głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Z dnia na dzień zaczynam coraz bardziej zdawać sobie sprawę z tego że życie jest o wiele trudniejsze niż wczoraj Zawsze jest moment gdy dochodzimy do rozwidleni

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Z dnia na dzień zaczynam coraz bardziej zdawać sobie sprawę z tego że życie jest o wiele trudniejsze niż wczoraj
Z dnia na dzień zaczynam coraz... teksty

zmadrzeej dodano: 1 lipca 2012

Z dnia na dzień zaczynam coraz bardziej zdawać sobie sprawę z tego, że życie jest o wiele trudniejsze niż wczoraj

Zawsze jest moment gdy dochodzimy do... teksty

zmadrzeej dodano: 27 czerwca 2012

Zawsze jest moment gdy dochodzimy do rozwidlenia dróg kazde z nas mysli, ze na koncu drogi spotkamy sie ponownie

To była tylko chwila  a pamiętasz... teksty

zmadrzeej dodano: 27 czerwca 2012

To była tylko chwila, a pamiętasz jak pachniał wtedy świat?

Przyjaciel  to ktoś  kto pozwala mi... teksty

zmadrzeej dodano: 27 czerwca 2012

Przyjaciel, to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaka jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu. Ktoś, kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuję porozmawiać o tym, co się dzieje lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia.

przyjaciel   tak to właśnie on... teksty

zmadrzeej dodano: 27 czerwca 2012

przyjaciel - tak to właśnie on buduje twój świat, daje Ci tysiące powodów do uśmiechu i to właśnie on potrafi się śmiać z Tobą w chwilach kiedy jest do śmiechu, płakać w chwilach kiedy nie masz sił, a najważniejsze że potrafi być przy Tobie w dzień i noc milcząc, słuchając jak klniesz na życie. człowiek który ma taką przyjaciela ma cholerne szczęście, bo nie każdy go znajduje.

Bo najważniejsze jest to  by mieć... teksty

zmadrzeej dodano: 27 czerwca 2012

Bo najważniejsze jest to, by mieć taką osobę, której możesz powiedzieć wszystko. Nie boisz się o jej reakcję, po prostu mówisz.

Być PRZYJACIELEM to chyba jedna z... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

Być PRZYJACIELEM to chyba jedna z najpiękniejszych ról, jaką życie nam przynosi. Być przyjacielem to oczywiście odpowiedzialność, ale i chęć dzielenia rzeczywistości z drugim człowiekiem, z którym ani nie jest się spokrewnionym, ani nie jest się związanym stosunkiem damsko-męsko-intymnym. Dlatego jest to chyba jedna z najwspanialszych relacji, jaką można mieć. Przyjaciel, przyjaciółka to osoby, które towarzyszą nam podczas rzeczy wesołych, podczas zdarzeń, które są fajne, ale zwłaszcza podczas momentów, kiedy wszystko wywraca się do góry nogami i nie jest tak, jak byśmy chcieli żeby było.

przeszłam wiele  razem przejdziemy... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

przeszłam wiele, razem przejdziemy jeszcze więcej.

Wiesz po czym poznać prawdziwego... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

Wiesz po czym poznać prawdziwego przyjaciela? Nie po tym, że da Ci prezent na gwiazdkę i złoży Ci życzenia na nk. Prawdziwy przyjaciel, to ten co po dobrym melanżu trzyma ci głowę nad kiblem, byś nie obrzygał sobie spodni. Przyjaciel to ten, co potrafi skopać ci brutalnie dupę, bo nie może patrzeć, jak marnujesz sobie życie. Jest z tobą do końca, mimo wszystko.

Nie tęsknię za Tobą  nie myślę... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

Nie tęsknię za Tobą, nie myślę już o Tobie, nie chcę byś wrócił. Tęsknię tylko za tymi uczuciami i emocjami, tęsknię za tymi myślami, w których wiem, że jest ktoś kto mnie potrzebuje, chcę by wróciły chwile szczęścia. Ale już nie z Tobą. Chcę na nowo poczuć się kochana, ale przez kogoś, kto jest mnie wart.

Są takie chwile  kiedy czyjaś... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą, po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje. Jak dobrze, że jesteś./selektywnie

Czasami jest tak  że brakuje nam... teksty

zmadrzeej dodano: 26 czerwca 2012

Czasami jest tak, że brakuje nam czegoś, ale sami nie wiemy czego. w poszukiwaniu pożądanego elementu, gubimy bezpowrotnie malutkie chwile, które spajając się w całość tworzyłyby jeden wielki ogrom szczęścia. Czas, by uwolnić siebie od siebie. Czasem w naszym życiu jest źle, ale tylko po to abyśmy bardziej doceniali chwile w których jesteśmy szczęśliwi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV