głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimnasuka Umiera się na wiele spo­sobów: z miłości z tęskno­ty z roz­paczy ze zmęcze­nia z nudów ze strachu... Umiera się nie dla­tego by przes­tać żyć ale po to żeby żyć

zimnasuka

zimnasuka.moblo.pl
Umiera się na wiele spo­sobów: z miłości z tęskno­ty z roz­paczy ze zmęcze­nia z nudów ze strachu... Umiera się nie dla­tego by przes­tać żyć ale po to żeby żyć
Umiera się na wiele spo­sobów: z... teksty

zimnasuka dodano: 3 października 2012

Umiera się na wiele spo­sobów: z miłości, z tęskno­ty, z roz­paczy, ze zmęcze­nia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dla­tego, by przes­tać żyć, ale po to, żeby żyć inaczej. Kiedy świat za­cieśnia się do roz­miaru pułap­ki, śmierć zda­je się być je­dynym ra­tun­kiem, os­tatnią kartą, na którą sta­wia się włas­ne życie.

Skoro pijemy za błędy   to twoje... teksty

zimnasuka dodano: 2 października 2012

Skoro pijemy za błędy , to twoje zdrowie skarbie :*

są takie dnie  w które staje się... teksty

zimnasuka dodano: 20 września 2012

są takie dnie, w które staje się inną osobą. myślę o wszystkim i o niczym.o tym co zrobiłam, albo zrobić powinnam. nie chce mi się z nikim rozmawiać, po prostu analizuje siebie. nie, nie jestem obrażona na nic,ani na nikogo, chociaż na taką wyglądam. usta ułożone w dzióbek, a oczy świecą mi się jakbym miała zaraz zacząć płakać, ale ja po prostu mam takie dni i to wcale nie zależy ode mnie. lubie się wtedy zamknąć w moim pokoju gdzie jest cicho i ciemno. słuchać własnego oddechu, albo nałożyc słuchawki na uszy i wsłuchać się w piosenkę, jakbym słuchała jej pierwszy raz... i tak fajnie na niczym mi wtedy nie zależy.

Tak jestem świetną aktorką . Przy... teksty

zimnasuka dodano: 20 września 2012

Tak jestem świetną aktorką . Przy wszystkich udaję szczęśliwą , śmieję się , jestem wesoła . A gdy tylko zostaje sama uśmiech znika z mojej twarzy i pojawia się tysiące myśli . Ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam , coraz trudniej jest mi udawać .

nie moge powiedziec że jestem... teksty

zimnasuka dodano: 20 września 2012

nie moge powiedziec że jestem szcześliwa, ale moge powiedziec że dąże do szczęścia ze łzami w oczach.

Ludzie wybierają momenty   w... teksty

zimnasuka dodano: 20 września 2012

Ludzie wybierają momenty , w których jesteśmy najbardziej słabi , kiedy nie jesteśmy w stanie się pozbierać wtedy właśnie próbują nas zniszczyć .

czasem mam ochotę gdzieś uciec.... teksty

zimnasuka dodano: 20 września 2012

czasem mam ochotę gdzieś uciec. zapalić papierosa, płakać, upić się do nieprzytomności, zasnąć i zapomnieć. tak, czasami właśnie tego chcę.

Nie pozwól by szara rzeczywistość... teksty

zimnasuka dodano: 20 września 2012

Nie pozwól by szara rzeczywistość miała wpływ na kolory Twych marzeń.

To jest tak jakbyś umierał... teksty

zimnasuka dodano: 20 września 2012

To jest tak jakbyś umierał , każdego dnia na nowo wstając rano te same czynności , w twojej głowie te same wizje , otacza cię bezsens , wiesz że musisz ale nie możesz bo nie jesteś w stanie , nic nie cieszy wkurwia cię ten pierdolony syf .

dokładnie. teksty zimnasuka dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 11 kwietnia 2012
Godzina szósta rano  pobudka.... teksty

zimnasuka dodano: 7 luty 2012

Godzina szósta rano, pobudka. Wstaję, pierwsza czynność-najgorsza, muszę spojrzeć w lustro, paniczny strach, podchodzę i wbijam wzrok w swoje odbicie myślę 'cholera, weź się w garść kretynko!' Obmywam twarz i wychodzę do kuchni gdzie stoi wczorajsza kawa i popielniczka a koło niej paczka papierosów, biorę jednego i odpalam popijam whiskey i jak gdyby nigdy nic znów idę spać a budzikowe wskazówki tykają i tykają wskazują 6.13; kolejny raz zawalam wszystko, mam wyjebane.

cz.3. Świadomość posiadania w... teksty

zimnasuka dodano: 7 luty 2012

cz.3. Świadomość posiadania w sobie tego kurwa wielkiego elementu sprawia, że poniżamy całość. Jakie to wszystko jest banalnie proste . Jestem tym kim chce , pomagam kiedy chce , uciekam od wszystkiego kiedy tylko chce , mam na wszystko wyjebane tak samo , kiedy tylko chce . Prawda , racja , wspaniale mi z tym wreszcie . No i co? I nic. Utonęłam we własnych błędach, zdając sobie sprawę z tego że można było ich kurwa uniknąć , bo to nie jest takie trudne , nic nie jest nigdy trudne . Prezentacja skupienia emocjonalnego , to jest dopiero coś trudnego . Praktycznie jest to niewykonalne ale kurwa staram sie bardzo . Nie wychodzi i pewnie nie wyjdzie no ale kurwa trwam . To jest normalnie przykre , dziwne i niezrozumiale trudne , kurwa . Zaginam barierę siebie samej .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV