czas, by uwolnić siebie od siebie. Czasem w naszym życiu jest źle, ale tylko po to abyśmy bardziej doceniali chwile w których jesteśmy szczęśliwi.

i nagle tak bardzo zapragnęłam... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

i nagle tak bardzo zapragnęłam kogoś kto mi powie nie pozwolę Cię skrzywdzić.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

zmadrzeej dodano: 25 czerwca 2012

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci

czas minął  a wykrzykniętych... teksty

zmadrzeej dodano: 25 czerwca 2012

czas minął, a wykrzykniętych słów nie cofniesz, one są jak rysa na szkle, kiedy to pojmiesz? więc zastanów się może, zanim coś pierdolniesz.

'Potrzebuję tylko kogoś kto będzie... teksty

zmadrzeej dodano: 25 czerwca 2012

'Potrzebuję tylko kogoś kto będzie w stanie poświęcić mi odrobinę swojego wolnego czasu, słuchać moich narzekań na otaczający świat, i całe to męczące życie. Kogoś kto bez słów będzie w stanie mnie pocieszyć, przytulić, otrzeć bezwiednie spływające po policzkach łzy. Potrzebuję kogoś, kogo kurwa nie mam.'

Więc  przynieś flaszkę nalej... teksty

zmadrzeej dodano: 24 czerwca 2012

Więc, przynieś flaszkę nalej, przyznaj się do błędu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV